İnce çizgiyi gören var mı

Ben 6 ay önce dış gebelikten ameliyat oldum baya büyüktü çünkü. Tüpüm alınmadı. 4 ay korun iyileşsin sonra dene dediler. Dener denemez oldu ama yine aynisi oldu. Bu sefer çok ufakti düşük doz iğneyle gitti. Yumurta kalitesi testler filan iyi çıktı. O yüzden gerek yok dedi doktor biraz da acelemiz var esimde sorunlar var biraz sperm sayısı vs çok az. Cok genç olmasan çocuk olmaz diyor doktorlar hep ama ben 2 kez bu gelmişken başıma artık direk tüp bebek düşünüyorum. Benim amacım biraz ara verip sonra tüp bebek zaten oda nasipse. Berbat bir duygu çünkü önce sevinip sonra o duruma düşmek. Yaşayan biliyor . Allah size de tekrar sağlıkla nasip eder inşallah bir daha
Yumurta kalitesi etkilemiyormus dis gebeligi bilginiz olsun. Siz bence tup bebek fikrinde kararli olun, nolur nolmaz. İnsallah en kisa zamanda saglikla kucaginiza alirsiniz

Yumurta kalitesi etkilemiyormus dis gebeligi bilginiz olsun. Siz bence tup bebek fikrinde kararli olun, nolur nolmaz. İnsallah en kisa zamanda saglikla kucaginiza alirsiniz
İnşallah isteyen herkes. Benim zaten eş kaynaklı deniyor. bende hiç bir sorun göremiyorlar. O yüzden tüp bebek en iyi yol şimdilik. Sağolun🙏

X