İlk adımı atan kızlar bakın nolur

limonatakek21

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
25 Temmuz 2015
220
244
Sevgili kadınlar kulübünün özgüvenli hanımları sorum sizlere. Sizinle tanışmak istediğini söyleyen ama sizin reddettiğiniz biri var. Daha sonra düşününce şans vermek istediğinize karar veriyorsunuz. Buna ona nasıl söylersiniz? Açık açık taktik istiyorum. Daha önce kimseye adım atmadım nasıl yapılır bilmiyorum. Siz olsanız neler yapardınız veya neler yaptınız zamanında? Şimdiden teşekkür ederim

Valla ben eşime direkt msj atıp ‘çıkalım biz ya’ demiştim ama tabi tanışıyorduk arkadaş olarak görüşüyorduk.

Bence samimi bir şekilde söyleyebilirsiniz "ben seni tanımak istiyorum.Seninle konuşmak istiyorum" diyebilirsiniz.Ben böyle bir durum yaşasam direk söylerim utanmam açıkcası

Bence samimi bir şekilde söyleyebilirsiniz "ben seni tanımak istiyorum.Seninle konuşmak istiyorum" diyebilirsiniz.Ben böyle bir durum yaşasam direk söylerim utanmam açıkcası
Aslında reddedilme kaygım yok. Vazgeçtim derse tamam der devam ederim. Ama bana tanışmak istemiyorum deyip 2 gün sonra ya tamam tanışabiliriz demek zor geliyor. Ne diyeceğim nasıl söylememem gerek.

Aslında reddedilme kaygım yok. Vazgeçtim derse tamam der devam ederim. Ama bana tanışmak istemiyorum deyip 2 gün sonra ya tamam tanışabiliriz demek zor geliyor. Ne diyeceğim nasıl söylememem gerek.
Zor geliyorsa doğrudan açılmak yerine bir vesile ile yavaş yavaş yaklaşıp sohbet güzelleştikçe sana alışıyorum senin yanında mutlu hissediyorum aslında gibi şeyler söyleyebilirsiniz.

Eşim de ben de dansla ilgiliydik, o beni dans gecesine çağırdı ben de o gece onu öptüm öyle çıkmaya başladık yani taktik falan veremem, ben planlamamıştım böyle bişeyi o an içimden geldi dans ederken öpüverdim. O da karşılık verdi o akşam beni eve bıraktı ertesi gün de aradı yoklama çekti zaten 7 ay sonra evlendik yani ne bileyim bu işlerin taktiği stratejisi olmaz içinizden nasıl geliyorsa öyle davranın bence.

niye reddettin?
birkac gun sonra niye vazgectin?
bence adam ustune duser sandin, orali olmayinca kiymete bindi
konuya geljnce, hic ilk adimi atmam ama ilk adim icin zemin hazirlarim:)
sevgilimle zaten hoslaşmistik. Vapura bindigimizde "brrr hemen üşüdüm" diye sokuldum kizkulesini izlemeye gittik, zaten dipdibe oturuyoruz goz suzup suzup bir seyler anlattim , yanaklari bana yakinken kafami ona cevirip tatli tatli konustum falan tabii ki gunu kiz kulesinde opuserek noktaladik.
sorsan buyuk bir cesaretle ilk adimi o atti :) kendisi boyle zannediyor.
bu adamla sosyal ortamın, ortak arkadasin falan var mi? ayni yerde mi çalışıyorsunuz vs. ona gore birkac öneride bulunabilirik

Ne güzel aracı olacak başka durumlarınız olmuş ama bende maalesef yok. Bir mekanda gördükten sonra önerilerine çıkmışım uzun zaman sonra o sebeple yazıp tanışmak istediğini söyledi. Bende sosyal medya olaylarına ön yargılı olduğum için reddettim. O da haklı olarak bir süre sonra geri çekildi. Belki de bu dikkatimi çekti. Direkt tanışmak istediğime karar verdim diyemem ki ben (

Kahve içmeyi teklif ederim.

Şöyle diyebilirsin mesela hemen tamam demek istemedim seni biraz gözlemlemek tanımak ve hal tavırlarını konuşma tarzını görmek istedim diyebilirsin.Bi de bu kişiyle aynı ortamda mısınız?

Sosyal medyadan tanışmak için yazanlar genelde uçan kuşa yazanlar oluyor. O yüzden ön yargılıyım. Ama bu arkadaş restorantta görüp yazmak istediğini söyledi teyit etmek için mekan ismi sordum Aynen öyle geri çekilince dikkatimi çekti ve net ne istediğini bilen biri hissiyatı oluşturdu bende şimdi de ne yapacağımı bilmiyorum..

Şöyle diyebilirsin mesela hemen tamam demek istemedim seni biraz gözlemlemek tanımak ve hal tavırlarını konuşma tarzını görmek istedim diyebilirsin.Bi de bu kişiyle aynı ortamda mısınız?
Aynı ortamda değiliz maalesef farklı mesleklerdeyiz. Şuan diyaloğumuz yok o yüzden gözlemleme durumu söz konusu olmuyor ne yazık ki.

Zamanjnda reddettiğim kimseye sonradan bakmadım
Cunku tipsiz diye reddetmısımdırCok şekilciyim.

Fakat İlk adımı attıgım adamlar oldu
Hep direkt atladım valla hıc kem küm edemem

nasıl yani? restorantta senin hesabini nasil bulmus?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…