ilk anneler günümüzz

kızlar biraz önce çiçekçi geldi eşim bana çiçek yollamışş.....
bide not yazmış anneler günümü kutluyoo gönderen nehirr kızımın ismini yazmışş...
nasıl duygulandım anlatamam. senağlamasenağlama
bu şimdi kızımın bana illk hediyesii olduu...senağlama

oy canimmm ne güzel yha.. bizim babamizda bugün panayira götürdü bizii.. sonrada dedi ben sana ayakkabi alicaktim ama nasil bisey olacagina karar veremedim dedi.. beni götürdü ayakkabiciya 8378978 cift deneyip cikardiktan sonra :roflol:askim daraldim ..cikalim baska zaman alirsin dedim :roflol:

banada yeni bir telefon hediye edildi kızım tarfından :dance: cok şaşırdım valla ama cokta mutlu oldum ilk anneler günü hediyem

güle güle kullanın hediyelerinizi kızlar benim eşimden daha çıt yok bakalımm yemeğe götürecek galiba laf arasında geçmişti görcez yarın bakalım...

ayy kızlar bende gittigidiyordan öylsine begendigim gucci markalı bir cantaya teklif vermiştim alıcagıma hic inanmıyordum cok artırırlar bunun fiyatını demiştim ve inanmıyorum kimse acık artırmaya girmemiş canta bana kaldı :dance: 10ytl inanamıyorum yaw

benim ilk bebeğim bu bebiş sayesinde anne olucam...bence bize bi hediye almalarına gerek yok..varlıkları zaten dünyanın en güzel hediyesi bizler için...seneye artık bebişlerimiz bize anne diyerek dünyanın en güzel hediyesini verirler

valla benmkindende ses yok çıt çıt çekirdek çitliyo hergün çhıcks almaz bu bana hediye mediye ama dur bi yarını bekleyim yazarım bende

kızlar hediyeleriniz ve hatırlanmanız ne güzel. anneler günümüz kutlu olsun.. benim eşim anneler babalar sevgililer bütün günlere karşı bana hediye falan gelmez kahrolsun sermaye diyor eşim napalım bizde artık kızım büyüyünce kızımdan alırız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…