İlk buluşma.. fazla mı tepki verdim acaba?

Öncelikle çok tatlı birisine benziyorsunuz. Olduğunuz gibi çok doğal geldiniz bana. :21:
ilk buluşmada karşı tarafın tavırları aslında gayet normal ama buluşma öncesi bana da boşanmayla alakalı kafasına yatmayan şeylerin olduğunu hissettirseydi bende tıpkı sizin gibi davranırdım :p. Siz de yorumlarda söylemişsiniz zaten boşanmış olduğunuz için farklı yaklaşır mı düşüncesi belirmiş gayet doğal olarak.
Ama şunu da unutmayın sadece cinsellik amaçlı yaklaşan biri olsaydı sizin tavırlarınızdan sonra “bana burdan ekmek çıkmaz ” deyip topuklamış olurdu. Bence bu şekilde davranmaya devam edin demek ki o da böyle seviyor.Hem ne demişler kaçan kovalanır:KK4::KK70:

Teşekkür ederiiiim o sizin tatlılığınıız 🥰🥰 evet ben de sizin gibi düşündüm. Özellikle burda yazan yorumları okuyunca biraz fazla tepki vermiş oldugumu farkettim. Dediğiniz gibi niyeti başka olsa bu kadar odunca tavırlarımdan sonra senlemi uğraşcam ben diyip kaçabilirdi😀 görüşme sonrası konuştuk anlattım ona, ilk görüşme olduğu için fazla yakınlığı sevmediğimi mesafenin doğru oldugunu düşündüğümü söyledim. Aslında haklısın ben biraz hızlı davrandım sanırım dedi.
Bir de çok heycanlıydı görüşme boyunca😊 iki kez arabayla nerdeyse kaza yapıyodu şaşkınlıktan 😀😀

Aradı zaten görüşme sonrası. Bana garip gelen şu, sürekli o sordu beni beğendin mi olumlu mu düşünüyosun ne düşünüyosun hakkımda nasıl geçti sence görüşme vsvs. Hatta öpmesine laf ettiğim için ya bunu düşünme o zaman olmamış gibi yapalım yeter ki olumsuz deme dedi. Benim boşanmış olmamın üstünde durmadı tam tersi kendini beğendirmeye çalıştı sürekli.
Bu iyi bir gelisme. Sen hoslandin mi onemli olan o. Eger hoslandiysan gorusmeye devam etmek istiyorsan rahat ol. Seni tanimadina izin ver. En kotu olmadi der ayrilirsin. Karsindaki kisiyi tanimaya bak evlilige odaklanmadan. Belki de yapamayacagin biridir bilemezsin. Kendine zaman tani.

Teşekkür ederiiiim o sizin tatlılığınıız 🥰🥰 evet ben de sizin gibi düşündüm. Özellikle burda yazan yorumları okuyunca biraz fazla tepki vermiş oldugumu farkettim. Dediğiniz gibi niyeti başka olsa bu kadar odunca tavırlarımdan sonra senlemi uğraşcam ben diyip kaçabilirdi😀 görüşme sonrası konuştuk anlattım ona, ilk görüşme olduğu için fazla yakınlığı sevmediğimi mesafenin doğru oldugunu düşündüğümü söyledim. Aslında haklısın ben biraz hızlı davrandım sanırım dedi.
Bir de çok heycanlıydı görüşme boyunca😊 iki kez arabayla nerdeyse kaza yapıyodu şaşkınlıktan 😀😀
Çok güzel duygular bunlar ama ya:21: bence art niyetli biri olsaydı böylesine heycanlanmazdı daha profesyonel yaklaşırdı avına. Bende şahsen hızlı ilerlemeye karşıyım.
Bizde eşimle internet üzerinden tanışmıştık ilk bikaç buluşmada gözünün içine bakamıyordum utanıyordum biraz:KK22: hatta baya bi görüşmeden sonra öptü diye onu buluşma yerinde tek başına bırakıp yola düştüm eve geliyordum ki tuttu yalvardı geri döndürdü 😀 iyi ki de döndürmüş böyle bi eşe sahip olmuşum diyorum:KK68:

Bu iyi bir gelisme. Sen hoslandin mi onemli olan o. Eger hoslandiysan gorusmeye devam etmek istiyorsan rahat ol. Seni tanimadina izin ver. En kotu olmadi der ayrilirsin. Karsindaki kisiyi tanimaya bak evlilige odaklanmadan. Belki de yapamayacagin biridir bilemezsin. Kendine zaman tani.
Ben de hoşlandım sadece temkinli davranıyorum, başka zamanda başka şartlarda tanışmış olsaydık daha sıcak samimi davranırdım. Şimdilik birbirimizi tanımaya çalışıyoruz işte 😊 dediğiniz gibi belki de başka etkenler olmadan zaten anlaşamıycaz.

Öncelikle size ve eşinize kocamaaan mutluluklarr 🥰 beğendim ben, hatta ona da söyledim fotograflardan çok daha iyi görünüyo😀 bundan sonra da gönlüme hitap edecekmi ona bakıcaz😀
Çok teşekkür ederim. Sizin de eski konularınızı okudum inşallah sizde gönlünüze göre birini bulursunuz ve çok mutlu olursunuz. Kendinizi sevin kıymetinizi bilin. Aklınıza kötü şeyler getirmeyin hiç bir zaman. Daraldığınızda manevi yönden eksiklerinizi gidermeye çalışın.. Naçizane tavsiyem :KK200:

Çok teşekkür ederim. Sizin de eski konularınızı okudum inşallah sizde gönlünüze göre birini bulursunuz ve çok mutlu olursunuz. Kendinizi sevin kıymetinizi bilin. Aklınıza kötü şeyler getirmeyin hiç bir zaman. Daraldığınızda manevi yönden eksiklerinizi gidermeye çalışın.. Naçizane tavsiyem :KK200:
Sadece huzur ve mutluluk istiyorum. Aslında çok basit gibi görünse de şu zamanda bulunması zor şeyler.. iyi dilekleriniz için teşekkür ederimm ❤️❤️

İşte beni sevmeye niyeti var mı diye nasıl anlayabilirim:/ ikinci buluşmada öpüşmek için yakınlaşsa bu kötü bişeymi olur yoksa normal mi? Bunları düşündükçe kasıyorum kendimi. Ben de isterim sonuçta hoşlandığım beğendiğim kişiyle yakınlaşmayı, ki çok inanırım ten uyumuna. Elini tutmak tenini hissetmek isterim ama ya şey düşünürse bu kız her sevgilisiyle ya da buluştuğu kişiyle yakınlaşıyorsa?
Düşünürse düşünsün
Neden bu kadar kaybetmekten korkuyorsun
O korksun seni kaybetmekten
Erkeklere bu kadar değer verme
Sonunda kaybedersin

İlk başından beri takip ettiğim ve olumlu düşündüğüm bi konuydu, başlığınız :) tahmin ettiğim gibi de çıktı, sevindim sizin adınıza. Adam ilk baştaki önyargısını kırmış olacak ki ondan size karşı bu adımları.. Siz de bahsetmiştiniz mesleğinden dolayı güven verdiğini. Bunu aklınızdan çıkarmayın. Ayrıca cinsel anlamda bişey düşünse ilk buluşmada bunun şuan için olmayacağı sinyallerini verdiğinizden iletişime devam etmezdi o. Tanıyın valla :halay:

Çok tatlısınızz 😀 benim kastığım konu şu sanırım, ona evlenip ayrıldıgımı söyledim. O da ailesinin geleneksel oldgnu ama zamanla birbirimizi tanımamız gerektiğini falan söyledi. Aklımda hep bu durum var. Sanki birden yakınlaşırsam ilk buluşmada, kötü bi izlenim bırakacakmışım gibi. Normalde kesinlikle bu tarz düşüncelerim yoktur ama malesef toplum ve bazı erkek türleri bizi böyle düşündürmeye itiyor.
Yoksa bi ara yanımda otururken bişey anlatırken öpesim geldi 😀😀 bank olayı da bilerek uzak oturmaya çalıştım o yakınlaşırsa hayır diyemem kendimi geri çekemem ben de isterim diye 😀😀 biliyorum çok saçma göründüğünün ama bi türlü rahat bırakamadım kendimi. Ya kötü düşünürse diye.
Hemen aradı görüşme sonrası, ben çok beğendim seni, fotoğraflardan videodan çok daha güzel bulduk hatta eski eşin bence çok salakmış senin kıymetini bilememiş falan dedi. Hatta bir dahaki buluşmayı hemen ayarlamak istedi ben durdurdum 😀
"Boşanmış biriyle evlilik hedefli bi ilişki yürütmeme ailem sıcak bakmaz" alt metnini verdi yani size :KK51: Sonra ben böyle erkeklerin kafasına o ucuna oturduğunuz bankla Taş Devrindeki Bambam gibi vurmak isteyince şiddet yanlısı oluyorum :sinirli:

Nolcak bizim toplumumuzun bu hali, olgun, aklı başında ve birbirleri için hevesleri ve heyecanları olan iki tane insan doğal halleri ile bir araya gelmek istiyo ama öyle bi toplumsal yapı var ki kendilerini bi tiyatronun içinde buluyolar.

Siz "hafif kadın" durumuna düşmemek için namuslu bi kadın portresi satmaya çalışıyosunuz, o "namusuna düşkün egemen errrkek adaaam" rolünü oynamak için baştan bi sınır koyuyo "benin yetişme tarzıma aykırı, ailem kabul etmeyebilir" diye. Çok çirkin, çok yazık, çok üzücü gerçekten :KK43:

"Boşanmış biriyle evlilik hedefli bi ilişki yürütmeme ailem sıcak bakmaz" alt metnini verdi yani size :KK51: Sonra ben böyle erkeklerin kafasına o ucuna oturduğunuz bankla Taş Devrindeki Bambam gibi vurmak isteyince şiddet yanlısı oluyorum :sinirli:

Nolcak bizim toplumumuzun bu hali, olgun, aklı başında ve birbirleri için hevesleri ve heyecanları olan iki tane insan doğal halleri ile bir araya gelmek istiyo ama öyle bi toplumsal yapı var ki kendilerini bi tiyatronun içinde buluyolar.

Siz "hafif kadın" durumuna düşmemek için namuslu bi kadın portresi satmaya çalışıyosunuz, o "namusuna düşkün egemen errrkek adaaam" rolünü oynamak için baştan bi sınır koyuyo "benin yetişme tarzıma aykırı, ailem kabul etmeyebilir" diye. Çok çirkin, çok yazık, çok üzücü gerçekten :KK43:
Söylediklerinizde çok haklısınız. Malesef çok haklısınız. Ben bu durumda nasıl bir tavır almalıyım bilmiyorum. Farklı bir niyetli biri olsa benden iş çıkmayacağını şimdiye kadar anlardı. Çünkü ilk gün çok belli ettim hızlı şekilde ilerletmeyeceğimi. Aileme seni anlattım onlardan gizli hiç bir şey yapmam dedim. Yani başka niyetle yaklaşmak istese benden istediklerini alamaz.
Beni gerçekten beğendiğini düşünüyorum aile konusu aklına takılıyordur ama ben ona görüşme öncesi de dedim, ilerde sorun olabilecek şeyler için şimdiden konuşup halledelim yoksa hiç görüşmeyelim dedim. Tavrımı düşüncemi biliyor.
Daha bugün konuştuğumuzda beni sev olur mu birbirimizi üzmeyelim huzur istiyorum ben dedi.
Ama ben aile konusunu bir türlü açamıyorum. Ailene söyledin mi ya da ne zaman söyleyeceksin hadi istemezlerse ne yapacaksın diyemiyorum. Dünden meraklı gibi görünmemek için

İlk başından beri takip ettiğim ve olumlu düşündüğüm bi konuydu, başlığınız :) tahmin ettiğim gibi de çıktı, sevindim sizin adınıza. Adam ilk baştaki önyargısını kırmış olacak ki ondan size karşı bu adımları.. Siz de bahsetmiştiniz mesleğinden dolayı güven verdiğini. Bunu aklınızdan çıkarmayın. Ayrıca cinsel anlamda bişey düşünse ilk buluşmada bunun şuan için olmayacağı sinyallerini verdiğinizden iletişime devam etmezdi o. Tanıyın valla :halay:

Yaaa ben de sizin gibi düşünüyorumm:) hatta bilerek ona da söyledim, anneme anlattım bu durumu zaten ondan habersiz bişey yapmam o izin verirse buluşuruz diye. Biraz abarttım😀 ama hiç rahatsız olmadı. Aksine istersen ben izin alıyım annenden dedi. Yani cinsel anlamda benle görüşmek istese zaten o ortamı sağlayamaz, uğraşmaya değmez der. Ki dediğim gibi mesleği gereği o riski kesinlikle alamaz. Bi şikayet etsem hayatı kararır 😀😀 meslek falan hikaye tabi o da önyargısını kırdı. Ya da ailesini ikna edeceğini düşündü. Bugün msjlarında beni çok sev birbirimizi üzmeyelim mutlu olalım bundan sonra inşallah dedii:KK68: ama aile konusunu soramıyorum daha söylemedi büyük ihtimal. Nasıl ya da ne zaman söyleyecek çok merak ediyorum

Yaaa ben de sizin gibi düşünüyorumm:) hatta bilerek ona da söyledim, anneme anlattım bu durumu zaten ondan habersiz bişey yapmam o izin verirse buluşuruz diye. Biraz abarttım😀 ama hiç rahatsız olmadı. Aksine istersen ben izin alıyım annenden dedi. Yani cinsel anlamda benle görüşmek istese zaten o ortamı sağlayamaz, uğraşmaya değmez der. Ki dediğim gibi mesleği gereği o riski kesinlikle alamaz. Bi şikayet etsem hayatı kararır 😀😀 meslek falan hikaye tabi o da önyargısını kırdı. Ya da ailesini ikna edeceğini düşündü. Bugün msjlarında beni çok sev birbirimizi üzmeyelim mutlu olalım bundan sonra inşallah dedii:KK68: ama aile konusunu soramıyorum daha söylemedi büyük ihtimal. Nasıl ya da ne zaman söyleyecek çok merak ediyorum
Bence güzel yoklamışsın, anneyi falan katarak :) aile konusunu da ona bırak, sen fazla düşünme. O ailesini daha iyi tanır, fırsatını bulunca konuşur. Adam çok güzel yaklaşıyor bunu hafızana yaz derim :KK51:

Evlilik yolunda da ilerleyecek ilişkiniz, gör bak :KK66:

Bence güzel yoklamışsın, anneyi falan katarak :) aile konusunu da ona bırak, sen fazla düşünme. O ailesini daha iyi tanır, fırsatını bulunca konuşur. Adam çok güzel yaklaşıyor bunu hafızana yaz derim :KK51:

Evlilik yolunda da ilerleyecek ilişkiniz, gör bak :KK66:
Sonunda üzülmek istemiyorum. O yüzden kendimi kaptırmamaya çalışıyorum. Bi aksilik çıkar diye. Bu da beni çok yoruyo aslında :KK43: akışına bırakamıyorum işte. Neyse umarım hayırlısı olur benim için😊

Benim güya işte senin evliliğini takmıyorum ailene söyle aileme söyle, ciddi düşünüp evlenelim diyen eski sevgilimin bu konuda yalan söylediğini anladım. Zaten çok da sevmiyordum, def ettim tek yanlışında.
Şimdiki sevgilim de boşanmış ben de boşandım ama biz arkadaştık o yüzden o niyetle görüşmeden bana çoğu şeyi anlattı eski eşi ile ilgili ama yine de benden sana tavsiye her ne kadar cinsellik düşünmüyorum derse de bu konuda fırsat bulursa affetmez sen de hoşlanıyorsan engel olamazsın ama çok da kasmadan akışa bıraksan mutlu olursun bence. Ben zor öğrendim ama akışa bıraktım sadece dikkatli ol, üzülmek istememeni anlıyorum ama seviyorsan duygularına azıcık da kapıl ki keyifli olsun. Şimdiki sevgilime kör kütük aşık deiilim, zaaflarını az çok anladım ona da rol yapmıyorum yemek işlerinde az çok beceriksiz olduğumu biliyor birbirimizle dalga geçiyoruz asıl ben onunla evlenecek miyim? Yalan mı söylüyor doğru mu?
Hemen cidd olduğunu söyleyen adama da güvenme. Ten uyumu da önemli o olmadan yürümüyor çünkü.

ilk bulusmasa olur olmaz olayi beni cok kasiyor. icimden geldigi gibi davranmak isterim. sarilmak istemisse sarilmistir opmek istediyse opmustur. bunlar normal iletisim sekilleri bence. abartmaya gerek olmadigini dusunuyorum. bence biraz akisina birakin ve icinizden geldigi gibi davranin

X