İlk buluşmada yapılan saygısızlık

Bu adamdan olmaz bu bir..

Bu ailede de olmaz bu da iki..

Adam sizi beğenmemiş bence. O yüzden de suratı hep asıkmış, konuşmamış pek. Buluştuğu kızdan etkilenen adam bir şekilde iletişim kurmaya çalışıyor, konuşuyor, karşısındaki kadın açılsın, rahat olsun diye çaba gösteriyor. Ama o da sizin gibi pek konuşmamış. Üstüne bir de laf sokar gibi kendince espri yapmış.
O aileye fotoğraf falan gönderme bence o adamla da iletişimi kes. Biricik oğullarına başka kız bulsunlar anlık fotograf isteyebilecekleri.
Bence de aslında foto istemeleri de onun suçu ailesine ne dediyse ailesi yani kardeşi foto istiyor saygısızlık onda bence ailesi de görügüzüsz

Tetikte olsanız şu hareketten sonra bitirirdiniz zaten. Ailesinin anlık fotoğraf istemesi ne demek yahu. Nasıl yedirdiniz bunu kendinize?
Haklısınız aslında suç ailede değil onda bence ailesine ne dediyse ailesi bunu istiyor. Kendisi çok yakışıklı değil 1 75 boy şişman bir tip ama kendini çok bir halt sanıyor öyle zengin falan da değil. Normal maddi durumda.

Haklısınız aslında suç ailede değil onda bence ailesine ne dediyse ailesi bunu istiyor. Kendisi çok yakışıklı değil 1 75 boy şişman bir tip ama kendini çok bir halt sanıyor öyle zengin falan da değil. Normal maddi durumda.
Ahahaha aileyi aklamalara başlamışsınız. Geçmiş olsun 😂

Bence de aslında foto istemeleri de onun suçu ailesine ne dediyse ailesi yani kardeşi foto istiyor saygısızlık onda bence ailesi de görügüzüsz
Hayır bak bu konuda yanlış düşünüyorsun, adam hatalı olduğu kadar aile de hatalı. Aileninde çocuklarından farkı yok ki senden fotoğraf istemişler. Sanki seni görmedilerde mi oğullarına ayarlamaya çalışmadan önce, utanmadan ne anlık fotoğraf istiyorlar. Kardeşi ne yüzle istiyor mesela? Hiç mi o ailede aklı başında biri yokta "durun siz ne yapıyorsunuz, kızdan neden fotoğraf istiyorsunuz çok ayıp" dememiş mi?
Yaşın kaç bu arada? Görücü usulunden uzak dur bana kalırsa, kendin tanıştığın biri ile ilerle. Bu durumlar can sıkıcı.

O fotoğrafı isteyecek ailenin oğlundan olmaz zaten. Hep beraber nezaketten uzak, gün görmemiş insanlar belli ki ve siz buna rağmen iletişimi kesmeyip tetikteyim diyorsunuz. Fotoğraf isteğine karşı ne münasebet deyip kestirip atacaktıınız.

Hayır bak bu konuda yanlış düşünüyorsun, adam hatalı olduğu kadar aile de hatalı. Aileninde çocuklarından farkı yok ki senden fotoğraf istemişler. Sanki seni görmedilerde mi oğullarına ayarlamaya çalışmadan önce, utanmadan ne anlık fotoğraf istiyorlar. Kardeşi ne yüzle istiyor mesela? Hiç mi o ailede aklı başında biri yokta "durun siz ne yapıyorsunuz, kızdan neden fotoğraf istiyorsunuz çok ayıp" dememiş mi?
Yaşın kaç bu arada? Görücü usulunden uzak dur bana kalırsa, kendin tanıştığın biri ile ilerle. Bu durumlar can sıkıcı.
Yaş 31 akrabayız ama beni hiç görmemişler biri önermiş hatta onlara benden habersiz fotomu göstermişler gösterdikleri fotoda 6 7 ay öncesi çekilmiş kilolu halim şuan zayıfladım ve ışıklı ortam herhangi efekt falan da yok hatta makyaj da yok. Sonra bana söylediler çokda övdüler akrabalar bende birkaç foto daha yolladım onlarda da efek vs yoktu sadece makyaj vardı birde ışıklı ortamda çekilmiş

Yok aileyi aklamıyorum adamı suçluyor ve kötülüyorum aileyle işim yok. Suçlu o aile iyi de olsa kötü de olsa adama bakıyorum. Oda kaba ve saygısız😊
O herifi o aile yetiştirdi ve sizden fotoğrafı isteyen aile farkındasınız değil mi bunun? Adam dünyanın en şeker adamı da olsa o aile ile olmaz.

Siz de ailesine attınız mı fotoğraf?
Ve hala konuşuyorsunuz öyle mi?
Kendinize azıcık saygınızı olsun yahu daha ne yansıtacak adama acaba? Bağlanmadan sorun yansıtsınmış.
Şaka gibi.
Yok atmadım cevap vermedim henüz. Ama zoruma gitti tabi. Hem foto olayı hem buluşmada söylediği söz. Olmayacak zaten. Çoğu kişi adamın söylediğini saygısızlık olarak yorumlamamış ama bence saygısızca

Yok atmadım cevap vermedim henüz. Ama zoruma gitti tabi. Hem foto olayı hem buluşmada söylediği söz. Olmayacak zaten. Çoğu kişi adamın söylediğini saygısızlık olarak yorumlamamış ama bence saygısızca
yerinde olsam anlik formatinda tek açılır sunlardan birini yollardim
Screenshot_20241013_114009_Free Adblocker Browser.jpg

bir sey yazarlarsa da "bu saygisiz mesajiniza bu resmimi layik gördüm. kötü bir bulusmaydi, devam etmek istemem. siz bu tavirda olursaniz oglunuz 40ina kadar evlenemez onu da soyleyeyim" der engellerdim.
namim yürürdü en azindan

yerinde olsam anlik formatinda tek açılır sunlardan birini yollardimEki Görüntüle 3489954
bir sey yazarlarsa da "bu saygisiz mesajiniza bu resmimi layik gördüm. kötü bir bulusmaydi, devam etmek istemem. siz bu tavirda olursaniz oglunuz 40ina kadar evlenemez onu da soyleyeyim" der engellerdim.
namim yürürdü en azindan
Öyle zaten adam gelmiş 38 yaşına birde kendini bir halt sanıyor sülalrnin en iyi adamı benim diyor salak. Tip yok zenginlik yok bu neyin kafası anlamadım. Maço tavırlarına güveniyor sanırım. Birde etrafındaki boş beleş insnalara sevdirmiş saydırmış kendini o güven ondan geliyor galiba

Ne ök*z adamlar var ya… espri yapmış mış.. yahu yeni tanışma ilk buluşma bir ağırlığın olsun.. nerden geliyor bu samimiyet ben hayret ediyorum bazı insanlara…
Dese ya İyi misin korktun sanırım vs
Sonra kibarca konuşmaya davet edebilir dalgınsan..
Bildiğin şaka espri adı altında üstünlük kurmaya çalışıyor..

belli ki daha naif bi insansınız bence yol yakınken dönün. Kendi gibi birisini bulsun!
Bence de kaba bir söz ama çoğu kişi saygısızlık değil demiş adamın buluşmada söylediği söz için biran kendimde hata aradım çok mu abartıyorum diye ama benim gibi düşünmüşsünüz sizde

Öyle zaten adam gelmiş 38 yaşına birde kendini bir halt sanıyor sülalrnin en iyi adamı benim diyor salak. Tip yok zenginlik yok bu neyin kafası anlamadım. Maço tavırlarına güveniyor sanırım. Birde etrafındaki boş beleş insnalara sevdirmiş saydırmış kendini o güven ondan geliyor galiba
Yav adama aşık olmak üzereymiş gibi yazdın başta, şimdi yermenin ne anlamı var? He dese koşacak gibi duruyorsun.

X