Ilk gorusme.. nerdeyse ayni boy topuklu giysem mi

Lamiha

MEOW!
Kayıtlı Üye
17 Mayıs 2015
1.351
647
selamm kizlar. Nerdeyse ayni boy oldugum kisiyle bi gorusmem olcak yuz yuze.

Topuklu giysem mi ne dersiniz? Complexi oldugunu dusunmuyorum ama yaninda uzun kalmakta tuhafina gidebilir?.. ne dersiniz?

Ben ,benden daha kısa boylu bir erkegi ne yazık ki çekici bulamiyorum.Yani sorun karşımdaki kişide değil bende ....sizin de böyle takıntılarıniz yoksa topuklu ayakkabı giymenizde bir sıkıntı yok ....hem karşınızdaki kişinin bu konuya bakış açısını görmüş olursunuz.Kompleks yaptığı bir konuysa da en başından bunu görmüş olursunuz

boyun o kadar uzun olur elbette sorun degil yapacak bissi yok ama topukluyla erkegi gecince komik geliyor bana. İlk gorusmeyse zaten gerek de yok. Ona yukardan bakmak senin icin sorun degilse giy tabi. Ama gel kocum diyip boynuna elini atacakmissin gibi hissetmez misin ?:KK49:

Günlük hayatınızda topuklu giyiyorsanız giyin. Tarzınızı görsün bilsin, ileride bunu kompleks haline getirecek biriyse zaten anlarsınız tavrından.
Sevgilimle benim boylarımız da yakın. Bazı topuklularla aynı boyda oluyoruz, bazılarında geçiyorum. Ama hiç umurumda değil giyiyorum yine de. Topuklu da seviyorum, adamı da seviyorum ne yapayım, birinden birini seçemem. :KK48:
O kompleks yapmayacaksa, sizin için de sorun yoksa takılacak bir mesele değil.

Benim de boyum 172cm ve topuklu giyince cok uzun oluyorum gunluk hayatta giyiniyorum ama bu durumdan dolayi hayir dedigm cok kisi oldu, ayni zamanda benden kisa kaldıkları icin gorusmek istemeyenler de oldu. Bana sorarsaniz giymeyin ama kibarca agzini arayın boy konusuna bakis acisini ogrenin bence

Topuklu giyince ondan uzun olursan iğrenç olur diye bi kaide mi var?
Bende bunu anlamıyorum cidden
Nasıl etek giyiyorsan topuklu da canın isterse giyersin
Topuklu giyince adam senden kısa kaldığında hoşuna gitmeyecekse adam, zaten o ilişki fostur
Bu kadar görselci olmayın yahu
Uzun boylu kaslı ama kaba adamlar için kısa ve kibar adamları yaktınız:KK53:

Bende oldum olası benden kısa erkeklerı hıc begenmedım
Sukur kı selvı boylu degılım:)))167 boyum 160 lık bı adam bana cekıcı gelmez...

Topuklu giyince ondan uzun olursan iğrenç olur diye bi kaide mi var?
Bende bunu anlamıyorum cidden
Nasıl etek giyiyorsan topuklu da canın isterse giyersin
Topuklu giyince adam senden kısa kaldığında hoşuna gitmeyecekse adam, zaten o ilişki fostur
Bu kadar görselci olmayın yahu
Uzun boylu kaslı ama kaba adamlar için kısa ve kibar adamları yaktınız:KK53:
Kişisel uyum güzeldir buna diyecek bir şeyim yok da ama fiziksel uyumda olsa fena olmaz
Ya kahretsin evet şekilciyiz:KK53:

Kişisel uyum güzeldir buna diyecek bir şeyim yok da ama fiziksel uyumda olsa fena olmaz
Ya kahretsin evet şekilciyiz:KK53:
Erkek dev gibi olup kadın miniminnacık olunca sorun yok ama kadın erkekten uzun olunca ouvvvvs:KK53: nirde eşitlik derim susarım:KK53:

boyum 1.72 gunluk hayatta giyerim genelde.cevremdekiler de boy olarak baya kisa ve ben rahatsiz oluyorum giyince.esim allahtan uzun boylu biri bu konuda takintiliyim benden kisa biriyle olmak istemezdim sanirim

X