İlk buluşmada yapılan saygısızlık

Konu sahibi adamı beğenmiş ama beğenilmeme kaygısıyla adamda olumsuz yanlar aramaya başlamış. Sanırım konuyu açtıktan sonra ailesine he demiş olacak ki sonraki mesajlarda ya ben beğenmedi sanmıştım ama he demiş falan diyip kendince dalga geçmiş. Ama adamın he demiş olmasına da sevinmiş belli ki. Yok ben olumsuzum diye de buradakilere ayak yapıyor. Konuya birkaç adamı olumsuzlama mesajı daha yazdıktan sonra da konunun kapanmasını bekleyecektir sanırım. Şimdi de adamla çatır çatır mesajlaşıyordur

Bana çok olumsuz gelmedi aslında.sanirim senden istedigi ilgiyi goremedigi için sinirlenip laf sokma moduna girdi.Begenmese tekrar yazmazdı.Bence senin onu beğenmediğini düşündü.
Fotoğraf konusuna gelince belki öylesine resimlerinden biraz farklı diye bahsetmiş ailesi de meraktan resim istemiş olabilir.Bugun nedense pek bi olumlu düşünüyorum .

Tekrar yazdı mı peki?

Evet farklı şehşrden geldiği için 6 saatlik yol benden beklemiş mesajı ben atmayınca o attı gece

Evet farklı şehşrden geldiği için 6 saatlik yol benden beklemiş mesajı ben atmayınca o attı gece
Bence tam da dediğim gibi.senden o sıcaklığı göremeyince adam sinirlendi aslında begenilmedigini düşündü. Yoksa sonrasında 6 saat yol gidip tekrar ben yazmam hayatta beğenmediğim birine.Hem de gece .

Peki ne yazmış? Sonrasında hiç konuşmadıniz mi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…