Aile Planlaması İlk gece korunma?

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.
Afedersiniz ama farki hissediliyor mu ki☺

Canım balon gibi kalın olanlardan almazsın, ekstra ince olanlar var plastik kokusu falanda olmuyor hem onlarda kalınlar berbat kokuyor, hissiyat biraz daha farklı evet ama arada dağlar kadar da fark yok ikisinden de zevk alıyorsun pek tabi...

Zevkine düşkünsen bu konuda o halde ilaç kullanacaksın...

Canım balon gibi kalın olanlardan almazsın, ekstra ince olanlar var plastik kokusu falanda olmuyor hem onlarda kalınlar berbat kokuyor, hissiyat biraz daha farklı evet ama arada dağlar kadar da fark yok ikisinden de zevk alıyorsun pek tabi...

Zevkine düşkünsen bu konuda o halde ilaç kullanacaksın...
Bir şey daha soracaktım ekstra ince olunca yırtılma olasılığı daha fazla olur mu

Bir şey daha soracaktım ekstra ince olunca yırtılma olasılığı daha fazla olur mu

Yırtılma olasılığı hepsinde var ama kalına nazaran incede daha fazla tabiki, ama o olayın hardlığıyla alakalı birazda...

Bizde ilişki daha yeni yeni olduğu için henüz sert bir ilişkimiz olmadı bu sebeple bir sorun yok ilerde ne olur bilemiyorum :)

Dogum konrol hapi hic dogum yapmamis kadinda yumurtaliklari pasiflestiriyor bildigim kadariyla

X