Aile Planlaması İlk gece korunma?

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.
Evet ara kanama oluyormus sanırım bu da düğün ve balayima denk gelirse skinti olur
Ben bu sene yaztatilinde iki ay kullanim dedim (regl tam tatile denk geliyordu) bin pişman oldum, ara kanama, vücudum davul gibi şişti, yani tam bir rezalet. Birdahamı tövbe, ben böyle iyiyim, eşim korunuyor, oooh mis.

Ben bu sene yaztatilinde iki ay kullanim dedim (regl tam tatile denk geliyordu) bin pişman oldum, ara kanama, vücudum davul gibi şişti, yani tam bir rezalet. Birdahamı tövbe, ben böyle iyiyim, eşim korunuyor, oooh mis.
İlk gece onun korunmasiyla nasıl olur aceba hic bilmiyormki

İlk gece onun korunmasiyla nasıl olur aceba hic bilmiyormki
Tabiki haklısın canım, keşke daha önce başlasaydın, yada git doktoruna iyice danış en iyisini o bilir. Ben zamanında 14 sene evvel 6 ay öncesinden başlamıştım, ama tıp ilerledi. O zamanlar Üniversitesi okuyorduk ikimizde ve kesinlikle çocuk istemediğimizden eşim herzaman birlikte korundu sadece hapa güvenemedik

Tsk ederim yardimci oldugunuz icin yarın doktora gidecem hemen

Özel hastaneye git bence devlette böyle şeylerle hiç ilgilenmiyorlar. Ben geçen doktora gittim pcos hastalığım var düşünün. O geçmez ki dedi girer girmez niye geldin diyo yani adam bana. Sonra da ustunkoru bakip gönderdi.

Merhabalar tekrar doktora gittim bana ilaç verdi.21 gün kullan 7 gun ara ver dedi 21.gün benim ram düğün gününe denk geliyor ve sonrası balayi.istersen ara vermeden de 2.kutuya başlayabilirsin dedi ama garantisi yok kişiden kişiye değişiyor dedi.ara ara lekelenme de oluyormus sanırım. Ben sanırım düğünden sonraki ilk adetimde basliycam ilaca

kondom tabi ki sana ve eşine bağlı :) ilk gece kullanırsınız olmazsa 3 aylık iğneler felan var doktorla görüşebilirsin

kondom tabi ki sana ve eşine bağlı :) ilk gece kullanırsınız olmazsa 3 aylık iğneler felan var doktorla görüşebilirsin
Düğünden sonraki adetime kadar eşim korunacak sonrasında ben ınsallah yolunda gider hersey. Ben şimdide başlardm ilaca ama dedigim gibi düğün ve balayima lekelenme adet ilk aydan ilacın yan etkileri denk gelirse kötü olur benim içi

hayırlısı olsun canım :) eşin sorun etmediyse sıkıntı yok benimki çok sorun yapmıştı

Nişanlın korunmayı kabul etmiş daha fazla kurcalama o doğum kontrol hapları çok matah şeyler değil prezervatif ile korunmak çok daha mantklı...

Erkeği rahata alıştırdınmı yandın, yüz verme bu konuda biraz kendini düşün ve bırak o korunsun...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…