Implantasyon kanama? DİKKAT FOTOĞRAF EKLİ OLACAKTIR KANDAN TIKSININ LÜTFEN BAKMASIN

Insallahhh çok tesekkurederim canimmm ❤🙏🙏🙏❤❤🙏🙏
Benim gibi adete kadar bitirmezsiniz inşaallah testlerinizi☺️ Ben çok sabırsızdım ince çizgiyi görmek bile o kadar büyük mutluluktu ki.. rabbim bana da sağlıklısını nasip etsin tez zamanda kuzum💕 tahminim kanda çıkar sizin.. normal gebelik testinde çıkıyorsa betanız 50 üzerindedir en az.. bence Baktırın derim..👶🏻💕

Az önce test yaptim ve çok aşırı derecede silik çizgi çıktı.. Neredeyse yok gibi. Fotoğrafta çıkmıyor.. Umarım control çizgisi değildir. :KK43:
Canım resmi atar misin çıktığı kadar bende yapacağım belki cesaret gelir

Evet canım reçeteye silince geldi 3 4 kez 1 günde bitti . Adet olmama 6 gün filan vardı
Benimki cuma günü başladı e ara ara hala devam ediyor.... Sanırım olmayacak ama.. Adet sancim var gibi.. Hala 3 günüm kaldı regli günüme. İnşallah seninki olur canimm 🤞🙏🙏❤️

Benimki cuma günü başladı e ara ara hala devam ediyor.... Sanırım olmayacak ama.. Adet sancim var gibi.. Hala 3 günüm kaldı regli günüme. İnşallah seninki olur canimm 🤞🙏🙏
İnşallah canım . Ama ümitlenmk de istemiyorum . Tabi. Sende başka belirti var mı

Eklentiler

• IMG_20200422_153607.jpg
    IMG_20200422_153607.jpg
    45,6 KB · Görüntüleme: 852
Eki Görüntüle 2623155
Merhabalar 24 yaşındayım ve geçen cuma günü hafif pembe leke gördüm kendimi sildigimde. Ovulasyon dan 6 gün sonrasiydi ve bir kaç saate sürdü ama sadece silince hafif. Bir sonraki gün gene aynı şekilde pembe devam etti bir saate sonra durdu. Pazar gecesi saat 23.00te tekrar 2. Fotoğraftaki gibi kahve rengi kanama oldu 2.kez silince de 3.fotograftaki gibi oldu sonrasinda durdu. Pazartesi erken test yaptim negatif çıktı. Adetim daha 4 gün kaldı. Daha önce buna benzer bisey yaşayan oldumu acaba bana ümit vericek yada içimi rahatlatacak? Bu arada ben genelde adet aralarında asla kanamamistim. Bu benim için bir ilk ve şuan tamamen durmuş durumda..

kızlar merhaba, aynı durum bende de söz konusu. 11 nisanda yumurtam çatladı, 14 nisandan beri gün içinde ara ara leke geliyor, kasıklarımda batma yaşıyorum. bat normalde bugün ama yumurta çatlaması 1-2 gün geciktiği için adet de 1-2 gün geçebilir diye düşünüyorum. benim de her şeyim tertemiz, pco filan yok, hormonlar normal. gebelik testi yaptım negatif maalesef. nedir ne değildir, çözemedim

Bugün de böyle geldi mesela 🤦🏻‍♀️

Eklentiler

• D0694334-3B18-48E6-8C91-017D56569C07.jpeg
    D0694334-3B18-48E6-8C91-017D56569C07.jpeg
    57,4 KB · Görüntüleme: 710
Benimkide 3. Gün böyleydi ama biraz daha hafif... İnşallah öyledir canım dua edicem hepiniz icin🙏🙏🙏 mutlaka haber verin ama
benim şu an bu akıntının 9. günü. bazen az geliyor bazen çok. gece yatıyorum sabah kalkıyorum çamaşırımda damla yok, ne zamanki sabah wc'ye gidiyorum, sanırım vücut ıkındıkça akıyor, böyle peçeteye geliyor. hatta az önce gittim, tek damla yoktu. gün içinde de sanki terlemişim gibi hep ıslaklık hissediyorum. adet olmam lazım bugün sözde...

Polikistik over iseniz bu tarz lekelenmeler cok oluyordu bende

benim şu an bu akıntının 9. günü. bazen az geliyor bazen çok. gece yatıyorum sabah kalkıyorum çamaşırımda damla yok, ne zamanki sabah wc'ye gidiyorum, sanırım vücut ıkındıkça akıyor, böyle peçeteye geliyor. hatta az önce gittim, tek damla yoktu. gün içinde de sanki terlemişim gibi hep ıslaklık hissediyorum. adet olmam lazım bugün sözde...
2 gun daha bekleyip bence testi tekrarlayın. Erken olabilir daha canim

Polikistik over iseniz bu tarz lekelenmeler cok oluyordu bende
Bende pco yok, o yüzden bilemiyorum ne akıntısı olduğunu 🤦🏻‍♀️
2 gun daha bekleyip bence testi tekrarlayın. Erken olabilir daha canim
Ben yumurtlamayı, çatlamayı filan hep yakaladım testlerle bu ay. Çatlamanın 12. Günündeyim hatta. Çıksa şimdiye dek çıkardı. 5 gün kala öğrenen var 🤷🏻‍♀️

Bende pco yok, o yüzden bilemiyorum ne akıntısı olduğunu 🤦🏻‍♀️

Ben yumurtlamayı, çatlamayı filan hep yakaladım testlerle bu ay. Çatlamanın 12. Günündeyim hatta. Çıksa şimdiye dek çıkardı. 5 gün kala öğrenen var 🤷🏻‍♀️
Yerleşme 6 günde de tamamlana biliyor 11 günde de . 5 gün önce diye sınırlamayın kendinizi . 12. Günde çıkmayan da çok gördüm . Ne var gibi sevinin nede umutsuz olun

X