infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

bu çatlatma iğnesinden kaç gün sonra bhcg yapılmalı? ben 10 gün önce ovitrelle yaptırdım adetime 6 gün falan far yani iğneden 36 saat sonra çatladıysa 6 gün oluyor ben bugün bhcg yaptırdım negatifi yedim çok üzgünüm

şimdi belli olmaz iğnenin 12. gunu kanda bellı oluor

anladım tatlım akıntın yada adete benzer sancın yokmuydu...
ne guzel süpriz yapmış bebişin..inşallahh hıc sorunsuz bı hamılelık gecırırsın
Inşallah :) akıntım Afedersiniz 1 2 gün su gibi geldi sonra normale döndü. Regl sancısı na benzer bi ağrım vardı fakat daha hafifti

Kesin ve doğru sonuç için 14. Gün yaptırın.

Xok er
k

Daha cok erken canim asilamadan sonra bile 14 gun sonra baktirin diyor bazi doktorlar

iğne olmadım hiç canım şimdi lomene baslıcam adetin 5. günü bittikten 2 gün sonra gel dedi bakalım klomen kullananlar yardımcı olabilir mi
ben kullandm canm daha sonra igne vurulacaksn catlaması icin yumurta takibi yapilacak bittikden uc gun sonra klomen

iğne olmadım hiç canım şimdi lomene baslıcam adetin 5. günü bittikten 2 gün sonra gel dedi bakalım klomen kullananlar yardımcı olabilir mi
ben iki defa kullandm cnm ikisndede güzel sonuc verdi yumoslarm elh :) eger yumurtalklarnda sıkntı yoksa sendede ii cvp vericektr eminim .. esinin spermlernde sıkntı yoksa bu ay catlatma iğnesini dene derm ben ..

ah cnm bende catlatma iğnesi vuruldm bu ay bgn 16. günüm ve benm adetme 6 gün var ve ben test yapmaya korkyrm amaa sen cok erken yapmıssn kuzum adetinin gecmesni bekle .. bndede sancılar oluyo yaklasık 2 haftadr ama gecyo bakalm bu ay nolck meraklıym

sen adet oldn mu cnm ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…