infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

anladım canım
sonuçtan bizide haberdar et inşallah hamilesindir
rabbim bilir

ay cnm benm güzel haberlerni heryecanla beklyrmmm kac gün gecti adetnden ?
5 gün gecti ovulasyon testimin 24.günü çift çizgi cıkmıstı 28 günde bi oluyorum rabbim hayırlısı neyse onu versin napalım stresliym suanda her an adet olacak gibiyim

peki doktora söyledn mi böyle oldgnu ? belkide gecdöllenme olmstr.. sakın söktürücü felan icme ..

sabah çok kötüydüm ağladım durdum hastaneyi aradım telde bağırıp çağırdım dra bağlarken çok beklettiler diye doktorlada görüşemedim zaten..dünyanın parasını alırlar ama ilgilenmezler bazı doktorlar..benim doktorum iğneden sonra kontrole çağırmadı.o yüzden doktorumu bırakıyorum.
adet olunca başka doktora gidip aşılama isteyecem.

yok cnm biz kendmz calısma yaptık kendni yorma bolbol dnlen tutr inşş

muayene etti rahimde kalınlaşma var dedi tursal yazacaktı istemedim 10 gün daha bekleyelim dedi olmazsam die

gözünaydın canım Rabbim kuçağına almayıda nasip etsin

Kızlar büyümüs yumosum yirmi olmus cok sevimdim yarında catlamasi icin igne olucam insallah bu ay yuzum guler ama genede fazla umutlanmyrm :-\

kuzum benım masallah cok guzel buyumus..inşallahhh herşey gonlunce olur.

cnm benım hayırlı olsun ne guzel bı duygu rabbım kucagıa aldıgın gunlerıde göstersin..bende eylülde başlıcam ınsallah tüp bebege

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…