Ilker Kocak hakkinda fikri olan varmi?

Kimse arastirmadimi arkadaslar ?

Birde ayriyeten bi sorum olucak. Ben 2011de septum deviasyon ameliyati gecirdim estetiksizdi. Fakat doktor kikirdagimin bir parcasini yerinden alip burnumun ucuna yerlestirmesi gerektigini söyledi. Simdi ben estetik olmak istesem revizyonmu olmus olucam? Önceki ameliyati normal bi kkbci yapti, bi ödeme falanda yapmadim rahatsizliktan kaynaklandigi icin. Estetik düsüncem var, ilk ameliyat ile revizyon fiyatlari farkli oldugu icin kafam karisti. Bunla ilgili bilgisi olan varmi?

Merhaba, ameliyat oldunmu nasil gecti? Tecrübelerini yazarmisin:)

Merhaba evet oldum bugun 5. gunum hersey cok guzel gecti :) ameliyatim cok rahatti, sonrasinda agrim hic olmadi, sislik morluk sifira yakindi. Sadece 2.gun gozlerim biraz sisti ama sonra 3.gun onlar da tamamen indi. Bugun tamponlarim alindi nefesim de rahatladi :) sekil olarak nasil oldugu henuz anlasilmiyor ama cuma gunu alcilarim alinacak az cok belli olur o zaman fotograf da paylasirim :) kisacasi surec benim bekledigimden cok daha iyi geciyor. Sormak istedigin bir sey varsa yardimci olurum.

Merhaba evet oldum bugun 5. gunum hersey cok guzel gecti :) ameliyatim cok rahatti, sonrasinda agrim hic olmadi, sislik morluk sifira yakindi. Sadece 2.gun gozlerim biraz sisti ama sonra 3.gun onlar da tamamen indi. Bugun tamponlarim alindi nefesim de rahatladi :) sekil olarak nasil oldugu henuz anlasilmiyor ama cuma gunu alcilarim alinacak az cok belli olur o zaman fotograf da paylasirim :) kisacasi surec benim bekledigimden cok daha iyi geciyor. Sormak istedigin bir sey varsa yardimci olurum.
Ameliyattan sonra hastanede ne kadar kalman gerekiyor? Birde alcin kacinci gün alinmis olucak?

Ben de 29 ağustosta ameliyat oldum, çok rahat geçiyor iyileşme sürecim. Morluk hiç olmadı. Biraz gözlerim biraz da yüzüm şişti ama gözlerim bir hafta dolmadan indi. Atelim ve silikonlarım da çıktı. Sonuçtan gayet memnunum. Hastane ve hemşireleri de ilgili, güleryüzlü buldum ben. Düşünüyorsan görüşmeni tavsiye ederim :)

Ben de 29 ağustosta ameliyat oldum, çok rahat geçiyor iyileşme sürecim. Morluk hiç olmadı. Biraz gözlerim biraz da yüzüm şişti ama gözlerim bir hafta dolmadan indi. Atelim ve silikonlarım da çıktı. Sonuçtan gayet memnunum. Hastane ve hemşireleri de ilgili, güleryüzlü buldum ben. Düşünüyorsan görüşmeni tavsiye ederim :)

Resminiz varsa paylasabilirmisiniz ?

Bugün 7. günüm, alçım alındı bandaj konuldu. Burnum henüz şiş ve şeklini anlamak için erken fakat yine de merak edenler için fotoğraf yüklüyorum. İlker bey imzalı burnum şimdilik bu şekilde :)
36454.jpg
53454.jpg

Bugün 7. günüm, alçım alındı bandaj konuldu. Burnum henüz şiş ve şeklini anlamak için erken fakat yine de merak edenler için fotoğraf yüklüyorum. İlker bey imzalı burnum şimdilik bu şekilde :)Eki Görüntüle 1883014 Eki Görüntüle 1883016
Cok saol paylasimin icin, evet henüz kapali oldugu icin sekli tam anlasilmiyo ama gayet hos durucak bence :) Ilker bey ameliyattan önce sekil falan gösteriyormu asagi yukari yüzüne göre nasil olucak diye?

Artik baya bi ciddi düsünüyorum görüsmeyi:) randevu almak kolaymi? Gerci kendisiyle yazistim yurtdisindan gelenlere görüsmenin ertesi günü ameliyat yaptigi bile olmus, ama ilk randevuyu alma süresini sormak aklima gelmedi.
Bu arada fotonuz varmi sizinde?

Cok saol paylasimin icin, evet henüz kapali oldugu icin sekli tam anlasilmiyo ama gayet hos durucak bence :) Ilker bey ameliyattan önce sekil falan gösteriyormu asagi yukari yüzüne göre nasil olucak diye?
Teşekkür ederim umarım öyle olur :) evet şekli beraber tasarlıyorsunuz ilker beyle. Randevu alman çok kolay merak etme, aynı hafta içinde gün ve saat veriyor. Boş zamanı varsa da ayni hafta içinde ameliyata alır.

Artik baya bi ciddi düsünüyorum görüsmeyi:) randevu almak kolaymi? Gerci kendisiyle yazistim yurtdisindan gelenlere görüsmenin ertesi günü ameliyat yaptigi bile olmus, ama ilk randevuyu alma süresini sormak aklima gelmedi.
Bu arada fotonuz varmi sizinde?
Ayrıca ben Ankara'da yaşıyorum, bir kere telefonda görüştük ve 3 gün sonra ilk görüşmeyi yaptık. Bir hafta sonra da ameliyata girdim

X