iltifat etme özürlü benim eşim ya sizinki

evlenince nolur bilemem ama çok şükür benim bitanem hep iltifat eder bana hep güzel şeyler söyler :asigim:

canım benim ki de flört ve nişanlılık dönemlerimizde ağzından güzel sözler eksik olmazdı. Allahım bir iltifatlar bir şirinlikler anlatamam yani, evlendikten sonra tek kelime etmez oldu adam, sanki o gitti başkası geldi, anlamadım yani, birbuçuk yıl oldu, tık yok, inşallah seninki değişmez tatlım, insan istiyor, bir de o dönemlerde alıştırıyorlar ya insanı, devamı gelmeyince......

benim eşim tam bir iltifat canavarıdır. Evdeki en salaş halimde bile bana ne kadar güzel olduğumu söyler. Bende yalancıııııııı diye seslenirim ona. Sonra beni tuttuğu gibi aynanın başına götürür. Baksana şu güzelliğe karıcımmmm der. Canım kocacım benim saolsun iltifatsız bırakmaz hiç beni.

aaaa benim kocamda allah için hiç iltifatsız bırakmaz beni.hep ne kadar güzel olduğumu (ki kendimi çokta güzel bulmuyorum) ve kendinin çok şanslı olduğunu söyler.gözlerden kaşlardan başlar her yerime iltifatlar yağdırır.bende şımarıyorum haliyle...buldun gül gibi kızı yat kalk dua et :)) tabi bende kocama güzel şeyler söylerim."yakışıklı karizmatik kocam benim"derim.birde mutlaka günde en az bi kez birbirimize"seni seviyorum"deriz.daha 1 yıllık evliyiz umarım yıllar boyu böyle sürer.

eşim sağolsun hep iltifat eder en kötü göründüğümde bile sürekli kendinin şanslı olduğunu söyler her kadının ihtiyacı vardır sevdiği erkek tarafından iltifatlar duymaya allah herkese nasip etsin

ben zaten yeterince güzel olduğumu bildiğim için:Roflol: iltifat etmesini filan beklemıyorum ama ettiğinde de kötü olmuyor yani:asigim:
ayy çok mu megalomanım ne:Roflol:
a.s.

bazilari oyledir belkide karakter yapisindan dolayidir yani icindekiyi disa vuramaz belkide simarir diye korktugundan cekinir soylemez. burcu ne esinin kovami ? bende cok guzel sozlere alisik biriydim ama esimle evleneli iltifat nedir unuttum :)) aynisini bana esimde soyler sana sevgi sozcukleri soylenirse burnun havaya kalkar diye halbuki hic oyle deil, ama ben alistim ben gozlerinden hareketlerinden anlayabiliyorum bana yapmak istedigi iltifatlari :1closedeyes: kiz uzulme ne kocalar vardir esine karsi canim cicili esi gidince arkasindan neler ceviriyor haline yine sukret derim ben yerimseniben

valla benim eşim hiç adımı söylemez iltifatlar eder hiç bıkmaz hatda bazen diyorum içimdenki acaba ismimi bilmiyomu eğer ismimle hitap ederse kesinlikle bana çok kızmıştır yoksa asla ismimi demez bende aynı ama her insan demez yapısı farklıdır

benım askımın ıltıfatları ve suprızlerı benı ınanılmaz etkılıyor ve bı kez daha asık oluyorum ona:)))

of of sizleri okyunca içimden diyorumki tam bi hödükle evlenmişim diyorum :) aslında ağzı güzel laf yapıyorda hep sinir hep sinir ,sinir küpü oldu çıktı halimiz nolucek bilmiyorum güsell sözler sölesede işte kalp kırılınca sevgi sözleri hiç bi işe yaramıo bu aralar aramıss limonide

Yok arkadaşcağızım, buraya yazanlar hep iltifat görenler, iltifat duymayanlar da bu yazıları okuyup sinirlenip kaçıyorlar. Ya genç iltifat alanlar (kendilerinin ya da evliliklerinin yaşı itibariyle) ya da ender her eve lazım tipinde erkek bulmuşlar. Benimki ne yazılar ne şiirler yazmıştı zamanında, ne gün görmedik güzel laflar ederdi , geçtiiiiiiii.........

benim sevgilimde çok iltifat eder ama gerçekten şımarıyor insan bu bir gerçek kızlar..:asigim::sm_cool:

eşim çok iltifat eder ama ben se şımarma özürlüyüm :roflol:
hele ailesinin yanında yapar bende yok canım çok abarttın filan derim ..deli miyim neyim yaakafamçokkarıştı

benm kocada yapmıo bana iltifat.şımarıklık için deil ama.adamın içinden gelmioki.duymak istedimi söylerim ama söylemez.çok üzülüyorum ama

eşim çok iltifat eder ama ben se şımarma özürlüyüm :roflol:
hele ailesinin yanında yapar bende yok canım çok abarttın filan derim ..deli miyim neyim yaakafamçokkarıştı

bnce delisin ne güsel imremdim sana valla.benim eşimde ailesinin yanında bana yaklaşmaz bile.gezmeye gideriz elimi bile tutmaz.ayıpmış:)

benimkide kolay kolay demezzz..şımaracağımı düşünür eee adama hak vermiyorda değilim haniii...
ama bu aralar beni beğenmediğini biliyorum çünki ruh gibi dolaşıyorum evde....

Canim, en azindan olmus bir zamanlar ve gecmis hic olmayanlarda var.. Ben henuz 22 yasindayim, esimde 2yas buyuk benden genciz yani, yeni evliyiz, ama yok agzi laf yapmiyor, turkceside bozuk zaten (Yurtdisindayiz).

Ama hic øyle olmadi sevgiliykende øyle degildi, beklemiyordum yani degismesini. Bazen søyluyorum bana hic guzel seyler søylemiyorsun diyorum, kucagina aliyor øpuyor kokluyor yine tik yok, bazilari yapamiyor iste iltifati =)

eşin aslan burcumu diye kendime sormadan edemedim

şöyle bişey diyim; eşin ağzından iltifatları eksik etmese, ama bi taraftanda konuşurken senin kalbini kırsa seni üzse ne yaparsın?? Bişey diyimmi bence her halukarda çenesini kapalı tutsa çok memnun olurum ben :1closedeyes: ama böyle bir nişanlım yok senağlama iltifatını eder, arada konuşurkende potu kırar beni sinir krizlerine sokar. Sonra yine iltifat eder :dilcikar:

genelde hayatım diye seslenir ama öyle ayrıca iltifatları yoktur
zaten benimde iltifata ihtiyacım yoktur:dilcikar:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…