İnfertilite bölümüne ilk defa gidenler yardımcı olur musunuz

symdm

Üye
Kayıtlı Üye
2 Kasım 2022
20
4
29
Merhabalar 1 senedir denememize rağmen hala gebelik elde edilemedi kadın doğum doktoruna gitmeme rağmen beni artık burda isim olamadığını infertilite doktoruna gitmemi söyledi ilk muayene nasıl oluyor yardımcı olur musunuz bilgi verir misiniz rica etsem benden herhangi bir test falanda istenmedi

Ben kadın doğuma gidiyordum. İlk defa duydum infertilite bölümünü genelde özelde muayene oluyordum. Adetin 2. Günü kadın doğuma sabah aç karna gidip hormon tahlili verirdim 3. Günü de özele giderdim tahlille beraber orda muayane olurdum devlet hastanesi pek ilgilenmediği için

Uzun süre çocuk olmayınca infertiliteye yönlendiriyorlar Artk. Gidince doya açılıyor size kan testleri, rahim filmi, pelvik ultrason vs. Vs.bi kaç şey isteniyor sizden eşinizi de üroloji ye yönlendiriyorlar

Ben evlenmeden önce bir sorunum var mı diye gitmiştim. Kan tahlili ve ultrason istendi. Bu arada hangi şehirdesiniz bilmiyorum ama İstanbul'da Prof. Dr Süleyman Şahin Şehir Hastanesi bu konuda iyi..

Uzun süre çocuk olmayınca infertiliteye yönlendiriyorlar Artk. Gidince doya açılıyor size kan testleri, rahim filmi, pelvik ultrason vs. Vs.bi kaç şey isteniyor sizden eşinizi de üroloji ye yönlendiriyorlar

Çok teşekkür ederim bilgileriniz için ilk defa gidicegim için tedirgin oldum açıkcası

Ben evlenmeden önce bir sorunum var mı diye gitmiştim. Kan tahlili ve ultrason istendi. Bu arada hangi şehirdesiniz bilmiyorum ama İstanbul'da Prof. Dr Süleyman Şahin Şehir Hastanesi bu konuda iyi..
Ben İstanbul Zeytinburnu Süleymaniye hastanesinde randevu bulabildim ordan aldım umarım iyidir

Bu işin ilk kuralı rahat olmak Rabb'im gönlünüze göre versin inşallah
Hiç sinir stresi heyacn yapacak birşey yok inanın
Çok teşekkür ederim bilgileriniz için ilk defa gidicegim için tedirgin oldum açıkcası
Ben İstanbul Zeytinburnu Süleymaniye hastanesinde randevu bulabildim ordan aldım umarım iyidir

Devletle devam edecekseniz süreç inanılmaz uzun bilginiz olsun her hastanede rahim filmi yok randevu alabilmek için çok uğraştım ben ultrasonada öyle iki ay sonra anca gün verdiler rahim filmini 5 ay beklemiştim eşinize ürolojiye randevu alın sperm testi vermesi için ona da randevu veriyorlar benimkine bir ay sonraya vermişlerdi sabrınız varsa adım adım takip ederek yaparsınız inşallah ama özele giderseniz çok pahalı oluyor ben 2021 de 800 TL'ye çekilmiştim rahim filmini özelde size özelde yaptırabilirseniz en zoru rahim filmi randevu bulunmuyor çünkü bir de tıbbi genetik bölümüne randevu alıp tüp bebeğe başlayacağız derseniz Zeynep Kamil de genetik test yapıyorlar kan pıhtılaşmasınada baktırın 3 aya çıkıyor sonucu

Ben dün bakirkoy kadın doğum infertilite bölümüne gittim hastane bahcelievler devlet hastanesinde hizmet veriyorlarmış durumumu anlattım gitmeden önce araştırdım
Adetin 2 veya 3 günü gideceksin hormon testi için kan verdim 2 tüp alttan muayene etti makinyla (ilk defa yasadim)ama asistan doktor çok iyi anlayışlı kadındı eşim için randevu aldım oda sperm test sonucu yla beraber gidicez bakalim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…