Implantasyon kanama? DİKKAT FOTOĞRAF EKLİ OLACAKTIR KANDAN TIKSININ LÜTFEN BAKMASIN

Ay inşallah bende kafayı yiycem 4 gündür çok hafif devam etti artık yok. Test negatif çıkınca üzüldüm ama hala 4 gün kaldı ve belki yeteri kadar hcg yoktur
Bana öyle geldi canım adet günü koyu çizgileri yakalarsın inşaallah

27 nisanda adet olmazsam öyle yaparım canım . 3 yıldır her ay negatif gördüğüm için beklemeyi tercih ediyorum . Sen yaptın mı test
Ben dün yaptım negatif çıktı ama adetime hala 4 gün kaldı.. Erken diye düşünüyorum... Allah inşallah ikimize nasip eder bu ay canim hayırlısıyla

Ayni şekilde mi lekeleme oldu? Ve hamilemiydiniz yoksa regli mi oldunuz ❤
Ben kimyasal yaşadım canım ama lekelenme olmadığı ay dış gebelik yaşadım bence biraz sabırla beklemek en güzeli.. lekelenmeden de hamile kalınıyor ancak buna benzer lekelenme hemde aynı zamanda yaşadım sizinle kimyasal gebelikti.. sizin ki inşaallah sağlıklıca tutunur size..

Cok üzgünüm canım rabbim sana hayırlısıyla en kısa zamanda nasip eder inşallah.. Tesekkurederim güzel dualarınız için

Cok üzgünüm canım rabbim sana hayırlısıyla en kısa zamanda nasip eder inşallah.. Tesekkurederim güzel dualarınız için ❤❤
İnşaallah canım rabbim büyüktür olur elbet..senden de güzel haberler bekliyoruz bizleri sevindir....

Ben dün yaptım negatif çıktı ama adetime hala 4 gün kaldı.. Erken diye düşünüyorum... Allah inşallah ikimize nasip eder bu ay canim hayırlısıyla
Bence bekleyelim canım benim de 5 gün filan kaldı elimde 20 tane test var ama direniyorum . Amin canım amin . Rabbim tüm isteyen herkese anne olmayı nasip etsin hayırlısı ile

Az önce test yaptim ve çok aşırı derecede silik çizgi çıktı.. Neredeyse yok gibi. Fotoğrafta çıkmıyor.. Umarım control çizgisi değildir.

Az önce test yaptim ve çok aşırı derecede silik çizgi çıktı.. Neredeyse yok gibi. Fotoğrafta çıkmıyor.. Umarım control çizgisi değildir.
Dün 5 gün kaldı demişsiniz demek ki bugün 4 gün kaldı. Sanırım adet günü kopkoyu çizgileri görürsünüz sizin için dua edeceğim

Yerleşme kanamanızı kendiminkine çok benzetmiştim benim adet öncesi lekelenmem olur ama kahverengi olur yerleşme bambaşka birşey.. bu nedenle ben sizin hamile olduğunuza neredeyse eminim canım

Yerleşme kanamanızı kendiminkine çok benzetmiştim benim adet öncesi lekelenmem olur ama kahverengi olur yerleşme bambaşka birşey.. bu nedenle ben sizin hamile olduğunuza neredeyse eminim canım
Insallahhh çok tesekkurederim canimmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…