infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

slm canım bende pkoluyum cocuklugumdan beri ...ankaradayım doktor arayısındaysan sana tavsiye edecegim bir doktor var baskent üniversitesi maltepe kadın dogum hastanesi göğşen önalan kesinlikle tavsiye ederim hatta bi göz gezdir cok ilgili bilgili bir doktor paracı degil.bende burdaki bi arkadas sayesinde gittim iyiki gitmişim gebelik takibimide orda oluyorum simdi
http://www.kadinlarkulubu.com/forum...-yorumları-lutfen-yardım-edınn.623657/page-13

batları geçenler naptınız ?

Elaaaam ****** ******* 7 ağustos beklemede
cemrecinar ****** ******* 7 agustos beklemede
mrtly ******* ******* 14 ağustos beklemede
Ayshe9388****** ******* 16 ağustos beklemede
sndz ******* ****** 17 ağustos beklemede
brsn61 ******* ******* 22 ağustos beklemede
volhat ******* ******* 23 ağustos beklemede

canım üzülme desemde üzüleceksin biliyorum allah yardımcın olsun beklenti içine girip hayalkırıklığına uğramak çok zor çok iyi bilirim
sen bana teselli oldun hatırla bende 3 yıl sonra aşılamayla hissettm yavrumu ama mutluluğum çok az sürdü ellerimden kayıp gitti çok acı bulupta kaybetmek olmaması acı olupta kaybetmek daha acı daha tedavnn başındasın sabırlı ve umutlu ol allah yardımcımız olsun çok zor
doktor bana gelişmekte olan yumurtan var dedi bu ay ama hiç umudum kalmadı kanmam biteli 10 gün oldu yani yumurtlama günlerndeym dün leke geldi az öncede geldi kasık ağrım var daha reglma 14 gün var kanamam başlayacak sanırım tüm umutlarım suya düştü

yerlesme lekesi olabilir cansum

twety naber kıscem
neolsun canım ya bunalımdayım hiçbirşey yapmak gemiyor içimden evim darmadağın elim işe varmıyor sürekli aklımda bebek meselesi kaybettiğim yavruma çok üzülüyorum buay doktor kanamam bitince muayene etmişti gelişmekte olan yumurtan var demişti tam yumurtlama günlerindeyim dün az leke geldi az önce yine geldi 2 damla sancımda var daha bata 14 gün var ve ben ilaçsız regl olmam içimde parçada kalamamıştı ne oluyor anlamıyorum bbuaydan umudumu kestim artık kurban bayramından sonra bakacağm tekrar aşılama olurum herhalde bu gidişle

yerlesme lekesi olabilir cansum
inşallh kuzum ama pek umudum yok
kuzum doktora gittiğimde kanammn 8.günü 14 mm yumurtam vardı doktorun hesaplamasına göre ayın 18 19 na denk geliyordu yumurtlama malum biliyorsun bizde belli olmuyor geçde çatlayabiliyr ogünlerde beraberlik oldu 1 haftadır kasık sancım var dün 2 damla leke geldi bugünde geldi regl olucam gibi geliyor daha 14 gün var anlamadım gitti

anlaıdm cnm üzülme cnm ya nasip kısmet ..
sen gene hamile kalabildiğini biliosun,bizleride düşün ..
üzülme vakti saati gelince gelir meleğin annesii ..

Canım yumurtlamam da geç olmuş olabilir yada arkadaşımızın dediği gibi yerleşme olabilir hamilelik öncesi önümü gördüm derler belki öyle birleşseydir üzülme umudunu kaybetme hemen

canım adet olsa direkt gelmezmi.damla damla deyince aklıma o geldi.bekle bakalım gülüm hayır olsun insallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…