İmaj değişikliği konusunda önerileriniz

• Konu Sahibi Eylül Çiçeği
  • Başlangıç Tarihi
E

Eylül Çiçeği

Ziyaretçi
KızLar şimcik ßnm için önemLi qün qeLip çattı intikam qünü o yüzden o qün süpper oLmaLıyım ßeLkide tanınmıcak şekiLde qüseL hani baştan yarat derLer yha öLe ßişi işte çünkü 1 yıLdır ßekLediqim qün nese sıkmadan sadete qeLim; saçLarımı karameLe ßoyadım ama kestircem kahküllü bi saç modeli,fön çektircem,kaşlarım ince uzatıorum aldırcam yha başka ne önerileriniz war yhani şu böyle bunu böyle yap gibisinden nasıl bir saç modeli,fön,makyaj nolur yardım edin !!! :jeyyar:

1 yıldır beklenen intikam günümü benneyaptımki konuyu bilmiyorum..tavsiyelerde bulunim gamyoncuiremsu

lens alabilirsin mesela kaydirigubbakcemile3

profesyonel bi gündüz makyajı yaptır sengözlerimebaksanab

kanımca çekici görünmek istiyosun..tarzına uygun şıkırtılı kıyafetler giy :lepi:

başka ??? -tatlicadiarzu-

manikür yaptır eller çok önemli...mesela etek giy o gün ve parlak bir çorapla bacakların dikkat çeksin

ama kıslar benim kıyafetim hazır:) siyah dar paça pantolon,beyaz gömlek dar kesim, siyah bi hırka, beyaz conwerse gerisini siz düşünün yhani

manikür yaptır eller çok önemli...mesela etek giy o gün ve parlak bir çorapla bacakların dikkat çeksin

evt..bordo oce sür :jeyyar: tak takıştır sür sürüştür ama abartma kaydirigubbakcemile2

ama eski halini bilmiyoruz ki yorum yapalım.

ama kıslar benim kıyafetim hazır:) siyah dar paça pantolon,beyaz gömlek dar kesim, siyah bi hırka, beyaz conwerse gerisini siz düşünün yhani

beşiktaşlımısın anacım sen :lepi:

bi-iki düğmeni açık bırak dekolte hesabı :lepi: minik cici bi kolye tak ...

siyah oce sürme sakın hihoyyyt

hayatım bu kıyafet sıradan rahat bi kıyafet ..süper olmak için bunu deiştirmen lazım ..bununla istediğin dikkati çekemezsin şakkıdı

ama karşılaşacagımız ortamda bunları giymem gerek yhani oraya uygun bi kıyafet ancak bu oluyor

peki şöle yapalım nasıl bir saç kesimi yapim kahküllü bi model istiyorum fön çekicem bide nasıl bir makyaj desem :\

abartma nen etek metek :mymeka:

kıyafetini canlandırmaya çalıştım kafamda hoş durucak eminim
fransız manikürü yaptır
makyajın sade olsun abartmaya gerek yok
hadi başarılar
ah gençli ah mirmirmirmir

ayh çok heyecanlıyım yaaa annatamam :)

canlarım saçlarım nasıl olsun kahküllü bişi istiyorum saçlarım karamel ?

:CüvCüv:cicim bi güzellik salonuna git gidecegin ortama ve saatine göre profesyonel bir makyaj yaptır ..giydigin kıyafetlere uygun bir saç yapsınlar şimdi kıyafetlerin biraz spor kaçıyor ve yüzünüde bilmedigimiz için ne yakışır tam karar veremeyiz .uygun olanı bilirler onlar..hoş çekici ama sade ol tabikide

ewet ewet çok teşekkür ederimmmm ahhh hayat ne güzeL yhaaa:)

canlarım saçlarım nasıl olsun kahküllü bişi istiyorum saçlarım karamel ?

eşimde saçını karamele boya dedi ama ne renk olduğunu bilmiyorum
kıyafetn spor olduğu için kahkül olmasa daha güzel olur...

intikam günü geldi çattı desene :dance:
yani ben farklı olmam gereken zamanlarda ilk saçımla sonra yüzümle sonra kıyafetimle uğraşırım.... saçın sana yakışsın, dikkat çeksin ve çok abartılmasn bence ona görede makyaj sonra da yakışan giysi tamamdır kaydirigubbakcemile5

ya koyu kırmızı oje ya da frech yaptır rakı beyazıyla
pembe ya da kırmızı ruj da iyi gider

converse ayakkabılar olmazzzzzzz canım:) bence onu yerine yüksek topuklu sade bir ayakkabı giy dar paca kotlarla süpür duruyor .hem bacakların daha ince ve uzun durur. kıyafetine gelince beyaz gömlek küçük pırıltılı bir kolyeyle hoş durur.saçın radikal değişiklikler yapma.kahküle gelince bu aralar trend ama bence anlının yapısı müsaittse kestir( dar alınlarda kötü duruyor).seni tanımadığım için makyaj konusunda birşey söyleyemiyeceğim ama yaşına uygun hafif bir makyaj yap bence.(sokaklar sarışın vamp gençkızlardan geçilmiyor).dupduru bir güzelliğin olsun.inşallah heyecanla beklediğin bu büyük gün hayal ettiğin gibi geçer sevgiler.....

noldu eylül çiçeği ? intikam haberlerini bekliyorum :))

ya ende cok merak ettim gelmdimi o gün... zaten kimin hıncı varsa bir erkege deişip süslenip gelmş bizim okulada... kızlar bi güzel olmuşlarki anlatamam.milletin agzı acık kalıyo resmen.. canım sacların karamese kahkül bırakma zaten parlak bi renk cok bogmasın yüzünü.. kıyafet bence cok ii.. nasıl bir fizigin var bilmiyorum ama... parlak makyaj yap.. sedefli koyu gri tonları cok ii olabilir.. beyazlada aydınlatırsın...kollarına kalın bileklik kocaman bi saat tak fazla dikkat ceker hem erkekler cok takılır aksesuarlara.... anlatmanı bekliyorum bende... =)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…