Makyaj Ürünleri İndirimli ürünleri paylaşalım mı?

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
migros 25 tl'yi geçen kozmetik alışverişlerde %25 indirim yapıyor. migros karta tabii.

aa melodicim süpper bi haber bu..nerdeki hobide sordun alsancakta varmıdır böyle bi kampanya yarın ugramayı düşünüyorum da..

carmina farları çok güzel oluyor. opuyorumnanaktan

İst' da var mıdır ki bu kampanya?

aa melodicim süpper bi haber bu..nerdeki hobide sordun alsancakta varmıdır böyle bi kampanya yarın ugramayı düşünüyorum da..

ben hatay hobi de görmüştüm canım. tüm mağazalarda var mı bilmiyorum. bugün sorayım unutmazsam. ben de cumartesi alsancaktaki hobiye gitmeyi düşünüyorum. opuyorumnanaktan

kızlar carmina olan tüm hobi mağazalarında indirim varmış.
farketmess cim alsancakta da varmış canım.

dün iki tane tekli farlarından aldım ama asıl istediğim açık kahve tonlarında olan kalmamış.
merwust ve farketmess cim bulursanız bana da haber verin lütfen.
çok güzel bir renk. tekli ve sedefli numarası 09 ama karışmışta olabilir.

kızlar bim de 5 haziran kampan yaları süper golden rose manikür seti 3.50... golden rose parlatıcı rujlar 3.50....eyeshadaw farlar golden rose 3.50... farmasi makyaj temizleme mendilleri o.75....golden rose vücut simi 3.50.... ve garnıer vede nıvea ürünlernde indirimler var bilginize vereliniortak

canlarım dün yine hobideydim. carmina farlarına bakim dedim. yan stantta flormarın farlarını görünce vazgeçtim. bunlar yeni seriymiş renkleri süper ve sedefli. fiatı da çok uygun. 4.5 tl. 11 tane far seçtim. bugün alacağım.
flormarda rujlarda 3 al 2 öde kampanyası var. çok güzel renkler gelmiş. becerebilisem resmini eklerim.
braest arkadaşımızın bahsettiği gibi bimdeki indirimler güzel. nevea ve garner da güneş kremi 30 faktör 19.90 tl.

kızlar instyle dergisi john friedanın şampuanını veriyo..ben aldım çok begendim sizde kaçırmayın bence

kızlaaaar hobi de golden rose farlar 9 tl den 3.50 tl. ye inmiş!

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…