ilk dişlerimiz

Hayırlı olsun inci tanleriniz....bu arada tüm temmuz annelerinin bebeklerinin dişleri kaşınıyor..ve salyalılar heeee...benimkide ölee..beni ağızna sokabilse sokacak:)))kaşınıyorr demekki...darısı bizimkilere..çok ağlamadan sızlamadan çıkar inşallah...bakalim ilk kim lades diyecek.......:)))

hayırlı olsun canım daha bizimkinde tık yok

bizde bekliyoz cikmasini...ilk kim gorurse hediye alicak.....sizde oyle bir adet var mi....

bizde var cnm ama ben uzağım ailemdenn burda kim görür bilmem...

canım bizde öyle adet değilde ilk dişi çıkınca babası yada dedesi leblebi kuruyemiş falan alıyo çocuk oturtulur bibezin veya tepsinin içine sonra başından kuruyemişler dökülür
tabi orada çok yakın akrabalrada oluyo onlarada yemmek kalıyooo

benimde esimin tarafi burda,ama ilk ben gorurum sanirim..hep yanindayim yufuf un....bizde beyaz camasir alirlar...

ne güzel yaa hadi gözün aydın liva darısı başımıza :)

gözün aydın arkadaşımmm,bakalım bizim inciler ne zaman dökülecek,4.ayımızı doldurmaya 3 4 gün bişi kaldı,ama sürekli ağzının suyu akıyor,uzun bir süredir ishaldi daha yeni geçti,doktor amcası henüz bişi yok dedi ama merakla ve sabırsızlıkla bekliyorum :) bizde de vardır hediye alma adeti,evde biraz kalabalığız bakalım kim görecek önce :)

ooof kızlar oğlan geceleri uyumuyor
gündüz hep mızmız
ellerini öyle hınçla ağzına sokuyo ki yüzünü kıpkırmızı yapıyor
diş mi acaba???

ooof kızlar oğlan geceleri uyumuyor
gündüz hep mızmız
ellerini öyle hınçla ağzına sokuyo ki yüzünü kıpkırmızı yapıyor
diş mi acaba???

aynen benim oglusum da..tukuruklerini puskurtuyor surekli...yuzu oldugu gibi tukuruk icinde kaliyor...yanaklari tahris oldu hep tukuruklerinden...bir disleri ciksa...

hayirli olsun canim:) büyüyorlar bebişlerimiz çok şükür:) lidya'nın ilk dişi 18 kasımda çıktı, yani 4 ay 3 günlükken:) ikincisi de yoldaydı, o da bugün patladı, 27 kasım, yani neredeyse 10 gün arayla iki diş birden:) bir arkaddaşım var, o da temmuz annesi, bebeğinin ilk dişi 4 buçuk aylıkken çıkmış:) temmuz bebişlerinin kalsiyum oranları fazla demek ki, bünyeleri hızlı hazırlandı bu sürece:)
darısı başınıza, çok güzel bir duygu:)

kızlar bişey sorcam bebeklerinizin diş etleri nasıl benim kızımın alttaki iki diş eti şişti diş izi var acaba dişmi geliyor çok salyalı,eli agzında bide gögüs uçlarımı ısırıyor yara yaptı hiç yaram yoktu,daha erken dişimi geliyorki

merhaba temmuz anneleri bende temmuz annesiyim ve yeni katılımcıyım.Oğluşumun resmini Kendi Kimliğimin üstüne nasıl yerleştire bilirim

hoşgeldin canım kullaıcı paneline gir avatarını degiştir diyor ordan degiştirebilirsin

geçen hafta işe başladığımdan onu bırakıp gidiyorum diye oğlum beni cezalandırıyor sanmıştım, biraz huzursuzdu geçen hafta. ama hafta sonu elimle kontrol ettim dişinin ucu etinden çıkmış, hissediliyor. şuan dışardan bakınca görünmüyor, zaten dilini üzerinden hiç çekmediğinden de görünemiyor ama elimle dokununca hissedebiliyorum; arkadaşlar oğluşumun dişi çıkıyor:nazar: :teytey:gerçi sevinsem mi üzülsem mi bilemedim :sm_confused: yine de sevincim ağır basıyor a.s arasıra elimi yakalayıp ağzına götürdüğünde alt çenedeki kesici dişlerinin tırtıklı ucuna dokunmaktan keyif alıyorum. darısı diğer dişlerimizin ve diş çıkaracak bebişlerinizin başına.:nazar:

hayırlı olsun canım bebeşinin dişleri.ne kadar tatlı olur şimdi.bizimki ne zaman faaliyet gösterecek bakalım merakla bekliyorum.

benım oğlumında dışlerı çıktı bırıncısı 4ay 25 gunlukken ıkıncısıde 5 aylıkken super bı duygu

evet canım dişleri çıkmak uzere

benimki de cok mizmiz bu aralar ya habire agliyor
parmaklari elleri agzinda
ay bu kiz beni yedi bitirdi :))) gece zaten dogru durust uykusu yok bi kac gecedir daha beter mizildaniyor, agliyor, deli etti beni disleri mi ne cikmak uzere of of, oglumda hic oyle sey gormemistimmmmmmm

X