Makyaj Ürünleri İndirimli ürünleri paylaşalım mı?

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Canım kusura bakma özel mesajlarıma bakamıyorum niyeyse :KK43: 1 bildirim vardı, sonradan özel mesaj kutum gözükmedi, anlamadım :KK43:

Diadermine'in yüz kremlerinde 1+1 kampanyası var anneler gününe özel. Yarın bitiyor sanırım. Sadece Antares Realde geçerli diye okudum katalogda ama bilemiyorum öbür mağazalarda nasıl :26:

kızlar izmir hobi de anneler gününe özel %50 indirim.:KK71:

selam kızlar.. bugün carrefourdaydım vee carrefourun kozmetik reyonunda bir alana bir hediye kampanyası başlamış bugün. anneler günü dolayısıylaymış. bende loreal rimele 44 lira verdim. 41 liralık loreal 3lü far bedava geldi bir bakın derim...

arkadaşlar! indirimlerin hangi il ve hangi mağazada olduğunu yazarsak daha faydalı olacağını düşünüyorum! :KK71:

kızılay ykm de dehşet indirim vardı anneler gününe özel! dior da yüzde 50ydi büsürü üründe elim ürünlere gitti gitti geldi kendimi tuttum ihtiyacm yok diye

arkadaşlar ben araştırma yaparken beautykozmetik diye bir internet sitesi buldum yüzde yüz orijinal ürün olduğu yazıyor fiyatlar çok uygun ama güvenemedim bir an..Daha önce alışveriş yapmış olan var mı aramızda yardımcı olur musunuz?:44:

Body Shop mağazalarında 19-22 mayıs tarihleri arasında makyaj ürünlerinde %25 indirim var. Son 2 gün. Bilginize :)

Bugün Ümraniye Carrefourda niveanın yüz bakım ürünlerinde %50 indirim vardı. Tüm Carrefourlarda vardır diye düşünüyorum.

Son düzenleme:
8 hazirana kadar Yves Rocher'da tüm makyaj ürünlerinde 3 al 2 öde kampanyası var.
Ayrıca tüm cilt bakım serilerinde indirim var.
Bi de 31 mayısta yani bugün sadece bir güncük tüm ürünlerde %50'ye varan indirimler var.

izmir hobi parfümeride 4- 10 haziran arası tüm ürünlerde %15 indirim veya 50 tl üzerinde 6 taksit imkanı.
ithal parfümlerde %40 indirim
:KK71:

iskenderun primemalldaki watsonsda nivea dudak kremi yanında el kremi hediyeli 3.99a ,alix avien ruj ve lip glossları 12.99 a ,çilekli vücut losyonu 1alana 1bedava 12tlye,flormar rujlarda %30 indirimli.Ayrıca tüm giyim mağazalarına baktım yazlıklarda %30 ile %50 indirim vardı.Birde boynerde güneş kremleri vs %30 indirimli.Cotonda da %50 indirim başlamış duyurulur :KK34:

X