infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

adet gecikmem var 5 gün o yüzden muayene etmedi kan istedi kan sonucuna göre bakıcak neden sağlıklı değil 28 günde bi adet oluyorum 24 . gün ovulasyon testinde çift çizgi vardı ondan sanırım gec yumurtladığım için
anladım canım
sonuçtan bizide haberdar et inşallah hamilesindir
rabbim bilir

ay cnm benm güzel haberlerni heryecanla beklyrmmm :KK49: kac gün gecti adetnden ?
5 gün gecti ovulasyon testimin 24.günü çift çizgi cıkmıstı 28 günde bi oluyorum rabbim hayırlısı neyse onu versin napalım stresliym suanda her an adet olacak gibiyim

adet gecikmem var 5 gün o yüzden muayene etmedi kan istedi kan sonucuna göre bakıcak neden sağlıklı değil 28 günde bi adet oluyorum 24 . gün ovulasyon testinde çift çizgi vardı ondan sanırım gec yumurtladığım için
peki doktora söyledn mi böyle oldgnu ? belkide gecdöllenme olmstr.. sakın söktürücü felan icme ..

sabah çok kötüydüm ağladım durdum hastaneyi aradım telde bağırıp çağırdım dra bağlarken çok beklettiler diye doktorlada görüşemedim zaten..dünyanın parasını alırlar ama ilgilenmezler bazı doktorlar..benim doktorum iğneden sonra kontrole çağırmadı.o yüzden doktorumu bırakıyorum.
adet olunca başka doktora gidip aşılama isteyecem.

aminn canım amin inşş bol bol dua edin nolurrr canımsınız :KK68:
çok gecmiş olsun balım

benimde hiç bişi yok gibi tutmadımı acaba ki :KK17: bu gün 4.gün sürekli yatıyorum biraz belim agrıyo hepsi bu
aşılama günü dr dediki bu gün ilşki yok yarın ve gün aşırı dedi bu gün yine olacak korkuyorum acaba tuttuysa ya düşerse diye
duan için ALLAH razı olsun bacım aminn inşş
RABBİM sana yine bebek versin saglıklı bende dua ediyorum hepimize bol bol :KK68:

aminnn canım amin inşş :KK68:
cat ignesinden sonra aşılama olmucan mı?? bnde vuruldum 36 saat sonra aşılama oldu
canlar bu benim 2. aşılamam inşş tutar inşşş :KK61:
yok cnm biz kendmz calısma yaptık :KK48: kendni yorma bolbol dnlen tutr inşş :KK68::KK15:

muayene etti rahimde kalınlaşma var dedi tursal yazacaktı istemedim 10 gün daha bekleyelim dedi olmazsam die

Öncelikle Rabbim tez zamanda tüm isteyenlere nasip etsin anne olmayi. Umudumuzu yitirmeyelim ben tüp bebek bolumundeyim hep. bi sefer denedim olmadi :KK43: eylülde tekrar baslayacaktim Rabbim daha fazla bekletmedi normal yoldan hamile kaldim dünyalar benim oldu rabbim ol desin yeterki.
gözünaydın canım Rabbim kuçağına almayıda nasip etsin

Kızlar büyümüs yumosum yirmi olmus cok sevimdim yarında catlamasi icin igne olucam insallah bu ay yuzum guler ama genede fazla umutlanmyrm :-\

kuzum benım masallah cok guzel buyumus..inşallahhh herşey gonlunce olur.

Öncelikle Rabbim tez zamanda tüm isteyenlere nasip etsin anne olmayi. Umudumuzu yitirmeyelim ben tüp bebek bolumundeyim hep. bi sefer denedim olmadi :KK43: eylülde tekrar baslayacaktim Rabbim daha fazla bekletmedi normal yoldan hamile kaldim dünyalar benim oldu rabbim ol desin yeterki.

cnm benım hayırlı olsun ne guzel bı duygu rabbım kucagıa aldıgın gunlerıde göstersin..bende eylülde başlıcam ınsallah tüp bebege

X