İLK AŞILAMA DA HAMİLE KALIP SAĞLIKLI DOĞUM YAPAN VAR MI

gunlugum1

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
21 Nisan 2024
12
0
23
Merhaba kızlar, 3 kez çatlatma iğnesi denedim ancak olumlu sonuç alamadım. 1 Ekim tarihinde aşılamaya geçmeye karar verdik. Doktorum gonal-f 900 ile başlattı her gün 75 doz vuruluyorum. Dün doktor kontrolüne gittim 3 adet yumurtam olgunlaşmış. Daha önce hep 1 adet oluşurdu. Cuma günü aşılama yapılacak sizce gebe kalma olasılığım nedir ?

Yüzde 20

Bende ilk aşılamamı oldum kaç yumurtam var bilmiyorum kontrole gittiğimde çatlamıştı ben ilaç kullandım iğne yapılmadı bana çatlatma iğnesi de olmadım aşılamanın tutması. Nasip işi maalesef çok düşük bir yüzdesi var rabbim nasip etsin size de bize de bu arada iğneli büyütmede şans daha yüksek sizinki daha yüksek yani bize göre

Hayırlısı olsun , inşallah güzel haberi alırsınız aşılamada gebe kalma oranı Max yüzde 10 dur. Tabi burada önemli olan altta yatan rahatsızlık..eğer spermde ciddi problem varsa bu oran daha da düşecektir. Ben ilk aşılamamda pozitif göremedim,bir daha da denemedim zaten. Umarım sizin pozitif olur

Eşimin total sperm sayısı 96 milyon çıktı hiç bir problemi yok Allah’a şükür doktor her şey güzel dedi bakacağız artık hayırlısı neyse o olsun inşallah

Şuan durumunuz nedir belirtiler nasıl ilerliyor bende dün aşılama yaptırdım yine iğnelerle büyüdü 1 adet yumurtam

Kan testi vermek için bi kaç gününüz kalmış olması lazım umarım olumlu sonuçlanır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…