Göz Makyajı İnce kaş yakışır mı?

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

karamelka

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Ekim 2010
20
0
29
İnce kaş kimlere yakışır?
$z_e70c5694.jpg böyle kaşlarım olsun istiyorum ama hem sürekli alınması lazım hemde her yüze gitmiyor malesef.. Sizce napmalıyım benim yüzün daha oval biçime sahip

yapma bunu bence.incecik olsun diye alırsın her tarafını sonra küser çıkmaz,hadi bakalım bu sefer de çıksın da düzelteyim diye uğraşırsın.hem ileriyi düşün,yaş ilerledikçe kaş tüyleri birer ikişer dökülüyor,incecik kaşlarının bide döküldüğünü düşünsene.çok karamsarmışım gibi oldu ama benim de yaşadığım şeyler bunlar.belki sana yakışır ince kaş nasıl yüzün olduğunu bilmiyorum çünkü,ama ileriyi de düşün derim.hoşçakal :KK14:

tavsiye için teşekkür ederim ileriyi düşününce doğru ama kalın kaşları pek sevmiyorum bilmiyorum bana erkeksi geliyor ama çok mantıklı geldi şimdi kaşlarımıda küstürmek istemem :))

ince kaş ne bilim yüzü bir garip gösteriyor gözler boş kalıyor kendimden biliyorm gençliğin verdiği hevesle incecik yapmıştım kaşlarımı ve hiç güzel durmadılar şimdi kaşlarm çok kalın da değil normal ve kesinlikle kalın kaş çok daha güzel

ama uzama süresinde çok iğrenç duruyor benim kaşlarım şimdi sivri sivri duruyor insan içine çıkmak istemiyorum alınırsada ince olacak ama napalım katlanıcaz artık..

İnce kaş her zaman kişiyi olduğundan büyük gösteriyor, başıma geldiğinden biliyorum :KK30: şükür ki artık öyle değil :KK9:

dayanamadım o iğrenç görüntüye cımbızla daldım :KK70: zaten cımbıza o kadar alıştırdımkii sivri sivri çıkıyor bişey okumuştum büyük gözlüler gözlerini ön plana çıkarmak için ince kaş küçük gözlüler göz çevresini büyük göstermek için kalın kaş kullanmalıymış.. ona uymalımıyız bilmiyorum ama ince kaşlılardanım artık :))

sizde benim gibisiniz.. bende uzatıyorum uzatıyorum 2. haftasında birşey oluyor bi yere gitmem gerekiyo yada birden gözüme çirlin geliyor ordan burdan derken yine uzayanları alıyorum inceliyor... bir de benim eşim kalın kaş sevmiyor.. eskiden daha çabuk uzatırdım evli değildim tabii ama şimdi nedense zor geliyo bırakmak... az önce sarımsak sürdüm gene uzatma eylemi içerisine girdim hadi hayırlısı :KK36:

Doğallıktan yanayım o yüzden ince kaşa karşıyım...
Biraz şekillendirilir o ayrı ama kavis yapmak incecik bırakmak gerçekten basit görüntüsü veriyor...

Doğallıktan yanayım o yüzden ince kaşa karşıyım...
Biraz şekillendirilir o ayrı ama kavis yapmak incecik bırakmak gerçekten basit görüntüsü veriyor...

yanlış anlamayın ama bu yorumunuz mantıksız geldi bana. olabilir yani kimi yüzler var cidden ince kaş harika duruyor yada kavizli çok daha hoş durabiliyor...
doğallıktan yana olabilirsiniz lafım yok fakat "gerçekten basit görüntüsü veriyor..." bu tanımlamanız ve bu şekilde değerlendirmeniz hoş değil.Bu tarz saç,kaş vs karakteristik
ve yapısal özellikler tek bir model ile genellenmemeli bence.
:KK20:

Ince kas iri gözlü ve kücük yüzlü kadinlara yakisiyor. Eger yüzün benimki gibi iriyse ve gözlerin kücükse kaslarini incelttigin icin ilerde benim gibi pisman olabilirsin.
Simdi deli gibi kalinlastirmaya calisiyorum, sarimsak ve türlü türlü yaglar sürüyorum, küsen yerlere jilet bile vurdum(ise yariyor). Simdi minik minik cikiyor ve görüntüsü cok berbat, ben de uzatmaya calistigim kahküllerimi yeniden kisalttim, daginik kaslarim ve kahküllerimle cocuk gibi görünüyorum. :KK8:
Bir de basindan sonuna kadar ayni boyutta ince olan kaslar hos olmuyor, kalemle cizilmis gibi duruyor. Kalin baslayip kavisten itibaren incelen kaslar daha dogal ve güzel. Kas yapin uygunsa öyle yap.
Bunlar da bahsettigim kas sekli, ben simdi böyle yapabilmek icin ugrasiyorum... :KK31:

ba6483d338482f7db1dcaf9.jpg

kristenstewartvogue0211.jpg

ince kaş beyaz tenli sarışın bayanlara yakışabilir ama esmer ve buğday tenlerde hoş durmaz yüzü soluk gösterir ama bence sarışınlarda kalın kaşlı olduklarında daha güzel oluyolar yani kimseye yakışmıyor aslında ince kaşlar yüzü güzel göstermiyor. malesef benim kaşlarım ince esmerim birde çok alakasız tenimle yani çok kaşlı olmam gerekir aslında ama ince işte hiç memnun değilim şekil veremiyorumda ince olduğu için

Son düzenleme:
X