İlk adımı atmalı mıyımm

Bende nerde o çans
Benim yakın arkadaşım evleri müsait değil diye liseden beri kütüphaneden çıkmayan biriydi ve doktor olan eşiyle de kütüphanede tanıştı. Arkadaşım psikolog ve yüksek lisans yapıyordu eşi ise tus'a hazırlanıyordu 2-3 ay sadece arada bakışmalar olmuş iki tarafta utangaç olduğundan belki bu kadar uzun sürdü ama tanıştıklarından 5 ay sonra ancak ilişkileri başladı. Arkadaşımın babası istemeye gelmelerinden önce nasıl tanıştıklarını öğrendi ve diğer çocuklarına kütüphaneyi yasaklamıştı 😂
bende nerde o şans ne diyorsun atayım mı istek

Sana karşı ilgisi olsa çoktan adım atardı, kütüphanede yolunu gözlerdi.
Dayanamıyorsan istek at ama mesaj atma.

Bende nerde o çans

bende nerde o şans ne diyorsun atayım mı istek

Ben olsam istek atmam ama herkesin kendi tercihi.

Ayrıca bunu fırsata çevir daha sık kütüphaneye gidip hem daha çok çalışırsın hem de onu görme şansın artar. Üniversitede notlarım düşük diye bölümden birine platonik olmak istemiştim böylece derslere giderim diye düşünüyordum ama kimseyi beğenemedim derslerin yarısına da gitmedim.

Atarsan bu iş olmaz, atmazsan belki olur o kadarını diyeyim. Bence böyle oluyor. İstekli ve hızlı olursan çabuk soğur kendinden pay biçebilirsin. 2-3 konuşmaya sana istek atan adama hevesli demez misin? Ayrıca o seni beğenmiş konuşmuştur belki ama ilgisini çok çekmemişsin ki o aynı çabaya girmemiş. Bence atma denk gelirseniz olursa olu
Ben olsam istek atmam ama herkesin kendi tercihi.

Ayrıca bunu fırsata çevir daha sık kütüphaneye gidip hem daha çok çalışırsın hem de onu görme şansın artar. Üniversitede notlarım düşük diye bölümden birine platonik olmak istemiştim böylece derslere giderim diye düşünüyordum ama kimseyi beğenemedim derslerin yarısına da gitmedim.
Niye istek atmazsın ki basit duruma mı düşünülüyo sence

Niye istek atmazsın ki basit duruma mı düşünülüyo sence
Basit duruma düşmekle alakası yok, aranızda öyle büyük bir arkadaşlık samimiyet yok ki, özellikle gidip onu arattığın belli olur sosyal medyada.

Biraz daha arkadaşlığınızın ilerlemesini bekle yüzyüze olarak.

Instagramdan mutlaka istek atardı bir şey hissetse. Belki sohbetiniz hoşuna gitti ve nezaketen devam etti sonuçta her karşı cins bizden hoşlanacak değil ya. Konuştuğu veya flörtü var belki.
İnanın bulmak isteyen her türlü buluyor yazıyor. Okulun instagram sayfasını alt üst etmiştim hem de adını soyadını bilmeden.

Instagramdan mutlaka istek atardı bir şey hissetse. Belki sohbetiniz hoşuna gitti ve nezaketen devam etti sonuçta her karşı cins bizden hoşlanacak değil ya. Konuştuğu veya flörtü var belki.
İnanın bulmak isteyen her türlü buluyor yazıyor. Okulun instagram sayfasını alt üst etmiştim hem de adını soyadını bilmeden.
İstek attım dün hemen kabul edip veri takip yaptı bugunda hikaye attım bir şey yazmadı ben yazayım mı bekleyeyim mi napim karşlılaşmıyoruz hiç denk gelirsek o zamanki tavırlarına mı bakim

Sana karşı ilgisi olsa çoktan adım atardı, kütüphanede yolunu gözlerdi.
Dayanamıyorsan istek at ama mesaj atma.
İstek attım dün hemen kabul edip veri takip yaptı bugunda hikaye attım bir şey yazmadı ben yazayım mı bekleyeyim mi napim karşlılaşmıyoruz hiç k

İstek attım dün hemen kabul edip veri takip yaptı bugunda hikaye attım bir şey yazmadı ben yazayım mı bekleyeyim mi napim karşlılaşmıyoruz hiç k
Ayıp olmasın diye geri takip etti herhalde. Erkekler beklemiyor ya adım atmak için. Ondan bekle bence

Bekle hoşlandıysa her şekilde bir yolunu bulur konuşur mesaj atar arar yanına gelir sen sakın adım atma

Yok daha yazmam bir şey de yapmam sence ondan hoşlandığımı anlamış mıdır nasıl davranayım yani karşılaşırsak
Yani anlamış olabilir, sohbet ederken de çok istekli, neşeli davrandıysan. Karşılaştığında yanında arkadaşların olursa onlarla takıl, gül, eğlen. Onu görünce de hafif bir baş selamıyla merhaba der geçersin. Yani hem çok umursamaz gibi davranman hem de bunu ona bilerek yaptığını hiç hissettirmemen gerekiyor.

Bekle hoşlandıysa her şekilde bir yolunu bulur konuşur mesaj atar arar yanına gelir sen sakın adım atma
Sence rezil oldum mu istek attım diye moralim şok bozuldu napim
Ayıp olmasın diye geri takip etti herhalde. Erkekler beklemiyor ya adım atmak için. Ondan bekle bence
Yani anlamış olabilir, sohbet ederken de çok istekli, neşeli davrandıysan. Karşılaştığında yanında arkadaşların olursa onlarla takıl, gül, eğlen. Onu görünce de hafif bir baş selamıyla merhaba der geçersin. Yani hem çok umursamaz gibi davranman hem de bunu ona bilerek yaptığını hiç hissettirmemen gerekiyor
Yani anlamış olabilir, sohbet ederken de çok istekli, neşeli davrandıysan. Karşılaştığında yanında arkadaşların olursa onlarla takıl, gül, eğlen. Onu görünce de hafif bir baş selamıyla merhaba der geçersin. Yani hem çok umursamaz gibi davranman hem de bunu ona bilerek yaptığını hiç hissettirmemen gerekiyor.
bu beni
Ama ben istek attım dün oda hemen geri takip yaptı bugün de hikaye attım öyle normal bir fotoğraf hiç bir şekilde yazmadı mesaj atmayı düşünüyordum rezil olurum diye atmadım atmicam da zaten istek de mi beni meraklı yaptı yani öyle mi diyorsun beklim mi

Oda bana karşı öyleydi o yüzden istek attım zaten bundan sonrası için olurda denk gelirsek böyle yaparım o zaman istek attım diye basit hissediyorum kendimi

Ama ben istek attım dün oda hemen geri takip yaptı bugün de hikaye attım öyle normal bir fotoğraf hiç bir şekilde yazmadı mesaj atmayı düşünüyordum rezil olurum diye atmadım atmicam da zaten istek de mi beni meraklı yaptı yani öyle mi diyorsun beklim mi
Evet öyle diyorum sen kadınsın o erkek sen değil onun atması gerek

X