İlk adımı atmalı mıyımm

Evettt uzun sohbet ettik oda soruyordu merak ediyordu bakışlarından da öyle hissettim zaten kendi geldi yanıma karşılaşınca

Yok zaten hangi bölümdesin muhabbetlerini yaptık geçti vize zamanı değildi o tıp okuyor vizesi falan farklı zamanlarda yani ben de kpss çalışmaya gidiyorum
Ne acelen var ki?
Ekledin diyelim bu kez muhabbet uzamadı diye onu kafana takacaksın. Bekle, her şey zamanla yerine oturur. Biraz daha yüzyüze konuşman taraftarıyım, akışa bırak kendini. Baktınız en son denk gelemediniz, eklersiniz

Tek karşılaşma yerimiz kütüphane ben zaten ders çalışmaya gidiyorum oda gelirse ordan denk geliriz
Kütüphaneye sık gidiyorsan tekrar denk gelme olasılığınız yüksekse biraz daha bekle o halde sohbet ederken ekleme konusunu yaparsınız. Baktın gelmiyor yada denk gelemiyorsunuz ekle gitsin son bi şansını denemiş olursun içinde kalmaz :)

Ne acelen var ki?
Ekledin diyelim bu kez muhabbet uzamadı diye onu kafana takacaksın. Bekle, her şey zamanla yerine oturur. Biraz daha yüzyüze konuşman taraftarıyım, akışa bırak kendini. Baktınız en son denk gelemediniz, eklersiniz
Ben bu mesajı duvara asayım sabah akşam okuyayım en iyisi çok mantıklı zaten denk gelsek olacak gibi hissediyorum gelmezsek de dediğin gibi yaparım peki snece ne kadar beklemem lazım yani diyelim ki denk gelmedik ne kadar bir süre bu sence

Çok uzun süre denk gelmesek bile atmayayım mı ben çıkmıyorum zaten orda yaşamaya başladım😂😂
Kütüphaneye sık gidiyorsan tekrar denk gelme olasılığınız yüksekse biraz daha bekle o halde sohbet ederken ekleme konusunu yaparsınız. Baktın gelmiyor yada denk gelemiyorsunuz ekle gitsin son bi şansını denemiş olursun içinde kalmaz :)
O zaman biraz daha denk gelirsek diye bekleyeyim gelmezsek istek atarım o zaman konuşmak isteyen yazar değil mi

Kızlarım üniversite son sınıf öğrencisiyim üniversite kütüphanesinde kpss çalışmaya gidiyorum orda bir çocukla sürekli göz göze geliyorduk bakısıyorduk ama hiç konuşmuyorduk bir gün tesadüf eseri çaprazıma oturmuştu benimde ucum bitmişti uç istedim o şekilde ayak üstü konuştuk ertesi gün karşılaşınca ben gülümsedim oda naber falan dedi biz baya sohbet ettik birbirimiz hakkında bir kaç gün sonra da karşılaşınca yanıma geldi yine sohbet muhabbet ettik sonra da bir hafta hiç karşılaşmadık dün karşılaştık yanında arkadaşları vardı geçerken gülümsedim oda merhaba dedi gülümsedi bana arkadaşları var diye yanına gitmedim şimdi de karşılaşamıyoruz gelmiyor kütüphaneye instgramdan istek atsam mı yoksa beklesem mi napsam bilmiyorum akıl verin canlarım
eğer hiçbir şekilde karşılaşamıyorsanız sadece istek atabilirsin ama başka bir adım atma bence mesaj falan yazma.Seni istiyorsa zaten isteği ışık olarak görüp bundan devam eder.Bu arada bende kütüphaneye giderim ve bi ara kitap okurken kafamı ara sıra kaldırıp etrafa bakınca ister istemez karşımda oturan bi çocukla göz göze geliyordum çocuğun bana baktığını hissetmiştim .Sonra ben kalkınca kulaklığı taktım hemen caddede yürümeye başladım arkamdan seslenmiş duymamışım çocuk bildiğin nefes nefese kalmıştı gerçek anlamda peşimden koşmuştu asljsldsk tanışmak falan istedi biraz yürüdük sonra numaramı istedi vermedim tanımadığım için ama tatlı bir anı olarak kalmıştı.

Kızlarım üniversite son sınıf öğrencisiyim üniversite kütüphanesinde kpss çalışmaya gidiyorum orda bir çocukla sürekli göz göze geliyorduk bakısıyorduk ama hiç konuşmuyorduk bir gün tesadüf eseri çaprazıma oturmuştu benimde ucum bitmişti uç istedim o şekilde ayak üstü konuştuk ertesi gün karşılaşınca ben gülümsedim oda naber falan dedi biz baya sohbet ettik birbirimiz hakkında bir kaç gün sonra da karşılaşınca yanıma geldi yine sohbet muhabbet ettik sonra da bir hafta hiç karşılaşmadık dün karşılaştık yanında arkadaşları vardı geçerken gülümsedim oda merhaba dedi gülümsedi bana arkadaşları var diye yanına gitmedim şimdi de karşılaşamıyoruz gelmiyor kütüphaneye instgramdan istek atsam mı yoksa beklesem mi napsam bilmiyorum akıl verin canlarım
Bak mesela kendinden yola çık sen bir kadın olarak hemen bir şeyler olsun istiyorsun ufakta olsa adım atmak istiyorsun o bir erkek istese çoktan yapardı bence istekte atma biraz daha tanışın sonra duruma göre değişir

Ben bu mesajı duvara asayım sabah akşam okuyayım en iyisi çok mantıklı zaten denk gelsek olacak gibi hissediyorum gelmezsek de dediğin gibi yaparım peki snece ne kadar beklemem lazım yani diyelim ki denk gelmedik ne kadar bir süre bu sence
1 2 ay bekle bence, denk gelemezsen eklersin o zaman.
Denk gelirsen muhabbeti uzatmaya bak, ne bileyim kpss çalılıyorum şu soruyu yapamadım bakabilir misin diye ya da daha fazla muhabbeti uzatabileceğin bir durum varsa onu kullanırsın. Rahat ol çocuğun yanında da kasma, insan hissediyor çünkü. Sen ne kadar rahat yaklaşırsan o kadar samimi olma potansiyeliniz artar

X