iltifat etme özürlü benim eşim ya sizinki

sweetler

sen=ben demek
Kayıtlı Üye
26 Eylül 2007
306
0

gercektende öyle iltifat ederse şımarıcağımı düşünüyo ne tanıması gerek aslında 8 yıl bitti evlilikte agızının içine bakıyom bi tatlı söz için yokk cook ender

sizin esler ne alemdefisfisfis

evlenince nolur bilemem ama çok şükür benim bitanem hep iltifat eder bana hep güzel şeyler söyler :asigim:

eşin biraz da olsa haklı heralde cnm sırnaşık şeyşaka yapıorum cnm kızmayerimseniben çünkü benim aşkım da bana o kadar çok iltifat eder ki hep onun yanında şımarır dururum herşeyimi ondan isteyip şımarırım işte:sm_cool: peki sen eşine nasıl davranıyorsun sende onla ilgilenme güzel sözler söyleme bakalım onun hoşuna gidiyor mu bu durum?klava:

esim eder iltifat ama bazen sacmalar iste ozaman sinir oluyorum.hani vardirya iltifat etcem derken berbat edenler öyle iste..suda var;ama bende cok simarigim ya wallahi bazen tepesine cikiyorum adamin..belki arada o yüzden sacmaliyordur..dikkatli bisiler söyleyimde tepinmesin diye:)

İltifat iyi bişey tabi...
Ama sırf kuru iltifat da olmaz;
İştir kişinin aynası lafa bakılmazsengözlerimebaksanab

kusura bakmıcanı düşünerek sölüorum:senin herif biraz odunmuştatlicadiarzu

yaw aynısının evlenmemiş hali var da bende kızma heğ laelaelaelaelae

benim eşim iltifat etmez,ama her haliyle beni sevdiğini,beğendiğini belli eder.Açıkçası ben de pek hazetmem iltifattan.Aşkımdın'ın da dediği gibi:Aynası iştir kişinin lafa bakılmaz..

iltifat etmesin yaww... Beni gerçekte nasıl görüyorsa öyle söylesin.. Güzelsem güzel olmuş desin.. Değilsem git daha güzel giyin desin.. Her zaman güzel derse olmas kii:uhm:

benim esim gerektigi yerde ne denmesi lazimsa onu soyler..abartmaz,mahrumda birakmaz..cok sukur biz memnunuz hayatimizdan.

benimde 11 yıl oldu ama benimkide aynı söylamez yapım bu söyleyemiyorum diyo içimde sevgin söyleyemiyorum der

evet nedir?ben duymayalı yıllar oldu

ohhh yaaa nihayet beni anlayan biri çıktı, bende yalnızım sanıyordum, herkese eşi ne güzel iltifatlar ediyormuş bende kıskançlıktan çatlamak üzereydim kafamçokkarıştı nerdeyse eşimle papazlık olacaktım.laelaelaelaelae

Yalnız değilsin :)Eşim neşelidir,şakacıdır ama gözümün içine bakıp ciddi bir halde güzel kelimeler ve cümleler söylemez.Her zaman şikayetçi olduğumu söylüyorum belli ediyorum ama artık bu durumu kabullenmekten başka çare yok.Evet eşim romantik değil ama beni çok seviyor sevgisini de beni çocuk gibi severek şımartarak belli ediyor :)

bayanları mutlu etmek o kadar da zor değil halbu ki iki tatlı söz

ayenen katılıyorum fazla beklentiye girmemek gerek herhal olduğu gibi kabullencen msj anladığım kadarıyla dert ortaklarım var aslında arada bi ender de olasa attığı bi msj bi söz baya ğı kıymetli oluyo

ya bizimkilerin huyu herhal şu iltifat eden arkaslarının yanınamı göndersek neÇok üzgünüm çoook

evet evet benimkide beni uyuz etmek daha hoşuna gidiyo koc erkeği işte

eşim çok iltifat eder şöyle güzelsin böylesin vs. memnunum ben çok şükür

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…