İlişkiye giremiyoruz eşimle. Çok yoruldum artık..

Şu an aşırı ağlamış bir şekilde yazıyorum. 1 aydan gazla oldu evleneli. Hala olmadı. Özel doktora gittik. Kızlık zarını benim almam lazım dedi. Eşime sen içine giremezsin çok dar dedi. Sonra devlet hastanesine de gidelim dedik. O ise anatomik olarak uygunsun seninki psikolojik dedi. Bir sürü parmak egzersizi, masaj egzersizi falan verdi. Vajinaöı ilk defa o zaman detaylı gördüm ayna karşısında. Az önce eşimi zorladım belki olur deneyelim dedim. Sonuç yine hüsran. Doktora da daha birkaç gün var. Oysaki doktor denemeyin dedi de ben dinlemedim. Eşim artık eskisi gibi sabırlı değil ama benim canım aşırı acıyor. Öyle böyle bir acı değil. Duvar var gitmiyor aptal şey. Ne yapmam gerekiyor lütfen bir şeyler söyleyin. Eşim cahil biri de değil hemşire bense öğretmenim. Bu olay bende psikoloji bırakmadı
Az önce eşim kondomu parmagına takarak parmak egzersizi yaptı
İlk defa bunu denedik ve bağırmalar ağlamalar eşliğinde hatta adamın suratına suratına çık diye yalvarmama rağmen işaret parmağının neredeyse tamamı girdi.
Hayatımda böyle bir acı görmedim kurşun yesem daha az acı çekerdim
Yani ben yine gözyaşlarımla geldim :d bu iş bitene kadar yardımlarınızı bekliyorum

İlk defa bunu denedik ve bağırmalar ağlamalar eşliğinde hatta adamın suratına suratına çık diye yalvarmama rağmen işaret parmağının neredeyse tamamı girdi.
Yani ben yine gözyaşlarımla geldim :d bu iş bitene kadar yardımlarınızı bekliyorum
Bu hiç normal birşey değil . Karşılıklı kafayı mı yediniz . Birincisi bir uzman desteğiyle ilerleyin .
Bu şekilde sadece kendinizi kasarak zarar veriyorsunuz . Hem kendinize hemde ilişkinize . Eşiniz de çok değişik . Cinsel ilişki sevgi ve arzuyla olan birşey . Bu korkunuzu yenmeniz profesyonel destek ile olacak birşey . Bunu yaşayan çok kadın var . Yani tek siz yasamiyorsunuz . Sadece şunu bilin cinsel organinizdan üç kiloluk bir canlı bile çıkabiliyor orada bir duvar yok . Siz kendiniz öyle bir kasiyorsunuz ki ondan bu kadar acı çekiyorsunuz

Bu hiç normal birşey değil . Karşılıklı kafayı mı yediniz . Birincisi bir uzman desteğiyle ilerleyin .
Bu şekilde sadece kendinizi kasarak zarar veriyorsunuz . Hem kendinize hemde ilişkinize . Eşiniz de çok değişik . Cinsel ilişki sevgi ve arzuyla olan birşey . Bu korkunuzu yenmeniz profesyonel destek ile olacak birşey . Bunu yaşayan çok kadın var . Yani tek siz yasamiyorsunuz . Sadece şunu bilin cinsel organinizdan üç kiloluk bir canlı bile çıkabiliyor orada bir duvar yok . Siz kendiniz öyle bir kasiyorsunuz ki ondan bu kadar acı çekiyorsunuz
Ben ona sakın ağlasam bile çıkma dedim diye çıkmadı. Kaç kere yapmayalım da dedi önceden
Zaten benim zorumla oluyor ben olsun bitsin istiyorum
Bekarken daha istekliydim hatta fazla istekliydim
Ama evlenince bu olay başladığından beri sadece olsun bitsin istiyorum
Doktorum bana ilk olarak (3 gün) tek parmak ile ikinci 3 gün ise 2 parmakla gireceksin dedi
Ben kendime kıyamadığımsan yapamıyordum
Ama eşimin yapması bu açıdan iyi oldu bence neden öyle dediniz :KK43:

kendime kıyamadığımsan
Şu bile anlatıyor derdinizi. Kendinize niye kıyacaksınız yav millet yumruk mumruk sokuyor :)) 2 parmakla kendinize kıyacağınızı düşünmek bile konunun zarla alakalı olmadığını anlatıyor aslında. Buranın bi topiki var vajinismus için çok da iyi ilerliyorlar, oraya gidin bence siz.

Ben ona sakın ağlasam bile çıkma dedim diye çıkmadı. Kaç kere yapmayalım da dedi önceden
Zaten benim zorumla oluyor ben olsun bitsin istiyorum
Bekarken daha istekliydim hatta fazla istekliydim
Ama evlenince bu olay başladığından beri sadece olsun bitsin istiyorum
Doktorum bana ilk olarak (3 gün) tek parmak ile ikinci 3 gün ise 2 parmakla gireceksin dedi
Ben kendime kıyamadığımsan yapamıyordum
Ama eşimin yapması bu açıdan iyi oldu bence neden öyle dediniz :KK43:
Kendinize kiymak mi? Delirdiniz heralde?

Cok güzel yapiyorsunuz. Eşiniz şu hareketlerinizden sonra sizinle sorunsuz cinsellik yaşayabilirse ne şanslisiniz.
Bu tarz şeyler yaşayanlar genelde sonradan konu aciyor ben iyileştim ama eşim isteksiz vs. Diye.

Cok güzel yapiyorsunuz. Eşiniz şu hareketlerinizden sonra sizinle sorunsuz cinsellik yaşayabilirse ne şanslisiniz.
Bu tarz şeyler yaşayanlar genelde sonradan konu aciyor ben iyileştim ama eşim isteksiz vs. Diye.
Kesinlikle cirilla, kendi sorununu cozebilmek icin esinde ne buyuk soruna travmaya yol actiginin farkinda bile degil. Ustelik kayganlastirici ile bile denememis, hem de esinin hemsire oldugunu soyluyor sanirim 🤦🏼‍♀️

Benim çok yakın iki arkadaşım evlendi benden birkaç ay önce
Biri 2 ay boyunca yapamadı
Biri 1 ay
Ama şu an anlattıklarına göre gayet sıkıntısız hatta kolay bir şekilde hayatları devam ediyor
Eşim neden isteksiz olsun ki
Zorlaman gerekiyor diye ısrarla söylüyorlar

Kesinlikle cirilla, kendi sorununu cozebilmek icin esinde ne buyuk soruna travmaya yol actiginin farkinda bile degil. Ustelik kayganlastirici ile bile denememis, hem de esinin hemsire oldugunu soyluyor sanirim 🤦🏼‍♀️
Ya bize bebek yağı daha organik dendi eczacı tarafından
O yüzden onu almıştık ilk hafta

Cidden öyle, adam kac kere yapmayalim dedi diyor hala aglasam da cikartma filan sacma sacma aglamalar yalvarmalar bu nedir yani ya. Iyi adamda sabir var ama bilemiyorum bu surecin sonunda normal şekilde olacak mi🙄
Cinselliğimi sorunsuz yaşamiş biri olarak şu anlattigi şey beni rahatsiz etti acikcasi yani ortami hayal ettim istemsiz asiri sacma

Biri 1 ay
Ama şu an anlattıklarına göte gayet sıkıntısız hatta kolay bir şekilde hayatları devam ediyor
Kayganlaştırıcı al acil, başta çözülecek sorun jelin yokluğu yüzünden büyümüş

Biri 1 ay
Ama şu an anlattıklarına göre gayet sıkıntısız hatta kolay bir şekilde hayatları devam ediyor

Iyi de siz dogru durust sakin sakin egzersizlerinizi yapmiyorsunuz ki zorla adama parmak girdirip sonra ustune aglamalar bagirmalar cagirmalar yani bu işi herkesin boyle garip sekilde yaptigini sanmiyorum.

Cidden öyle, adam kac kere yapmayalim dedi diyor hala aglasam da cikartma filan sacma sacma aglamalar yalvarmalar bu nedir yani ya. Iyi adamda sabir var ama bilemiyorum bu surecin sonunda normal şekilde olacak mi🙄
Cinselliğimi sorunsuz yaşamiş biri olarak şu anlattigi şey beni rahatsiz etti acikcasi yani ortami hayal ettim istemsiz asiri sacma
Ben de 🤦🏼‍♀️ esi de garip, ben olsam ugrasamam bununla der cekilirdim kenara, bilemedim

Kesinlikle cirilla, kendi sorununu cozebilmek icin esinde ne buyuk soruna travmaya yol actiginin farkinda bile degil. Ustelik kayganlastirici ile bile denememis, hem de esinin hemsire oldugunu soyluyor saniri
Kayganlaştırıcı al acil, başta çözülecek sorun jelin yokluğu yüzünden büyümüş
Ben ginhyal jel almıştım
Doğal kayganlaştıcı falan diye geçiyor
Onu kullanıyorduk aslında son gün bile
Hatta eşim farklı bir tane alalım mı dedi gerek duymadım ama alırım dert değil
Zaten doktor tekrar çağırmıştı son 4 günümüz kaldı

X