İnanın hepiniz meşhursunuz

yesilim

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
25 Kasım 2006
8.868
19
Bu gün Antalya gurubu toplandık..
Kızlar inanın halk dili ile hepiniz meşhursunuz ve de sınırlar ötesi..Kimi andıysak tanınıyor
O mu..aaaa..çok şeker...Bu mu aaaa.çok tatlı..Kim neşeli,kim hüzünlü, kim munis..Kim kim kim...Herkes tanıyor,görmeden..Bir de merak edip toplantılar düzenliyoruz..Sohbetlerde kulaklarını çınlatıyoruz..Sanki yıllardır tanıyor gibi...Tahminler yürütüyoruz....Enler konuşuluyor.Hem fikiriz,demek ki gerçekten meşhurlar.Hepimiz o isimleri tanıdığına göre..Yurtdışındakiler dahil.
Hiç mi sevimsiz birileri yok.İnanın yok.Bu sitenin,“KADINLAR KULÜBÜMÜZÜN” büyüsü bu galiba..
Tabi ki KAZEN ve yönetim...Kulakları çın çın çınladıysa,bilmeliler ki,bize sundukları bu paylaşım onların sayesinde.a.s.
Düşününce hoşuma gidiyor..Görmeden tanımak kulağa hoş geliyor.
Her birini kitap kahramanları gibi,okuruz da hayal ederiz ya ....Sarışın mı,esmer mi kızıl mı..
Zayıf mı kilolumu...Karşılaşınca,hayallerden çok farklılar ama o kadar gerçek kişilikler ki..Ve de güzeller ki..(Fotoğraflardan kat kat güzeller)Yanılmadığınızı anlamak haz veriyor.Her toplantıda yenilerin katılması sitemizin ciddiyetinin ispatı...
Aramızda olmasını istediklerimiz var.Umarım gerçekleşir...Neden olmasın,belki bir gün

Yeşilimin duygularıa.s.

uçanda kuşlara malum olsun ben yeşilimi özledim,

hem yeşilimi hem yeşilimin dediği gibi nicleriyle tanıyıp
yaşantıma giren kk güzellerinin hepsini özledim,

kilometrelerce uzakta olsakta bizi birleştiren kablolar sayesinde yakınız, ve öyle bir yakınlık ki oluyormuymuş
böyle dostluklar dedirtiyor bana heran,

hepiniz çok güzelsiniz zaten her resim gördüğümde kk güzeller kulubü olması gerekiyor diyorum,

uçağa atlayıp gelmek isteyecek kadar yanınızda olmak istedim
yeşilim bir gün süpriz yapıcam ama inşallah,
bugün benimde kk dan misafirim vardı güzeldi
yarın da ist buluşması var inşallah işim erken biterse
gideceğim umarım bunu istiyorum,

telgrafın tellerine kuşlar mı konar, herkes sevdiklerine böylemi yanar,

sizleri seviyorum.
gerçekten ama gerçekten.

Gerçekten çok duygulandım okurken evet duygularıma yine tercüman olmuşsun yeşilim.
Eve gelince düşündüm ya ben KK yı bulmasaydım ne olurdu yalnızlığıma ortak,acılarıma ortak,kahkahalarıma ortak herşeyime ortaksınız duygularımı çok iyi kelimelere dökemesem de...Kazen ve tüm yöneticilere,arkadaşlarıma teşekkürler.
aynı duyguları paylaşıyorum Yeşilim.a.s.

burada olmak cok guzel yesilim...ama keske antalyadaki gruptada olsaydim:))

sevgili yağmur canım benim.her zaman yanındayım sağlığım var oldukça
benim kızlarımsınız biliyorsun..

CANIM YEŞİLİM BENİM
SENİN KADAR DERİNDEN SENİN KADAR SEVGİYLE ANLATMAM MÜMKÜN DEĞİL BELKİ.FAKAT DUYGULARIMIZ HİSLERİMİZ ORTAK BİR NOKTADA BULUŞUYOR İNAN.HERKES DE FARKLI BİR TAT VAR.KİMİSİNDE NEŞE KİMİSİNDE HÜZÜN KİMİSİNDE TECRÜBELER VAR.BUNLARI HİSSEDİP YAŞAMAK ÇOK BAŞKA.
İYİKİ VARSINIZ CANIMSINIZ.
BU ARADA KAZEN E DE TEŞEKKÜRLER BİZLERİ BİR ARADA TUTABİLDİĞİ İÇİN.:))))

yeşilim bugun yaşadıklarınızı inan çok güzel ifade etmişsin,bende orda olmayı çok istedim buna inan özellikle bir saat gibi bir mesafede olupta gelememek beni üzdü,ama inşallah birdahaki sefere gelebilirim,ben gelmesemde kalbim sizinleydi...

ayyyyyyyyyy keske bende olsaydim.insallah belki bir gün olur dimi yesilim.....

Yeşilim,
Ne güzel anlatmışsın buluşmanızı ağzına sağlık:1hug:Fotoğrafta hepiniz ne güzel çıkmışsınız,eh KK de hep güzel hatunlar var zaten:)Yaprağımı tekrar görürsen onu çok özlediğimi söyler misin:çok üzgünüm:Birde onu çok sevdiğimi,aklım hep onda

yesilim fotografa baktigimda hic hayal kirikligina ugramadim buda beni ayri sevindirdi:)tipki kafamdaki yesil zarif ve cok asila.s

hepinizle buluşma fırsatımız olur inşallah çok zevkli geçiyor.
ve hep olmayanları anıyoruz..

yesılım bulusmanızı yıne harıka anlatmıssın cnm
hepınız cok gusel cıkmıssınızz gercı kkda cırkın bayan yok herkes bırbırınden guseL ve bırbırınden sırınn

hehe çok güzel bie duygu yaşasın siz bizim apartmandada ünlüsüz ablamada bazen bahsediyorum nete çok takılmama kızıyo diyoki hepiniz aynı ... soyusunuzlaelaelaelaelae

Yeşilim fotoğrafınız çok güzel çıkmış. Ben de kıskandım ama buradan yazışmanın ayrı bir güzelliği var.Kazen kardeşimize ve emeği geçen herkese ben de teşekkür ediyorum.Bana bu kadar dost kazandırdığı için.

yine buluşma varmış dahada kalabalık olacağız galiba :):)
gittikçe büyüyoruz.maşallah..teşekkürler küçük ama gönlü büyük arkadaşlarım benim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…