İmaj değişikliği konusunda önerileriniz

• Konu Sahibi Eylül Çiçeği
  • Başlangıç Tarihi
o yokmus gibi davran acı cektirmekse amacın.. ama yok konusabiliosan konus ama sadece bi meraba nasılsın de.. o sana sorunca sadece bas salla ii der gibi... arkadaslarınla espiriler yap abartısız bi gülücük at etrafa herkesle cok samimi bi dialog kur.. ama ona gelince cok sallama...eger gizlerini üstünde yakalarsan anlamlı bakma sanki tesadüfen basını cevrmişte görmüş gibi anlamsız bi bak sonra veir kafanı... sigara içiyosan ayakta salına salına içme.. biraz daha zarif ve tutarlı görün... canım benim habrlerini bekliorum...

ya sonuç noldu çok merak ettim

aynen bende merak ettim galiba bişey olmamış..=)

ee alabildinmi intikamını canım

merhaba çoksadeveabartısız fakat kendinden emin bir görüntü vermelisin hareket ve konuşmalarında dış görünümüne yansımalı çok spor olma çok ciddide giyinme anlatabildimmi acaba?

Bu sessizlik pek hayra alamet değil..kaydirigubbakcemile3
Zaten bir erkeği halen böyle önemsiyorsan ondan asla intikam alamazsın, sadece kendini kandırırsın. Ama yaşın ufak tabii bunları zamanla idrak edeceksin.
Ben sonucu hiç merak etmiyorum, belli zaten....

peki kızlar nasıl davranim yani çok mutlu gibi yapim degil mi hane onsuzda mutlu oldugumu anlasın :KK43:

ne yapmak ıstedıgını annnadım cnm koklu bısı yap karamele boyalı sacına sarı golge attır kıyafet ıyı kırmısı ruj ve oje sur goz makyajın sade olsunkı dudaklarınla abartılı olmasın davranısa gelınce cok relax davran telefonla konus gulucukler at ama abartma sana gelıp sorarsa nasılsın dıe ıyıyım cnm de gec gıt yanından kaybedenın kendısı oldugunu anlayacak seker bende bırı ıcın ole yapmıstım kumral olan saclarımı sarıya boyatıp suslenıp bıras dekolte verıp sahane bı kokuyla gecıp gıtmıstım yanndan defalarca konusmak ıstemıs ben gerı cevırmıstım aylarca kostu pesımden:jeyyar:

Uzun boylulara pensli gömlek çok hoş duruyo bencee...Evet şıkırşıkır ol en iyisi aksesuarlara önem ver sen...

ee son halini bizde görsek:kahve: sonuç ne o gün geldimi istediğin oldumusengözlerimebaksanab

X