İnanamıyorum hamileyim...

gfgfgf

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Aralık 2009
186
3
arkadaslar klomen kullnmıştım ve 3 yumurtam oluşmuştu adetimin 22. gününde pregesteron testi yaptırdım 1.1 çıkmıştı ama içimde hep bir umut vardı adetim 5 gün gecikti bende yumurtlama olmadığından kisten dolayı geciktim sandım sonraaaaa bazı belirtiler ve dün 2 tane test yaptım pozitif bugünde kan testi, yaptırdım sonuc 423 çıktı doktorum haftaya çağırdı kese için hala şoktayım rabbim isterse veriyor sükürler olsun doktorum bile cok sasırdı inş hayırlı bir sekilde devamıda gelir düşük önleyici jel verdi doktorum kullanan varmı aranızda

arkadaslar klomen kullnmıştım ve 3 yumurtam oluşmuştu adetimin 22. gününde pregesteron testi yaptırdım 1.1 çıkmıştı ama içimde hep bir umut vardı adetim 5 gün gecikti bende yumurtlama olmadığından kisten dolayı geciktim sandım sonraaaaa bazı belirtiler ve dün 2 tane test yaptım pozitif bugünde kan testi, yaptırdım sonuc 423 çıktı doktorum haftaya çağırdı kese için hala şoktayım rabbim isterse veriyor sükürler olsun doktorum bile cok sasırdı inş hayırlı bir sekilde devamıda gelir düşük önleyici jel verdi doktorum kullanan varmı aranızda

cnmm tebrık ederım heyecanını anlıyorum. YUCE RABBIM yavrunu sana bagıslasın ıns.
dıkkat et kendıne cok dıkkat et.Hayırlısıyla saglıklı sıhhatlı
kucagına almayı nasıp etsın sana

Hayırlı olsuuun :KK1: Allah kucağına almayı da nasip etsin :emir_bebek:

hayırlı olsun canım..
RABBİm kucağına aldığın günleri de gösterir inşallah..
progestan kapsül olarak kullanıyorum ben vajenden..
ama jel kullananları da duydum..
:)

hangi şehir hangi doktor.... hayırlı olsun

engel olan bende yarım uterus var :KK43:(

çok sevindim ikiniz içinde sorunsuz bir hamilelik geçirmen dileğiyle darısı başımıza inşallah

çok sevindim canım hayırlı olsun inş sağlıklı bir gebelik gecirirsin ve evladınıda sağlıkla kucağına alırsın.
bende klomen kullandım 3 yumurtam oluştu sonrada iğne kullandım adetimin 21. günü dra gittim prıgesteron 30.96 çıktı daha çok erken ama gelmişken birde gebelik testi yapalım dedi oda 3.76 çıktı adet günümü bekliyorum olmazsam dra gidicem inş benimde tutmuştur.

hayırlı olsun canımmm tebrık ederım :))) Sağ salım kucagına almayı nasip etsin Allah :)):emir_bebek::emir_bebek::nazar::nazar:

:nazar::nazar::nazar:hayırlı uğurlu olsun arkadasım.allah sağ salim kucagına almayı nasip etsin bebeğini :nazar::nazar::nazar:

Son düzenleme:
hepinize çok tesekkür ederim arkadaslar inşallah rabbim sizlerede nasip etsin inşallah sağ salim kucağımada alırım :)))9

hayırlı olsun tebrikler..Sağ salim doğsun bebeğin..bizler içinde dua et lütfenn:KK5:

tebrik ederim. hayırlı olsun. Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin....

hyirli olsun canim
bende test yaptim sabah veee pozitif cook mutluyum
Allah saglikla kucagimiza almayi nasip etsin cumlesiyle insallah

X