İlişkiye giremiyoruz iki hafta oldu

Tatszhayat

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Nisan 2020
481
330
29
Cinsel ilişkiye giremediğimi yazmıştım buraya . Evleneli iki hafta oluyor , kendimi çok kasıyordum bir türlü girmiyordu , birçok video izledim parmak egzersizleri yaptım ve kendimi gerçekten çok hazır hissettiğimi düşünüyorum . Eşimle tekrar denedik hatta o da parmağını çok rahat bir şekilde soktu , öncesinde asla ona yaptıramıyordum bunu . Ama şimdi tam sokacakken eşimin penisi kıvrılıyor dik olmuyor o yüzden sadece kafası içerde kalıyor ve sonrasında anında penis iniyor ne yapmamız lazım böyle bir durumla karşılaşan var mı ?

Evet , ben öyle düşünüyordum ama değilmiş , eşim düğünden beri hiç boşalmadı bir kere bile . Yanında hep gecelikle dolaşıyorum . İstekli de değil sekse karşı
Nasıl bir yol izlememiz gerekiyor acaba
Belki vitamin eksikliği vardır, ereksiyon sorunuda olabilir, iktidarsızdır yada hiç düşünmek istemiyorum ama yönelimi farklı da olabilir. Hadi diyelim penetrasyon olmuyor hiç ellede mi okşamadı sizi? Bir an önce uzmana gözükmeli.

Evet , ben öyle düşünüyordum ama değilmiş , eşim düğünden beri hiç boşalmadı bir kere bile . Yanında hep gecelikle dolaşıyorum . İstekli de değil sekse karşı
Nasıl bir yol izlememiz gerekiyor acaba
Nasıl istekli değil mesela? Bir şey yapmadan zaten olmaz olsa da size göstermiyordur zaten ama olsun diye çabalıyor mu yani önemli olan o isteksizlik kısmını açabilir misiniz belki siz yapamıyorsunuz diye baskılamak istemiyordur sizi

Nasıl istekli değil mesela? Bir şey yapmadan zaten olmaz olsa da size göstermiyordur zaten ama olsun diye çabalıyor mu yani önemli olan o isteksizlik kısmını açabilir misiniz belki siz yapamıyorsunuz diye baskılamak istemiyordur sizi
Kalkmıyor , acaba sertleştirici kullansa zarar verir mi
O da istiyor ama kalkmıyor

X