İnanın hepiniz meşhursunuz

Canımsın benim şaka yapıyorum sen çok güzel çok değerlisn benim için....

Cok mutlu oldum boyle guzel gecen bir toplantiniz olmasina hepiniz dusundugum gibisiniz resime bakinca hemen acaba bu arkadasim bu mu diye gecirdim icimden isimler yazili degildi ama sonra alt sayfalarda isimli olarak aciklanmisti, ne guzel gormedigim halde tahmin edebilmisim, bende istiyorum bende, ama nerede Istanbul'a gelsem bile yaz tatiline denk gelecek herkes tatile gitmis olacak ben tatil yorelerini dolasmaliyim Izmir, Antalya vs o zamanda sizler baska yerlerde olursunuz anlasilan ben hic aranizda olmayacagim am elbet birgun bulusacagiz, Kazen ve yonetim sayesinde boyle bir kulubte sizleri sanal alemde olsa tanimis oldum ama inanin, sanki ailemden resim gonderilmis gibi neseliydim, nedense bilmem, siz biliyorsunuz nedenini cunku sizler tabiki ailem gibisiniz ve ayrica kulubteki ailem hepinizi cok seviyorum, beni hatirladiniz mi yokken cok uzaklarda oldugum icin beni unuttunuzmu yoksa, umit ederimki hatirlamisinizdir sevgilerimle hep boyle mutlu gulen gozlerle yasayin, sevgilerimlea.s.:1hug:

ayşeciğim..antalyaya ne zaman istersen gel. buralarda olacağız..senin için inan toplanırız. iyi akşamlar herkese.

ayşecik sen gel mutlaka senin içinde özel toplanırız...söz..hepinize yerimiz var.

nekadar güzel böyle yazılar okumak
Yeşilimle zaman zaman içten içe hüzünlenip zaman zaman içten içe gülümsemek ama hep o anlamlı bakışları sergileyebilmek.:)
orda değildim ama okumak bile mutlu ediyor insanı
inşallah bir gün bütün kk bi yerde toplanırız.
:))

ablacım ellerine yüreğine sağlık bende siznle olmayı çok isterdim olsun bizm gönüllerimiz bir dediğin gibi seni çok seviyorum kuzucuğun a.s.a.s.

a.s.:1hug:a.s.a.s.:1hug:bende sizlere katılıyorum her ne kadar varlığımı belli edemesemde bir sürü görüş okuyor ve sizleri tanımaya çalışıyorum içinde bulundduğum durum o kadar güzel ki kendime güvenim geliyo birseyler yapabilirim diyorum kendi kendime teşekkürler emeği geçen herkese...

susi,dimağ,chatlak,pijema..iyi ki varsınız..ne güzel motive ediyorsunuz.teşekkürler hepinize.

yeşilim kelimesi kelimesine doğru biz hep birlikteyiz ve her zaman beraberiz inşallah ta hiç ayrılmayacağız

yağmur..paşa yarılacak gülmekten eminim..:):)
azem,mihrace,ceyhanlı hoş geldiniz.iyiki varsınız.. sevgiler.

Yeşilim her buluşmada tüm gidemiyenlerin aklı kalıyor inan .Gönüllerimiz sizlerle oluyor .Ortak paydamız kk ne güzel, birlikte olmasakta gönüllerimiz beraber her zaman .Umarım bir gün birlikte olma fırsatını yakalarız neden olmasın .

Umarım Lereenim..Lady,Lena,ben otururken,bizi telefonla araman çok sevindirdi beni,duygulandım.Ve hep seni anımsadım...Umarım bir gün hep beraber buluşuruz..Teşekkürler canım..Sevgilerimle iyi akşamlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…