İmam hatipleşmeye karşı 130 günlük nöbet

Kimsenin kimseyi ilah yaptığı yok. Ortada bir gerçek var.
Başta bir önder yoksa o dediğin bilinç vs. kurtarmıyor. Bak ortadoğu kurtulabiliyor mu bilinçse bilinç. Sırf Atatürk'ün etkisini azaltmaya çalışmak için bu kadar kıvranmak üzücü.

Şu sürülmelere verdiğin tepkinin yarısını oğlunu kardeşini öldüren padişahlara da göstersene. Ona cesaret edemezsin ama değil mi?
Bugün osmanlı ailesinden olanlar bile o dönem sürülmeleri gerekliydi diyor sen neyin derdindesin?

özgürlüğü sadece din konusunda isteyen zihniyete bu kadar.
mesela eşcinsellerine evlenmesi yasal olsun desem ooo olur mu öyle şey dersin. eh özgürlük işte. :)
tamam işte. senin inancına göre normal. benim inancıma göre mümkün değil.
yasa çıkarsa sen destek verirsin, ben itiraz için tüm yasal haklarımı kullanırım.
ama din eğitimi anaokulu seviyesinde de serbest diye yasa çıksa, sizin zihniyet "laiklik ve din düşmanlığı" savıyla hareket eder, hakaret ve yanlış algılarla mevzuları saptırırsınız.
ör: şu konu başlığı neden avam değil de imam hatipleşme?
dar zihniyet bu oluyor. özgürlük anlayışının sadece senin gibi düşünenlere lutfettiğin, tekelinde sandığın bir olgu.
neyse.
sabit fikirler değişmez, o yüzden kendimi yormak istemiyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…