ilk hamile degilsin deyip, hamile olanlarr..

surmelii

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Temmuz 2010
4
0
merhaba kizlar ben araniza yeni katildim.. benim söyle bir sorunum var.. eylül 09 da korunma hapi almaya basladim.. ilk aylarda adetim cok düzenliydi ama sonralarda ara kanamalarim cok olmaya baslamisti.. ve hapi degistirdim. bu hap bana cok ii geldi ara kanamalarim bitti. bu ikinci hap i mi sadece 1 ay kullandim. ve cocuk istegim oldugu icin biraktim.. adetim geldi tam 7 gun surdu bitti.. 15.06.10 da tekrar adet olmam gerekiodu fakat hala olmadim. adetimin gecikmesinden 1 gun once doktor ultrasonla bakti, fakat bisey goremedi, idrar testte negatif cikti, ama kan testii yapmadi malesef..

ara ara mide bulantilarim oluyor, insAllah hamileyimdir. ama o gun doktor yok birsey degince oturup aglayasim geldi.. sizce hamile olma ihtimalim varmi???

tekrar gidip bir test yaptır istersen şekerrrr

aslında olası bir hamilelik durumunda rahim kalınlaşmasından anlıyor dr.lar ama.. geç döllenme vs. de olabilir.tabi umutlanmadan önce bence bir kan testi yaptırmalısın...

kalinlasmis, fakat d0ktor um ultrasonda birsey göremeyince, adetin yaklasmistir ondan kalinlasmis olabilir demisti.. ve bu dediginden tam 26 gün gecti...

arkadaşlar bende aynı durumundayım bende en son 25mayısta adet oldum geçikince çok sevindim hamilemiyim diye ama 25haziranda kan testi negatif 28haziranda ultrasonda hiç bişe yok dedi doktorum kist falanda yokmuş rahim tertemiz dedi
fakat ben uzun yıllar d.k. hapı kullanıyordum korunmasız ilk ayımızdı doktorumda hapı kesince olabilir dedi ama bugün 45.günüm hala adet olmadım kafayı yicem çok sinir bozucu bir durum yarın farlutal kullanacağım adetimi söktürmek için
seni çok iyi anlıyorum insan böyle olunca niye bebiş olmadığına değil adeti kesildiğine kafayı takıyo

ben de suan dogum kontrol hapi ve metformin tedavisindeyim ama gogus uclarim cok fena sisti ve agriyor.hap kullanmama ragmen hamile kalabilirmiyim adetime de 11 gun var.uf hic bole olmamisti.

ben de suan dogum kontrol hapi ve metformin tedavisindeyim ama gogus uclarim cok fena sisti ve agriyor.hap kullanmama ragmen hamile kalabilirmiyim adetime de 11 gun var.uf hic bole olmamisti.

vallaha ben artık hiç bişeye şaşırmıyorum neler okudum millet evlenmeden önce sürtünüyor spermler bir yerlere dökülüyor kızın çamaşırına geliyor oradan okadar egeli aşıp yumurtaya ulaşıyor
böyle hamile kalanlar var istemeden biz okadar uğraşıyoruz başımıza gelenlere bak
olabilir canım hapı bir gün kullanmayıp hamile kalanda çoooook
metformin nedir canım hiç duymadım
biliyorsundur bazı ilaçlar d.k. hapının etkisini kesiyor antibiyotik falan yada ishal kusma gibi durumlar

pkos tedavisi icin kullaniyorum birakinca cocuk sahibi olabilmek icin dr um verdi.ben 2 - 3 ay ertelemk istemistim cocuk tedavisini iste ondan d.k hapini da aliyorum.bilmyorum yarin dr a gidicem.icimde suphe kalmasin.

sizi coook iyi anliyorum..
belkide kafamiza cok taktigimiz icin olmuyodur..
benim iki gün hafif lekelenme oldu ve kesildi.. kanama degildi, kahverengimsi beyazimsi bir lekelenmeydi..ve coook azdi..
biraz olsun kendime dikkat ediyordum aceba hamilemiyim diyerekten agir fln kaldirmamaya baslamistim, ama lekelenme oldugunu gorunce, normal hayatima döndüm:)))

herseyde vardir bir hayir..

sen test yaptınmı peki? adet günün ne zaman olacaktı? belki yerleşme kanamasıdır

sen test yaptınmı peki? adet günün ne zaman olacaktı? belki yerleşme kanamasıdır

hayir yapmadiim daha. bir kac gün daha beklemek istiyorum, lekelenme oluyor bende ama kanama daha yok.. belki adet olurum diye bekliyorum. ama büyük ihtimal gelir kanamam. hamiile olmam imkansiz, olsaydim kahverengi lekelenme olmazdi.. yerlesme kanamasiymis felan öle seyleri ne biliim cevremden daha hic duymadim.. bazilarinda oluyordur 1 milyonda 1 belkii.. oda bana mi denk gelecek :))) adetim 15 haziranda gelmesi lazimdi.. hatta 2 gün önce 2. adetim baslamasi lazimdi.. bakalim MEVLAM NEYLER NEYLERSE GÜZEL EYLER.. HAK SERLERI HAYREYLER..yerimseniben

canım doğum kontrol hapları adet düzenini değiştirebiliyor bazen ondanda olmamış olabilirsin mide bulantısıda yapıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…