infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

Üç ay
inşallah canım nette yumurtlamada bazen az miktarda kanama olabilir yazıyor umut fakirin ekmeğidir inşallah inşallah
sana neden direk tüp bebek dediler inşalalh kendiliğindne gelir yavrun
tedavı gördüm eşimde sperm hareketi yavaş bende pkos var birde yumurtam büyümedi o yüzden aşılama tutma ihtimali çok çok düşük dedi

Canım ne büyük suc ne büyük günah yapanlar var tövbenı et namazına bence hemen başla hadi şimdi yap bunu canım inan bana rahatlayacaksınız Kur'an onu azda sonra gel tekrar
haklısın aslında ama leke geliyor abdestolurmuki

cok sagol gülüm Allaha sükür.amin amin amin Darısı sizlere tüm isteyenlere insallah
inan gülüm senn adına çok sevinyrm heyecanını yürekten hiseeidyorm llah bebeğini size bağışasın

bebekle ilgili çok soru sormuyorum beni yanlış anlamandan korkuyorum ben bebeğimi kaybettim ya belki beni yanlış anlarsın diye çekiniyorm

ben çıkıyorum kızlar heryer darmadağınık yemek yapacağım eve çeki düzen vereyim saldım kendimi iyice toparlanmam lazım

burdayım canım ama çıkacağım çok sağol desteğin için biraz eve çeki düzen vereyim yemek falan yapayım çok öptüm hepinizi

Tamam canım evını toplam yemeğini yap sonraistersen de namazını kıl canım şükür namazı kıl tövbe namazı kıl en azından

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…