infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

tamam canım evimi toparlayıp yemek yapayım duş alırım sonrada 2 rekat namaz kılırım inşalalh
Inşallahhh canım dualarım senlede dua edince. Senın için öptü. Byby kendıneiyi bak kızlar bende kaçıyorum bende evımı toparlayım bahçede az işim var öpüldunuz esescım kolay gelsın öptüm byby

niye yanlıs anlayayım canım ask olsun sen gebe kaldıgında ben sormadımmı.ayrıca ben yine olacagına inanıyorum.

Üç ay

tedavı gördüm eşimde sperm hareketi yavaş bende pkos var birde yumurtam büyümedi o yüzden aşılama tutma ihtimali çok çok düşük dedi
eşinn değerlerini bilemdeğimden yorum yapamam ama pcos da iğneyle yumurta zorlada olsa gelişiyor benmkisi 1200 dozla zor gelişti 1 tane aşılamayla oldu eşinn değerleri nedir benm eşimn değerleride düşüktü ileri hzılısı başlarda sonradan arttı maşallah

Tatlım sen işini yap sonra konuşuruz kısacası biz Kıbrıs'a. Gidicez yıl bası dan sonra orada yaptırıcam çifte embriyoyla burada tek yapıyorlar hemde tatil amaçlı

niye yanlıs anlayayım canım ask olsun sen gebe kaldıgında ben sormadımmı.ayrıca ben yine olacagına inanıyorum.
nebileyim canım çevremden psikolojim bozuldu herkes hamileliğiyle ilgili şeyler konuşuyoorlar ben olunca susuyrlar belki üzülmeyem diye ama benm zoruma gidiyor ben kimsye nazar etmemki allah tüm ebbekleri korusun hassaslaştım iyice minnoşuma iyi bak annesi daha sevicem ben onun kucağıma alacağım görüşeceğiz senle kusuara bakma çok alınganım buaralar

Tatlım sen işini yap sonra konuşuruz kısacası biz Kıbrıs'a. Gidicez yıl bası dan sonra orada yaptırıcam çifte embriyoyla burada tek yapıyorlar hemde tatil amaçlı
inşallah olur canım biran önce müjde ver bizlere allah gönlüne göre versin tüp bebeğe gerek kalmdan olur inşalalh

selam kkızlar dün doktorda sonuç gösterdim. önceki gün de ultrasonda baktı. ultrasonda baktığında yumurtalıkların gerçekten çok zayıf dedi. hormonarını düzeltmeden hamile kalamazsın bu durumda bebek tedavsi yapamayız ama hormon testi de yapalım tekrar konuşuruz dedi. sonuca baktı söylediğim gibi hormonlarını düzeltmek lazım dedi. prolaktin düşmüştü tekrar yükselmiş üst sınırda. tsh alt sınırda. lh yüksek. fsh da yüksek değil anladığım kadarıyla netteki araştırmalarıma (?) göre ama herhalde onu da pek beğenmedi. sonuç olarak yumurta rezervin az hormonların iyi değil. 3 ay doğum kontrol hapı kullan adetliyken gel dedi. folikasit falan kullanıom kaç aydır. şu an da kullanmanın bi anlamı yok. kullanacaksan nofolik kullan yumurta gelişimine de faydası olur dedi. aşılamayı sormuştum önceki gittiğimde. hormonalarının durumu yüzünden bebek için bi şey yapılmaz şimdi sadece paranı almış olurum dedi.

önce değerlerin normale gelsin cnm ins. :)

canım ben öyle düsünsem niye girip konusayım buraya.sonucta hepimiz infertilite magduruyuz.ceken bilir.hepimiz aynı acıları cekmedikmi.Ayrıca ben ümit olmayı isterim.burda bi arkadas senin haberden sonra cok üzülüyorum dedi canım öyle sıkıldıki üzüldüm esim kızdı girme diye.halbuki cok yakındık ben ümit olmayı isterdim.tv de doktor konusuyodu hani hamile haberlerini saklama konularını üzülecek diye konusmamayı.niye böyle düsünüyosunuz belki umut olacaksınız o insana dedi.Ben herseyin duayla olduguna inanıyorum cünkü hamile kaldıktan sonra esimin degerlerini merak ettik yani artmıstır dedik ama degerleri cok kötü olmustu doktor bile sasırdı hamile olmama.esim yemin ettirdi kimseye söyleme dedi erkeklik gururu yapıyor üzülüyor.Meryem suresine inanıyorum ben.okudugum ay hamile kaldım Allaha sükür.Allah ol dedikten sonra tıp hersey bos kalır.Rabbim herkese nasip etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…