ilk anneler günümüzz

26 haftadan sonra anne karnında bebkelr artık biray kabul edilir ve hakları wardır
bu durumda bizde anne olmus oluyoruzz

banane banane ben anneyim isteeeeeeeeee

HEPİNİZE ÖPÜCÜKLER SEVGİLER ANNELER GÜNÜNÜZ ŞİMDİDEN KUTLU OLSUNNN

kız ne 3 ayı 1,5 ay sonra kucagımda kızım :dance:

aynen adasu doktorum banada haziran 25ten sonra hazırlıklı ol dedi:1shok:belki temmuz başını bulur ama belli olmaz tabi :nazar::teytey:

Bu benim dokuzuncu anneler günüm,en eskiniz benim kizlar ve galiba hic anneler günü hediyesi almadim hatirlamiyorum:KK43:( Bizim bey sen benim annemmisin der hep bak cocuklarin var onlar kutlasin diyor cok sükür büyüdüler okulda birseyler yapip getiriyorlar ilk hediyem bu gün geldi kizimdan cok güzel bir duygu,laf armizda ben anneler gününde cocuklarimdan kesin hediye aliyorum am onun daha bablar gününü hic kutlamadilar haha canima degsin ne ekersen onu bicersin beni önemseseydi ben cocuklara hatirlatirdim .....Ne kadar ekmek okadar köftehhhhhhhhhhhhh
:YENI ANNE OOLMUS VE ANNIS ADAYLARI HEPINIZIN SIMDIDEN ANNELER GÜNÜNÜZ KUTLU VE MUTLU OLSUN:ALLAH IM SENEYE ANNE DIYEN BEBISLERINIZLEDE KUTLAMAYI NASIP ETSINNNNNNNN

temmuz annıslerı anneler gununuz kutlu olsun

fatoşş teşşekkurler vallahı bende senın gıbı yaparım benı onemseyenı onemserım

bende dedim anneler gunu esime ama hic gormedim
bi sevgililer gununde aldi gul bi de olesine beni uzduydu gul aldi bi gun hala saklarim odamiza biri biri de salonda kurudu kaldi paketiyle ole sus gibi kuru kuru :jeyyar:eek:
dogum gunume bilasik makinesi aldi bakalim anneler gununde bi sey alcak mi ikinci bebegini veriyorum adama bakalim ne yapcak şakkıdı

bana gecen sene altın bir bileklik aldı bu sene beklemiorum cünkü annelerimize agır hediyeler aldık banada sene inş.

bende dedim anneler gunu esime ama hic gormedim
bi sevgililer gununde aldi gul bi de olesine beni uzduydu gul aldi bi gun hala saklarim odamiza biri biri de salonda kurudu kaldi paketiyle ole sus gibi kuru kuru :jeyyar:eek:
dogum gunume bilasik makinesi aldi bakalim anneler gununde bi sey alcak mi ikinci bebegini veriyorum adama bakalim ne yapcak şakkıdı

gülüm bizimkide gecen dogumgünümde banada bulasikmakinasi aldiCADIARZUaceba bunlar eve almalari gereken esyayi size hediye diye bizimi kandiriyorlar:eek:klava::roflol:bizi cokmu saf görüyorlar acebaKötü KazenBizde o göz varmiKötü Kazen canim ben ücüncüyü veriyorum huylu huyundan vaz gecermez.....

gülüm bizimkide gecen dogumgünümde banada bulasikmakinasi aldiCADIARZUaceba bunlar eve almalari gereken esyayi size hediye diye bizimi kandiriyorlar:eek:klava::roflol:bizi cokmu saf görüyorlar acebaKötü KazenBizde o göz varmiKötü Kazen canim ben ücüncüyü veriyorum huylu huyundan vaz gecermez.....

eh iste bi tek anneler gununde yada ozel gunlerde hatirlanmak benim icin pek onemli degil
ayda yilda bi hatirlarsa bole iyi oluyor iste
ama ben genede cok seviyorum deli kocacigimi yerimseniben:eek:

eee almasınlar kızlar boşverin hazirandada babalar günü var bizde onlara almayız
oh oh oh oh :)))))))

Ben de şimdiden hepinizin anneler gününü kutluyorum... Annelere ne hediye alacağımızı konuşurken arada benim de bir anne adayı olduğumu sıkıştırmıştım ama bilmiyorum mesaj alındı mı :)))) gerçi eşim düşünür böyle şeyleri ama erkek işte... ne yapacakları hiç belli olmaz :roflol: :roflol: :roflol:

kızlar ilk anneler günümüz geliooo daha doğurmadık belki ama 3 ay sonra kucaklarımızda olucak inşallah ay çok güzel bir duygu :asigim:eek:ğlumun bana anne demesini sabırsızlıkla bekliyeceğim wallahi...hepinizin anneler gününü bugünden kutluyorum arkadaşlarımmma.s. bu güzel gün hepimize kutlu olsunnŞenizsağlıkla kucaklarımıza alalım inşallah yavrularımızııııı:a.s.

anneler gününüz şimdiden kutlu olsun arkadaşlar
var ya o beklediğiniz sözçük dünyalara bedel öyle bedelki nasıl anlatayım
ben yavrularımdan ilk sözçüklerinde ANNEdediklerinde o kadar ağladımki senağlamaben bir anneydim anne olmuştum ve bana anne diyenim vardı
işte o zaman anneliğin nasıl oldugunu anladım
düştüklerin de anne ağladıklarında anne güldüklerin de anne diyişleri yokmu
mutlu ediyor insanı mevlam evletlerınızı sizlere bağışlasın a.s.

Bende Bu Yil Hediye Göremeyenlerden Olacağim Sanirim.ben Bazi Yerlerde Kayinvalidem Falan Yaziyorum Ama Aslinda O Cici Kayinvalide.yani Eşimin Annesi Vefat Etmiş.babasinin 2. Eşi Bu.babasi Annesinin Vefatindan 1yil Bile Geçmeden Evlenmiş.o Yüzden Pek Kabullenmiş Değil.aslinda 10yil Bile Geçse Kabullenilmez.benim Kendi Annemden Ayri Ilk Anneler Günümüz.ve Ilk Defa Sanirim Gidemicem(hasta Olduğum Için) Ve Sanirim Ilk Defa Hiç Bişey Alamicam.eşimin Annesi Olmadiği Için Söyleyemiyorum Bişey.zoruna Gider,iyice üzülür Diye Tedirginim.ondan Bekliyorum Ama şimdilik Bişey Demedi...bakalim Nolcak...şimdi Içimde Bebeğim Büyüdükçe Anneliği,annemi Daha Iyi Anlamaya Başliyorum.allah Kimseyi Anasiz Birakmasin.anneleri Vefat Etmiş Arkadaşlarima Başiniz Sağolsun Diyorum Ve Allah'tan Sabir Diliyorum.mekanlari Cennet Olsun...

eh iste bi tek anneler gununde yada ozel gunlerde hatirlanmak benim icin pek onemli degil
ayda yilda bi hatirlarsa bole iyi oluyor iste
ama ben genede cok seviyorum deli kocacigimi yerimseniben:eek:

bende öyle canim cok sevdigimizden umursamiyoruz galiba.Benim icin dogum günü, anneler günü vs.....umrumda degil istedigimi istedim zaman aliyor zaten bizimki laf olsun iste arada yine baslarina kakacagimiz birsey oluyorsırnaşık şeybiraz iyide oluyorsırnaşık şeyAlistim artik almazsa degil alirsa süpriz oluyor:roflol:a.s.:nazar:Allah onlarin yoklugunu göstermesin:nazar:

ŞenizEn zor günlerimde daima yanımda bulduğum annemi, ne kadar çok sevdiğimii söylesem azdır..........
Bütün anneler kutsaldır
Çünkü cennet annelerin ayağının altındadır.
Duygularımızı sözcükler, kelimeler ifade etmez,
Canım annem seni canımdan çok seviyorumm ....
Anneler günün kutlu olsunn..

ilk defa anneler gününü kutlayacak güzel hamişler anneler gününüz kutlu olsun... çorumlu ,fatoş biz eskidik artık öyle artık eskisi gibi romantik hediyeler gelmiyo banada ..

tüm annelerimizin yeni anne adaylarımızın anneler günü kutlu olsun
benim eşiminde hatırlayacağını sanmıyorum.daha anne olacağıma alışamadı galiba.hediyeden hiç bahsetmedi bakalım yarın olsun nasıl bir kutlama yapacakk.

iş çıkısı anacıgıma hediye almaya gideceğimsırnaşık şey...yarın eline öpmeye gideriz...kayınvalidem baska ilde tel açarız artıkın onada...
bakalım eşim bana nasıl bişi hazırlanacakCADIARZU yada hatırlayacakmı:eek:klava:

X