İlk adımı atmalı mıyımm

Yok ben mesaj atmam zaten canım istek atıp atmamak da kararsızım çok
Ben kadınların adım atmaması gerektiğini düşünüyorum.erkekler çookkk nettir o konularda, bizdeki iki selam vererek, iki sohbet ederek, iki gülümseyerek akıllarındakini değiştiremezsiniz
Sizinle ilişki yaa düşünüyordur ya düşünmüyordur.bizim gibi ilgi görünce acaba mı?, demiyorlar.bence tabii.ki bence aklında öyle birşey yok.düşünen adam kendini tutmuyor fazla.yazıyor gitsin.olumlu bir enerji almadim ben.bazı insanlar cinsiyetten öte arkadaş olarak da bakabiliyorlar insanlara.o kişilerden de çok tanıdım ben.onun aklına gelmiyor mu sanki istek atmak.üstelik sen karşılaşabileceğiniz mekanlarda dolaşıyorsun ama onun aklına bu tarz şeyler gelmiyor demek ki.bizim görevimiz erkeği etkilemek.geri kalanı bizde olunca işler yürümüyor bence.ayıp olmasın diye birkaç kere konuşup görüşüp bırakıyorlar.bu adama bel bağlama yani.

Son düzenleme:
İstek attım dün hemen kabul edip veri takip yaptı bugunda hikaye attım bir şey yazmadı ben yazayım mı bekleyeyim mi napim karşlılaşmıyoruz hiç denk gelirsek o zamanki tavırlarına mı bakim
Arkadaş olarak görüyor anla artık.bu adamdan sana ekmek çıkmayacak.başka adaylara yönel.bu saatten sonra ilişki başlasa ne başlamasa ne zaten.isteksiz isteksiz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…