İnadina sohbet inadina makara

Bihtersu saf temiz bir kızcağız onunda yüzü gülecek eminim hem onun kadar masumu var mı yeryüzünde kızcağız napmışki tek suçu sevmek :KK70:
Yaanii. Hangimizz sevmedik cilginlar gibii. Her insanin yapacagi hatalara dusmus. E askin gozu kordur ask aptallastirir. Hepimizin basina gelebilir cok dogal bisey yani :KK70:

Patates banlatıcan seni piss :63: arkamda mune var benim dur bak bi kelime daha yaz seni nasıl banlatıyorum kazen banla şunu :KK11:

Dedesi emzircekmis kiz :KK70: :KK70:
vay canına ne marifetli dede bu böyle :KK70:ay kahkahaya boğuldum bunu görünce :KK70::KK70:
Yaanii. Hangimizz sevmedik cilginlar gibii. Her insanin yapacagi hatalara dusmus. E askin gozu kordur ask aptallastirir. Hepimizin basina gelebilir cok dogal bisey yani :KK70:
hiç yani hata bile değil onun yaptıkları sevmekte suç oldu tabii doğal ne yapmış ki:63:

Patates banlatıcan seni piss :63: arkamda mune var benim dur bak bi kelime daha yaz seni nasıl banlatıyorum kazen banla şunu :KK11:
Ayy korkudan titriyorum suan nolur yapma apla ozur dilerim banlatma beni bak tum forum taniyomus seni. Kazenle o kadsr samimi olduunu ona mesajlar attigini bilmiyodum apla noluuy aci bana. Bak cok tatliyimmm

X