İnanın hepiniz meşhursunuz

Seyran'cığım ben şaka yapıyorum.Yeşilimin hayatımda çok büyük bir yeri vardır.Kıyamam ben ona.

Aralık 2006 dan beri kk ne üyeyim. Şimdiye kadar olan toplantılara gitmek tuhaf gelmişti. birbirini hiç tanımayan ,belki de ortak noktaları hiç olmayan bir sürü insanla tanışmayı, birlikte vakit geçirmeyi garipsemiştim açıkçası. Ama o zamandan bu yana siteye iyice alıştıktan sonra yazılarını, esprilerini sevdiğim ve hatta bazen avatar resimlerini bile beğendiğim bilinmeyen bu insanlara karşı inanılmaz bir merak oluştu bende. O nedenle ilk bu sefer izmir buluşmasını kaçırmayacağım. Yaşadığınız o güzel paylaşımların arasında ben de olmak istiyorum çünkü.

Tüm toplantılarda çekilen fotoğrafları görmek ,tanımadınız ama hayalinizde canlandırdığınız kişilerin nasıl olduğunu görmek çok güzel. En çok ta merak ettiklerimin arasında sen vardın yeşilim ablam. Benim hayalimde canlandırdığımdan çok daha genç ve güzelmişsin.

Duygularımıza tercüman olduğun için sana, bize bu fırsatı sunan tüm KK yönetimine teşekkür ediyorum.

emez gerçekten toplantılara katıl.farklı bir şeyler hissediyor insan..sanalla gerçek arası gidip gelmeler ama gerçekte karar kılıyorsun.toplantı dönüşü paylaş bizimle..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…