infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

hoşgeldin cnm aramıza..inşalllahh fazla beklemeden mujde verırsın:KK66:
bu ay ilk defa 5 gün klomen içtim sonraki 5 gün puregon kullandım sonra ovitrelle sonrada duphaston valla nolcak bakalım

ismin tanıdık evet cnm sükür hasta oldum faranjit :KK1:
sükür genede sen nasılsı cnm :KK51:
geçmiş olsun cnm bendeki hepimizin ortak derdi malesef bebek olmaması :KK43:

``İnfertilite`` teshisi koydu doktorum. Bende bu dertten muzdaribim :KK43: hem pko hem yumurta tembelligi bir de bu cikti :KK43: ne yapacagimi bilmiyorum... Boslukta gibiyim cok uzgunum ;(

``İnfertilite`` teshisi koydu doktorum. Bende bu dertten muzdaribim :KK43: hem pko hem yumurta tembelligi bir de bu cikti :KK43: ne yapacagimi bilmiyorum... Boslukta gibiyim cok uzgunum ;(
Uzulme canim infertilite ayri bisey degil hem bebek sahibi olamayan ciftlere verilen bi sıfat..herseyin caresi var derdi veren rabbim dermaninida verir elbet kac yillik evlisin

:KK43::KK43:
Uzulme canim hepimizin derdi ayni

Uzulme canim infertilite ayri bisey degil hem bebek sahibi olamayan ciftlere verilen bi sıfat..herseyin caresi var derdi veren rabbim dermaninida verir elbet kac yillik evlisin[/QUOTE]
Tesekkur ederim. Eylulde 2 yil olacak. Her ay bir umut tasiyorum icimde ama hep fis cikiyor :KK43:

Anladı
30 yaşındayım canım. bugün yine aradım dr la birebir görüşmeniz lazım kesin fiyat için dediler. yarın randevum var gideyi bakalım ne diyecekler
Anladım canım hayırlısı olur inşlllah
bnde anlamm ki degerlerdn :110: hadi bakalım gitte bzede güzel haberler getir inşş :KK49: :KK68: allah razı olsn cnm rabbm dualarnı kabul eylesn inşş :KK28: nasıl ögrendn peki hamile oldgnu ? günün mü gecmsti ?
bir aylık Mış bebeğim kıscelerrr :) yok canım tam adet günümde öğrendim hatta adet söktürücü bile içtimki adetim geç olmasın da hsg çekilip aşılamaya gitcektim ama çok şükür Rabbim bana bağışladı

Anladı

bir aylık Mış bebeğim kıscelerrr :) yok canım tam adet günümde öğrendim hatta adet söktürücü bile içtimki adetim geç olmasın da hsg çekilip aşılamaya gitcektim ama çok şükür Rabbim bana bağışladı

Ayy maşallah maşallah bize de nasip olur inşallah :)

hangi doktordan aldın cnmm..kadın dogumcu degıl ınfertılıte doktorundan alsaydın

ayşemmm nbr.. sıkma canını kuzum kacıncı gunuydu adetının buuyur ınsallah..

ADETİN 12. günü gitmiştim canım şimdi gene gidicem dönüşte yazarım bakalım büyümüş mü ? dün çoakıntım oldu ama ALLAHIM inş. hepimiz hamiş oluruz :KK61::KK61::KK61:

.

günaydın kızlar çatlama iğnesinin 10.günüydü dün test yaptım negatif çıktı bu ayda tutmadı herhalde gelecek ay aşılamaya gidicez

kızlar günaydın 33. günüm bugün birazdan dr gidiyorum dua edin bana her han kırmızılar gelecek gibi hissediyorum hepinize hayırlı cumaşar duaları eksik etmeyin

kızlar geldim dr anlattım bu ay ovulasyo testi yaptım 24.gün çift çizgi gördüm die sağlıklı yumurtlama değil dedi muayene etmedi kan testi istedi hcg ye bakacak 13:30 da cıkacak sonuc ona göre muayene edecek:KK43: pek umutlu konusmadı

kızlar geldim dr anlattım bu ay ovulasyo testi yaptım 24.gün çift çizgi gördüm die sağlıklı yumurtlama değil dedi muayene etmedi kan testi istedi hcg ye bakacak 13:30 da cıkacak sonuc ona göre muayene edecek:KK43: pek umutlu konusmadı
inşallah güzel sonuçlar alırsın arkadaşım

Anladı

ayy cnm benm y rabbm yüzüne baktı desene cok sevndm adına hayırlısıyla kucagna almayı nasp eylesn rabbm :KK68:

amin neden sana yumurtlaman sağlıklı değil dedi
kaç yumurtan olmuş boyutları neymiş
adet gecikmem var 5 gün o yüzden muayene etmedi kan istedi kan sonucuna göre bakıcak neden sağlıklı değil 28 günde bi adet oluyorum 24 . gün ovulasyon testinde çift çizgi vardı ondan sanırım gec yumurtladığım için

X