Ilk defa

esraersoy

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Temmuz 2010
4.595
3
Slm kızlar kafam çok karışık 16aydır çocuk istiyorum 6aydır ciddi tedavi görüyorum pko hastasıyım bu ay durumun düzeldi şükür 2tane yumurtam oluştu ama bu sefer de eşimde küçük bir sorun çıktı ilaç tedavisi olması gerekiyor ama benim ilk defa günüm gecikti bu ay hiç olmazdı bugün dr gittim ve kan testi sonucu 1.45çıktı dr daha birgün gecikmiş erken olabilir haftaya gel tekrarliyalım ama hormonlardan dolayı da gecikmiş olabilirsin dedi sizce daha sonra yükselme olur mu yani geç döllenme sonucu hamile kalmış olabilirmiyim ayyy off kafam çok karışık yardım o kadar da heyecanlanmıştım elim ayağım titreyerek sonucu bekledim ama sonuçta yıkıldım

slm canım aynı olay bendede var pko hastasıyım ve hastalanma belirtim hiç yok buay dok tora gitmek istemiyorum kötü sonuç alırım die hakkında hayırlısı bi kaçgün sonra yine bi tahlil yaptırırsın canm benbde hafta içi düşünüyorum birde pko hastalarının paylaşım alanına gel istersen orda daha rahat hissedersin kendini

slm canım aynı olay bendede var pko hastasıyım ve hastalanma belirtim hiç yok buay dok tora gitmek istemiyorum kötü sonuç alırım die hakkında hayırlısı bi kaçgün sonra yine bi tahlil yaptırırsın canm benbde hafta içi düşünüyorum birde pko hastalarının paylaşım alanına gel istersen orda daha rahat hissedersin kendini

Olur gelirim de hangi bölümde benim adet günüme kadar belirti vardı adet olucakmişim gibi ama dün yani günümde hiç bir belirti kalmadı bugünde sadece arada gaz sancısı giriyor o kadar

canım ben pek bilmiyorum yeniyim bu topikte ama benim profilimden verdiği cvpları tıkla ordaki kısıma gel istersen ..bende de ayın şuan agrım var ama normalde olan ara kanamam felan hiç olmadı

X