Doğuma Hazırlık inanılmaz ucuz bebek oto koltuğu

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....

nadideiris

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Aralık 2008
380
5
Arkadaşlar ben kendim alacak olursam 2. el alacağım o yüzden baktığım uygun fiyatlı oto koltuklarını sizlerle de paylaşmak istedim belki sizde almak istersiniz.Çünkü bebek kısa bir süre kullanacağı için o kadar da masrafa gerek yok diye düşünüyorum.
big_6269559_410866_v2r8352.JPG

sahibinden.com 0-13 kg
fiyatı:55 tl
pierre cardin
oto için uygun
garanti belgeli
Ayarlanabilen itme kolu
Alüminyum konstriksiyon
Kolay monte edilebilen lüks taşıma
Tam yatabilen sırt dayanağı
Omuz askısı
0-7 ay taşımalı kullanım
0-36 ay puset kullanımı
12902630_1081180_aiv5188.jpg

sahibinden.com
fiyat:60 tl
0-13 kg
ürün sıfır
carry oto koltuğu
Baş Destek Yastığı Ve ıç Minderi
Sallanabilir Veya Sabitlenebilir
Ayarlanabilir Taşıma Kolu
Çıkıp Yıkanabilen Kumaş
12672062_1212074_78m4961.jpg

sahibinden.com
fiyat:75tl
0-13kg
Kanz KZ 501oto koltuğu ana kucağı
taşıma kolu üç pozisyon ayarlanabilme
(yatma-oturma-taşıma)
bebeğin güvenlik koruma destekleri
portatif üst tente
sallanma özelliği
2 yıl garanti
12543699_745689_ykn7976.jpg

sahibinden.com
fiyat:50tl
0-13kg
13128016_976471_ax23668.jpg

sahibinden.com
50 tl
0-13kg
Hauck Grup ana kucağı oto koltuğu
KUMAŞLARI ÇIKARTILIP YIKANABıLıYOR
ARABAYA EMNıYET KEMERıYLE TAKILIYOR
big_12895249_689310_c676096.jpg

sahibinden.com
35tl
0-13kg
12370355_605975_34y5542.jpg

sahibinden.com
85tl
0-13kg grubu oto koltuğu (Doğumdan 12 aya kadar.)
Kraft marka bebek arabalarına takılarak travel set yapabilme imkanı
Bebeğinizin uyumasına yardımcı olmak için tutma kulbunun arkaya çevrilmesiyle öne - arkaya sallanabilme özelliği
Taşıma kulbu sayesinde taşıma kolaylığı
ıstenildiğinde oto koltuğu olarak kullanılabilme özelliği
Bebeğin boynunu tutamadığı dönemlerde (0 - 3 Ay) kafasının düşmesini engelleyen boyun desteği
Bebeğinizi omuzlarından ve bacak arasından kavrayan kemer sistemi
Tüm kraft Ürünleri gibi bebeğinizin sağlığına uygun, bebeğinizin sırt şeklini bozmayan iç yatış açısı
30 Derecede elde yıkanabilen kumaş
3.4 kg (Kolay Taşınabilir)ağırlık EC- R 44 - 03 AVRUPA GÜVENLıK STANDARTI
11927874_451735_k7w6604.jpg

sahibinden.com
50tl
0-13 kg taşıma kapasiteli
0-12 ay kullanım süreli
ortopedik iç dizayn
kol kısmı üç pozisyon ayarlı
dış kılıf çıkarılıp yıkanabilir

Son düzenleme:
canım güzel görünüyorlarda ben internetten 2.el almayı pek uygun görmüyorum sonuçta elime alıp bakamıyorum sadece resim var .. zaten eşimde 2.el aldırmaz bana
ama güzel görünüyorlar bence istiyorsa alabilirsin masraf açısından haklısın bebeğe alınan çok şey sonuçta belli bir süre kullanılıyor sonra mecburen atıcaz bir kenara

2. el olmasına karşılık fiyatlar o kadar da ucuz değil bence.
Süper güzel kampanyalar oluyor hiç olmazsa kimsenin kullanmadığı eşyalar.
mesela ben kraftın seyahat setini aldım 380 TL ye burada 85 TL diyor sadece oto koltuğuna hemde kullanılmış:sm_confused:

işte benim aldığım

701122-1.bmp

bence almadan önce iyice araştır arkadaşım hemen hemen aynı fiyata yenisini de bulabilirsin...

hep aklıma takılıyo yenidoğan bebeklerin sürekli yatar pozisyonda olması gerekir peki bu pusetleri gönül rahatlığıyla kullanan varmı?
yada benmi yanlış biliyorum kızım 1.5 aylık ama ben almadım daha..

hep aklıma takılıyo yenidoğan bebeklerin sürekli yatar pozisyonda olması gerekir peki bu pusetleri gönül rahatlığıyla kullanan varmı?

canım baazılarının arka kısımları yatabilir özelliği taşıyor ben öyle bişey alıcam..dediğin gibi görünüşte oturulacak bişeymş gibi bebek nasıl otursun...

kızlar ben maxi cosinin kullanıyorum bebişim bir aylık hem bebek arabasına takılıo hem evde ana kucağı gibi hemde arabada oto koltuğu çokda rahat ediyo bebiş zaten yatabilio içinde oturur pozisyonda görünsede ona göre ayarlamışlar aşağı kaydırınca bebeği yatıyo yukarı kaldırınca biraz daha dik duruyo içindeki yastık gibi bişşey var onu kaydırabiliosunus kesinlikle alabilirsiniz çok rahat bişey:ecrin_bebek:

doğru biliyosun cnm kesinliklle oturtmamak gerekiyor ben kullandım ama içini battaniyeyle doldurup düz hale getirdim.

Bende puset aldım ama bir süre pusetin içine ana kucağını oturtarak kullanacağım. Normal olanıda öyle zaten...

2. el olmasına karşılık fiyatlar o kadar da ucuz değil bence.
Süper güzel kampanyalar oluyor hiç olmazsa kimsenin kullanmadığı eşyalar.
mesela ben kraftın seyahat setini aldım 380 TL ye burada 85 TL diyor sadece oto koltuğuna hemde kullanılmış:sm_confused:

işte benim aldığım

701122-1.bmp

bence almadan önce iyice araştır arkadaşım hemen hemen aynı fiyata yenisini de bulabilirsin...

bende bu seti kullanıyorum ilk bakışta beğenmemiştim bu takımı bize hediye geldiği içinde değiştirmek istemedim ayıp olurdu sonuçta ama şimdi çok memnunum herkese tavsiye ederim süper bi set...

arkadaşlar bende 0-9 kg lık kraftın otokoltuğunu almıştım. şimdi inceleyince içine bebek sanki yatamaz oturtulur şeklindeymiş gibi. ama sakıncalımıdır bunu kullanmak. kullanan var mı? yardmcı olursanız sevinirim

canım bunlar anakucağı aslında ama arabaya da takılabiliyor
biz de de kraftın vardı ve çok çukur olduğundan hiç rahat kullanamadık
içine battaniye koyuyordum ama şimdi sevibebenin bel desteği çıkmış
onu kullanabilirsiniz
ayrıca çok ucuz değiller birçok markanın sıfırı 80 lira civarında
biz yeni bir otokoltuğu sipariş verdik
25 kiloya kadar kullanılabiliyor ve 193 lira

füsfüsümün dediği doğru bunlar ana kucağı. Bir çoğu 13 kiloya kadar kullanıyor. Arabada yüzü araba koltuğuna dönük bağlanıyor. Zaten aklı başına gelince oturmak istemiyor. Oto koltuğu başka. Güvenliği daha gelişmiş. İkinci el almana birşey diyemem ama internetten 2. el ne kadar güvenli tartışılır. Bebek Oto Koltugu ilgili linki şiddetle incelemeni öneririm

arkadaşlar bende 0-9 kg lık kraftın otokoltuğunu almıştım. şimdi inceleyince içine bebek sanki yatamaz oturtulur şeklindeymiş gibi. ama sakıncalımıdır bunu kullanmak. kullanan var mı? yardmcı olursanız sevinirim

mrb cnm
bende kraft ın oto koltuğunu almıştım taşıma ve oto koltuğu olarak geçiyo ama aldığıma bin pişman oldum kızım içinde hiç rahat değildi kışın battaniyeyle falan idare ettik birkaç kez kullandık şimdi büyüdü destekli oturabiliyo aslında ama bu defa kumaşı rahatsız edicekmiş gibi geliyo çünkü naylonumsu bişi eğer kullanmadıysan değiştirme imkanın varsa değiştirmeni ve daha rahat bişey almanı tavsiye ederim.

X