Makyaj Ürünleri İndirimli ürünleri paylaşalım mı?

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
watson s da güzel indirimler varr turkcell akıllı kadınlar kulübü üyelerine ayrıca da var.

rimmel kate moss rujları kacırmayınnnn :KK9:

dün gratiste golden rose 5li far paleti 17 liradan 8,90a düşmüş kızlar aklınızda olsun :KK34:

İzmir Özkanlar'a yakin olanlar icin Gözde Parfümeride(Migrosun karsisindan biraz ilerde) bir kampanya baslamis, eski fondoteninize getirin %40 indirimle Loreal True Match fondoten alin yaziyordu, ayrica Maybelline'in bir rimeli(adini hatirlayamiyorum) 11.90mis.

Watsons'da Maybelline ürünlerinde ikincisi %50 indirimli. Rimel fiyatları da 18.50

Daha ucuza maybelline rimel alabileceğimiz bir yer var mı? Yazın 13 liraya satılan rimel 18,5 olmuş ya :KK43:

Son düzenleme:
Watsons'da Maybelline ürünlerinde ikincisi %50 indirimli. Rimel fiyatları da 18.50

Daha ucuza maybelline rimel alabileceğimiz bir yer var mı? Yazın 13 liraya satılan rimel 18,5 olmuş ya :KK43:
nerde yasadıgını bılmıyorum ama ankarada sıhhıye köprüsünün altındaki kozmetıkcıler cok ucuzzz maybellıne rımel 12.5 tl orada hersey dıger kozmetıkcılere gore daha ucuz olur hep ankaraya ılk gıttıgımde stok yapıcam bende....

nerde yasadıgını bılmıyorum ama ankarada sıhhıye köprüsünün altındaki kozmetıkcıler cok ucuzzz maybellıne rımel 12.5 tl orada hersey dıger kozmetıkcılere gore daha ucuz olur hep ankaraya ılk gıttıgımde stok yapıcam bende....

aaa evet biliyorum orayı. Ama hiç uğramamıştım. Diğer kozmetikçilere göre ucuz diyince, umarım sahte falan değildir. Teşekkür ediyorum.

bugün gratis'e uğradım ve the balm ürünlerinde 3 al 2 öde kampanyası vardı kızlar, ihtiyacınız varsa aklınızda olsun derim. almak istediğim iki allık vardı, bir de likit eyeliner ına baktım güzele benziyordu. deneyen oldu mu acaba?

aaa evet biliyorum orayı. Ama hiç uğramamıştım. Diğer kozmetikçilere göre ucuz diyince, umarım sahte falan değildir. Teşekkür ediyorum.
yok canım sahte değil benankaraya gıttıkce hep ordan alırım zaten hep cok kalabalık olur sürümden kazanıyorlar

kızlar watsonslarda turcell üyelikleri olmayanlara yardım edebilyorlar mı acaba bilginiz var mı?

tekin acarda clinique rimel, göz çevresi serumu ve göz kalemi 50 tl.ayrıca golden roseda da baya indirim var bu ara.

pino cosmetics de 4gündür loreal, max factor, maybelline, flormar, cecile ürünleri yüzde 50 de! baya bşi aldım:KK52::KK51:

pino cosmetics de 4gündür loreal, max factor, maybelline, flormar, cecile ürünleri yüzde 50 de! baya bşi aldım:KK52::KK51:

keşke daha önce haber verseydın sımdı aradım dün ındırım bıtmıs ankarada yasamıyorum ama arkadasıma aldıracaktım cok üzüldümmm....

keşke daha önce haber verseydın sımdı aradım dün ındırım bıtmıs ankarada yasamıyorum ama arkadasıma aldıracaktım cok üzüldümmm....

canım bende dün aldım ve 4gündür olduğunu da dün öğrendim:KK50:

Bende maybelline affinitone fondöten var. Kapatıcılığı az, hafif bir fondöten.

BB kremle arasındaki farkı bilen var mı? Kapatıcılık, doğallık bakımından? Sürülünce belli olmasın istiyorum.

X