İNCİR KÜRÜ VE HAVUÇ KÜRÜ

anneolmaj

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
10 Haziran 2024
7
1
21
Arkadaşlar merhaba daha yeni katıldım aranıza 1 senedir evliyim korunmasız şekilde anne olamadım Yumurtalıklarım da büyüme ve çatlama sıkıntısı var
İncir kürü ve havuç kürünü duydum bu ay ona başladım yaklaşık 6 gündür içiyorum bu kürler sayesinde hamile olduğunu öğrenen var mı acaba ?

Merhaba bende duydum ve gecn hafta basladim yumurtam benim 1 oluyordu son aylar bugun 6 diye saydi aret hoca ben sok oldum

incir prolaktin yükseltir, prolaktin de yumurtlamayı baskılar. o yüzden doktorunuzun onaylamadığı bir seyi kullanmayın. hormonlarınızı dikkate alarak beslenirseniz zaten her sey yoluna girer

Merhaba bende duydum ve gecn hafta basladim yumurtam benim 1 oluyordu son aylar bugun 6 diye saydi aret hoca ben sok oldum
Ben daha kontrole gitmedim ama içtiğim günden beri kasıklrım da ağrı var acaba ondan mı diyorum inşallah ondandır Allah kimsenin kucağını boş bırakmasın inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…