İlk defa tüp bebek denememiz

#rez
aynı şekilde ben de tüp bebek yaptıracağım ve sizin gibi sebepsiz infertilite dendi. konunuzu takip edeceğim karar verebilmek adına.
bahçeciyi çok okumuştum burada daha evvel, geçenlerde de eşimin bir arkadaşının hanımı tüp bebek ile hamile kaldı hastanesini önermişler (memorial). kaçıncı denemede hamile kalmış öğrenip size de bilgi vereceğim. birbirimize bilgi verelim mümkünse faydalı olabilmek adına inşaAllah tez zamanda kavuşuruz yavrularımıza sevgiler

Öncelikle çok teşekkür ederim. Evet bende bahçecinin laboratuvarlari iyi diye karar vermiştim. Ama çok kararsizim

Hanımlar ilk defa tüp bebek yapicaz . Açıklanamayan infertilite olupta tüp bebekle ilk denemede hamile kalanlar lütfen tecrübelerinizi yazar misiniZ . Çok ihtiyacım
Merhaba bendede aynı durum vardı ilk denemede hamile kaldım istanbul bahçeci tüp bebek merkezini öneririm. Dr Mehmet Reşit Asoğlu
Umarım gönlünüzce olur. Çok memnun kalırısınız

Hanımlar ilk defa tüp bebek yapicaz . Açıklanamayan infertilite olupta tüp bebekle ilk denemede hamile kalanlar lütfen tecrübelerinizi yazar misiniZ . Çok ihtiyacım
Merhaba bizim de sebepsiz infertiliteydi 5.güne 9 embriyom kaldı dondurulmuş transfer yapıldı temmuzda. Ve şu an hamileyim darısı başınıza içinizi ferah tutun hep pozitif olun

Benim de açıklanamayan infertilite, şişli Memorial ilk denemede kızımı aldım kucağıma. Şuan ikinciye hamileyim arada bir tane başarısız deneme var. Sizin inşallah ilk denemede sağlıkla gelir.

Yaaçok sevindim adınıza . İnşallah bana da nasip olur . Bende Dr. Ebru Öztürk hocaya gidicegim

Çok teşekkür ederim .sizler olumlu sonuçlar alınca insan daha da hevesleniyo stresi azaliyo . İnşallah bana da nasip olur. Çok sevindim adınıza

Maşallah Allah isteyen herkesin kucağını boş birakmasin. İnşallah benimde ilk deneme tutar. .Ebru hocaya ön görüşme yaptık ,bize durumunuZ iyi ,şansınız %50 %60dedi. İnşallah Allah'ım bana da nasip eder

Yani şöyle benim doğal yolla hatta hiç farkından olmadan olan bir çocuğum var 4 yaşında
Ona kardeş düşündüm ve ilk denediğim ay olacak sandım aradan 1 yıl geçti kendimi tüp bebek merkezinde buldum ve sebepsiz tamamen çünkü benim bir çocuğum olmuş doğal yollarla geçen hafta transfer oldum ve ben ne yaşadığımın hala farkında değilim inan ki

Merhaba süreç zormu acaba? Doktora kaç kez gidip geliniyor

Merhaba, biz de sebepsiz infertilite nedeniyle tedavi gördük. Kasımda yumurta toplandı, şubatta ilk transferimde tek embriyo istedik negatif oldu. Nisan ayında iki embriyo transfer edildi biri tuttu. Doktor ve merkez önermeyi çok sevmiyorum ama bence Bahçeci’den uzak durun, şikayetleri okuyun mutlaka. Gereksiz bir sürü işlem yapıyorlar ve zaten çok pahalı olan süreç iki katına çıkıyor. Şansınız bol olsun :)

Evett ben sebepsiz infertilite ile ilk denemede şükür pozitifi gördüm.

İnanır misin benim benim durumum da hemen hemen seninle aynı. Bende 10senelik evliyim ilk çocuğum doğal yollarla tedavisiz oldu. Kızım 8 yaşında. Bende kızıma kardeş istiyorum ama olmuyor 4 5senedir. Bu süreçte 2 aşılama yaptık tutmadı. Doktor tüp bebek şansınız daha yüksek dedi. Daha önce gittiğim tüm doktorlar eşimin spermlerinin düşük olduğunu söylediler. Biz de bir an kendimizi tüpe bebek merkezinde bulduk. İstanbul bahçeci tüp bebek merkezinde gittiğim doktor . Spermler gayet iyi rahimde sıkıntı yok . Ama sizin durumunuZ açıklanamayan infertilite dedi ve tüp bebek tedavisi için adet olmamı bekliyoruz.

Merhaba süreç zormu acaba? Doktora kaç kez gidip geliniyor
Ya çok kolay diyemem ama sürekli kontrol için gidiyorsun yumurta takibi için yumurta toplama işleminden sonra transfer için gidiyorsun uygunsa gün veriliyor yoksa bekliyorsun benim yumurta toplamadan sonra ilk adetten sonra transfer olacaktı ama doktorum işlem dolayısıyla yumurtalıklarında hala ödem var dedi bi adet daha bekledim hakkında hayırlısı olsun inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…