İnce çizgiyi gören var mı

1nbahar

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Mart 2021
1.893
1.169
20210603_000618.jpg
20210602_235826.jpg

Bu kadar korkuyorduysaniz korunsaydiniz. Dis gebelikten sonra bir sure korunmaniz gerekiyor zaten. Doktorun bu soyledigini Siz pek sallamamissiniz belli ki

Bu kadar korkuyorduysaniz korunsaydiniz. Dis gebelikten sonra bir sure korunmaniz gerekiyor zaten. Doktorun bu soyledigini Siz pek sallamamissiniz belli ki
Doktorum korunmamı önermedi korunmana gerek yok dedi hatta. Ama ben tüp bebek düşündüğüm için. Doğal yolla tekrar hamile kalıp ayni şeyi yasamaktan çekiniyorum. Eşimin kafası karışmış diyelim

Doktorum korunmamı önermedi korunmana gerek yok dedi hatta. Ama ben tüp bebek düşündüğüm için. Doğal yolla tekrar hamile kalıp ayni şeyi yasamaktan çekiniyorum. Eşimin kafası karışmış diyelim
Ben dis gebelik suphesi gecirdim ve metatrexat (adini yanlis yazmis olabilirim) igneyle dusuk yaptim. Doktorum 3 ya da 6 ay korunmami onermisti; cunku tup iyilesmeden hamile kalirsam tekrar dis gebelik olma riski cok yuksekti. Umarim sizde oyle bir sey olmaz

Ben dis gebelik suphesi gecirdim ve metatrexat (adini yanlis yazmis olabilirim) igneyle dusuk yaptim. Doktorum 3 ya da 6 ay korunmami onermisti; cunku tup iyilesmeden hamile kalirsam tekrar dis gebelik olma riski cok yuksekti. Umarim sizde oyle bir sey olmaz
Ben 6 ay önce dış gebelikten ameliyat oldum baya büyüktü çünkü. Tüpüm alınmadı. 4 ay korun iyileşsin sonra dene dediler. Dener denemez oldu ama yine aynisi oldu. Bu sefer çok ufakti düşük doz iğneyle gitti. Yumurta kalitesi testler filan iyi çıktı. O yüzden gerek yok dedi doktor biraz da acelemiz var esimde sorunlar var biraz sperm sayısı vs çok az. Cok genç olmasan çocuk olmaz diyor doktorlar hep ama ben 2 kez bu gelmişken başıma artık direk tüp bebek düşünüyorum. Benim amacım biraz ara verip sonra tüp bebek zaten oda nasipse. Berbat bir duygu çünkü önce sevinip sonra o duruma düşmek. Yaşayan biliyor . Allah size de tekrar sağlıkla nasip eder inşallah bir daha

X