Makyaj Ürünleri İndirimli ürünleri paylaşalım mı?

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
halay parfümeride de indirimler var. dün broşürünü aldım. ama yanıma almayı unuttum. en kısa zamanda yazacağım.
melody kk adaşım sağol canım.
Şeniz

Bir de yazan arkadaşlar başına il belirtirse arkadaşın özelliklerine bakmaya gerek olmadan (hangi ilden diye) bilelim hangi ildeki mağazada indirim olduunu..
teşekkürler şimdiden..

arkadaşlar body shopta malum %30 indirim var, bugün ordaydım beğendiğim bir farda 39 tl etiket fiyatı vardı ama herhalde indirimsiz fiyatıydı değil mi, akıl edip de sormadan çıktım. bu durumda 11 küsüre mi geliyor o far? eğer öyleyse yarın tekrar gidip alacağım da

canım makyajda indirimmi varmış?eger öleyse bende ugrayayım body shopa canım :%30sa 11lira düşüyo fiyattan 11e gelmiyo tatlım:lepi:

kızlar maybelline yeni çıkan rimelini alana ruj bedava ben dün aldım ikisi 14 tl ye oluo ilgilenenlere duyurulur

kızlaaaaar! bahar geldi ama indirim pek yok galiba memlekette. kaydirigubbakcemile3
Halay parfümeriden indirim haberi verecektim ama tarihi geçmiş broşür almışım. :roflol:
e hadi şenlensin artık indirimler! hihoyyyt

lorealin göz makyajı ürünlerinde %30 indirim var ben ykm den aldım ykm de iki göz makyajı ürünü alana 35 liralık makyaj temizleyici de hediyeydi ayrıca
watsonda da aynı indirim vardı ama hediye yoktu
bilginize:)

body shoplarda wild cherry serisinde 2 al 1 öde kampanyası var fakat stoklarla sınırlı

:roflol: ay çok tatlısın yaaa
ben de maybelline nin köpük allığını almak istiyorum. ama izmir de indirimde bulamadım.
akşam çıkışta for you ya bir bakayım.a.s.

cnmm naptın köpük allığını aldın mı kaç ay olmuş tabi, bence alma ben aldım bin pişman oldum suratımda toplanıyor kullanamıyorum bir de açık pembesini almşıtm hiç memnun kalmadım işte.Yine da daha önce kullandıysan memnunsan bilmiyom tatlım a.s.

kızlar yanlış görmedimse..
pinoda maybelline den bi ürün alana 2. bedava.. gibi bişey :)) uzaktan okudumda :))

T-Shop larda, Neutrogena ürünleri %30 indirimli kızlar. :lepi:

flor mar, dudak ürünlerinde 3 al, 2 öde kampanyası var.

loreal in göz ürünlerinde %30%35 indirim var.

bunlar firma indirimi... birçok yerde geçerli olması lazım...

(kadıköy eda parfümeride var:) )

genelde boynerlerde oluyto indirim..150 tl alış-veriş yapıyosunuz 50 tlsini onlar karşılıyo gibi..
kozmetikde orda indirimler,pormosyonlar oluyo..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…