İlk Aylarda Regl Sancısı

Zelal09990

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
28 Temmuz 2023
180
12
20
Hamileliğimin ilk ayındayım 4 Haftalık bebeğim var Regl sancısı giriyor kasıklarım ve belime gün boyu acaba adetmi olcak düşük mü olcak diye hep endiseliyim normal midir

Adet zamanları ilerleyen haftalarda da ağrı olabiliyor. Yani 8.haftada, 12.haftada gibi. Dayanılamayacak bi ağrı gibiyse doktora gidin tabii

Hamileliğimin ilk ayındayım 4 Haftalık bebeğim var Regl sancısı giriyor kasıklarım ve belime gün boyu acaba adetmi olcak düşük mü olcak diye hep endiseliyim normal midir
Merhabalar, ben de bugün 5+4 haftalık oldum. İlk 5 hafta ne sancı ne ağrı bildim ama ne zamanki 6. Haftaya girdik, göğüslerimin ağrısıyla uyanıyorum. Hafif hafif kasık ve alt karnımda ağrılar oluyor, bugün akşam randevum var, ilk kez ultrason görüntüsü görücez bakalım 🐥

Merhabalar, ben de bugün 5+4 haftalık oldum. İlk 5 hafta ne sancı ne ağrı bildim ama ne zamanki 6. Haftaya girdik, göğüslerimin ağrısıyla uyanıyorum. Hafif hafif kasık ve alt karnımda ağrılar oluyor, bugün akşam randevum var, ilk kez ultrason görüntüsü görücez bakalım 🐥
Benim adet tarihimden itibaren ağrım hiç eksilmedi bel ağrım ve kasık ağrım var doktorda gördüm keseyi ama korkuyorım doktor da ağrılar normal dedi ama beni anlarsınız🥲

Son adet tarihim 26 mayıs ama ben 8 haziranda hamile kaldıgımı biliyorum

Son adet tarihim 26 mayıs ama ben 8 haziranda hamile kaldıgımı biliyorum
Benim de 27 Mayıs son adet tarihim,
Ağrılarımız normal, Rabbim diğer türlü kramplardan kanamalardan korusun.
Ben bugün inşallah görürüm meleğimi

valla cok siddetli değilse normalmis. bende de 7.haftada oldu ama günde 2-3 kez yoklayan bir sancı. o da iki gün sürdü. doktorum sancın var mı diyince ben de söyledim böyle böyle diye. o da ne olur ne olmaz diye progestan verdi onu kullanıyorum su an. 9+0 bugün. ağrım falan da olmadı bir daha.
çok siddetli değilse önemli değil bence ama doktor kontrolünde yine de doktorunuza söylersiniz

Ayyynı şikayetle bende geldim buraya şuanda. Yarın adet tarihim ve testte pozitif çıktı. Karnım çok şiş ve de alt karın bölgeme sağdan,karın bölge soldan birkaç saniyelik tatlı tatlı sancı giriyo gidiyor. Rabbim hayırlısıyla bu gebeliğimi sağlıklı etmesi umuduyla. Sizin nasıl oldu bebiş normalmiymiş bunlar, ne zaman geçti? Bekliyorum cevabınızı

Ayyynı şikayetle bende geldim buraya şuanda. Yarın adet tarihim ve testte pozitif çıktı. Karnım çok şiş ve de alt karın bölgeme sağdan,karın bölge soldan birkaç saniyelik tatlı tatlı sancı giriyo gidiyor. Rabbim hayırlısıyla bu gebeliğimi sağlıklı etmesi umuduyla. Sizin nasıl oldu bebiş normalmiymiş bunlar, ne zaman geçti? Bekliyorum cevabınızı
Ben 2 gün önce doktora gittim kontrole hamileliğinin 4 ve 5. Haftalarında kasık ağrıların devam edicek çünkü bebeğin yerleşiyor kendine yer yapıyor dedi adet sancısı gibi ağrıların giricek ilk 3 ay riskli aylardır kendini sakın yorma dedi kalp atışını da duydum 🤍

Ben 5. Haftadayım yani hala öğrendiğim günden beri devam ediyor

X